Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 2013 [PC]


mchls

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παντως παιδια καιμο το εχω τοσα χρονια να φτιαξουν εναν σχολιασμο (και αγγλικα εστω) αψογο σε συνχρονισμο να σε κερδιζει και να σε κανει να νιωθεις στο γηπεδο και οτι ο εκφωνητης αναφερει την καθε στιγμη μοναδικα.

χωρις επαναληψεις και ασυνχρονιστες ομιλιες ( σουταρεις -βγαινει εξω η μπαλα και μετα το αναφερει !!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλησπέρα προσπαθώ να παίξω εδώ και 1 εβδομάδα το παιχνίδι multiplayer αλλά χωρίς αποτέλεσμα όλο ψάχνει για αντίπαλο αλλά τίποτα έχω ακολουθήσει άπειρους οδηγούς από το wehellas και όχι μόνο έχω ανοίξει πόρτες, έχω απενεργοποιήσει firewall, έχω ενεργοποιήσει DMZ και άλλα χίλιαδυό πράγματα αλλά μάταια

έχω forthnet με Thomson TG585 v8spacer.gif (8.2.7.8) έχω δοκιμάσει και με L1 FBR-1461 αλλά μια από τα ίδια

τι να κάνω έχω απελπιστεί !!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

 

από ότι είδα θα βγει patchaki στις 11-10 που διορθώνει το online

Επεξ/σία από @zouve@
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια, εχω το pes 2012 ακομη και περιμενω να ερθει το pes 2013 σε ελληνικη περιγραφη, παιζει να ερθει εχετε ακουσει κάτι?

Και κατι ακομη για το pes 2012 που εχω παρατηρησει τους τελευταιους μηνες, εχω win 7 64bit και 4 γιγα ραμ στα 800mhz.... οποτε παιζω προ τους τελευταιους 3 μηνες μου βγαζει ενα μηνυμα οτι η μνημη ειναι πληρης χωρις να μου διακοπτει το παιχνιδι, εχει λογικη αυτο απο την στιγμη που εχω 4 γιγα ραμ?

Το παιζω σε hight 1920x1080 και υψηλη αναλυση.. αλλα και παλι δε νομιζω να δικαιολογειτε, απο το μετρητη της ram στα win βλεπω οτι πιανω το 70%+ της ram... πως γινεται αυτο θα κουφαθω... μηπως εχει γινει καμια ρυθμιση ή εχουν χαλασει οι ram?

vga εχω thn 5850 και cpu Ε8400 στα 3,4ghz

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι ειναι τα mods ρε παιδια... ασχετος με αυτα εγω

 

διαφορα modifications δηλαδη ''τροποποίηση'' του παιχνιδιου...μπορει να ειναι απο νεα γηπεδα μεχρι αλλα σηματα,προσωπα,hd χορταρι,διαφορετικη γραμματοσειρα κ.ο.κ

 

επισης υπαρχουν διαφορα gameplay tools που αλλαζουν το gameplay και προσθετουν καποιες νεες ιδιοτητες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας έχω το pro evolution 2013 και ενώ όταν πηγαίνω στις ρυθμίσεις για τις προδιαγραφές λέει ότι είναι όλα κατάλληλα όταν πάω να παίξω τα γραφικά είναι άθλια και στην αρχή βγάζει μήνυμα ότι δεν έχω τις κατάλληλες προδιαγραφές γιατί . ευχαριστώ :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

COmmunity mode δεν υπάρχει εκτός αν παίζεις στο internet. Είχα διαβάσει ότι θα το έβαζαν με το patch του Οκτώβρη αλλά δεν ξέω αν όντως έγινε

 

Το Community mode μπηκε πριν λιγες μερες με το νεο patch το οποιο επισης βελτιωνει ακομη περισσοτερο την ΑΙ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...