Προς το περιεχόμενο

Επιχορήγηση με επιταγές κατάρτισης


fotis 65

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 102
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

 

Το διαβασα αλλα εγω θελω να μαθω αμα ειμαι στην λιστα.

 

 

τους παιρνεις τηλεφωνο και δεν το σηκωνουν..

 

Σημερα τους πηρα 6 φορες 3 σε καθε νουμερο ανα μια ωρα απο τις 11:00 που επιτρεπεται να τους παρεις και δεν το σηκωσαν σε κανενα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απ τη στιγμη που εξεταζουν να βαλουν κι αλλα ατομα μεσα στη λιστα,θ αργησει να βγει...επομενως και να το σηκωσουν δε νομιζω να σου πουν κατι...υπομονη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έκανα την αίτηση μέσω Internet, δεν θα έχω πρόβλημα εφόσον τα στοιχεία είναι όλα σωστά έτσι?

δις ιζ γκρης, εσύ καλά τα έκανες αλλά μέχρι να βγούνε τα αποτελέσματα μας βλεπω να προσθέτουνε κανένα: όλοι οι συμμετέχοντες για να οριστικοποιήσουν τη συμμετοχή τους στο πρόγραμμα θα πρέπει να κολυμπήσουν σε μια λίμνη 10τμ. με 10 κροκόδειλους για 10 λεπτά ρίχνοντας 10 χαστούκια τον καθένα. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακακες είμαστε μάλλον όσο περιμένουμε;και επίδομα δεν μας δίνουν και μας φορολογούνται.Αυτη είναι η μπανανία που ζουμε

 

Μακακες είμαστε μάλλον όσο περιμένουμε;και επίδομα δεν μας δίνουν και μας φορολογούν . Αυτη είναι η μπανανία που ζουμε
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω την εντυπωση οτι απλως περιμενουν για καποιο λογο και τις δευτερες εκλογες...

Λετε να υπόσχονται πλέον και: Θα σε βάλω στη λίστα του ΟΑΕΔ ,να παρεις πτυχιο υπολογιστων και 500 ευρω στο χερι αν με ψηφισεις ...?

Οπότε αν δε κανουν εκλογες να δουν ποιος θα βγει ωστε να δωσουν τα αναλογα μόρια στους υποψηφιους δε ανακοινωνουν τιποτα..Χαχα who knows this is Greece.

Δε δικαιολογειτε 20 μερες μετα να μην υπαρχει τιποτα..

 

καλα το πιο πιθανο είναι να μην εχουν λεφτα τωρα οπότε να το τραβαν οσο πιο πισω γινετε μεχρι να παρουμε κανα δανεικο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως αναμενοταν οποιος δεν ειχε 2 χρονια ανεργιας δεν εμπαινε εκτος απο ελαχιστες θεσεις(και πολλοι σε αστικά κεντρα με 2 χρονια εμειναν εξω).

Αυτος που ειναι 2 χρονια ανεργος σωθηκε απο την εκπαίδευση στους υπολογιστές και το πεντακοσαρικο ,όποτε το δωσουν..

Ακόμα ενα δειγμα της κατάστασης της ανεργίας και τις παντελώς αθλιας αντιμετωπισης της πολιτειας όπου μπορει να προσφέρει κατι ελαχιστο μόνο σε όποιον είναι 2 χρονια + ανεργος(και αν γιατι πολλοι με 2 χρονια μειναν εξω).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...