Προς το περιεχόμενο

Αποριες για viber


Junior22

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σα να έχεις δίκιο... 😒

https://help.viber.com/hc/en-us/articles/9173576528413-How-to-Backup-Your-Viber-Chat-History

IMPORTANT

Your chat history is connected to the platform that your phone uses, i.e. Android or iOS. There is no way to transfer the chat history between the two platforms.

Μέσω τρίτων εφαρμογών;

https://mobiletrans.wondershare.com/viber/complete-viber-backup.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, JSD είπε

Σα να έχεις δίκιο... 😒

https://help.viber.com/hc/en-us/articles/9173576528413-How-to-Backup-Your-Viber-Chat-History

IMPORTANT

Your chat history is connected to the platform that your phone uses, i.e. Android or iOS. There is no way to transfer the chat history between the two platforms.

Μέσω τρίτων εφαρμογών;

https://mobiletrans.wondershare.com/viber/complete-viber-backup.html

Μόνο αυτή είναι η λύση. Έστω αν το έχει δοκιμάσει κάποιος να μας πει αν λειτουργεί όντως. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

αντιμετωπίζει κάποιος πρόβλημα με την εφαρμογή μετά την σημερινή αναβάθμιση ?? Σε εμένα δεν με αφήνει να κάνω επαναφορά από το google drive ενώ αυτό είναι συνδεδεμένο κανονικά καθώς και δεν μου ανοίγει την διπλότυπη σε sasmung συσκευή, κάνει force close συνεχώς !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, paiktaras69 είπε

αντιμετωπίζει κάποιος πρόβλημα με την εφαρμογή μετά την σημερινή αναβάθμιση ?? Σε εμένα δεν με αφήνει να κάνω επαναφορά από το google drive ενώ αυτό είναι συνδεδεμένο κανονικά καθώς και δεν μου ανοίγει την διπλότυπη σε sasmung συσκευή, κάνει force close συνεχώς !

εμένα σήμερα έκανε δύο updates.Για έλεγξε μήπως θέλει και το δικό σου.Είμαι στην 21.3.2.0 g 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Ukforthemoment είπε

εμένα σήμερα έκανε δύο updates.Για έλεγξε μήπως θέλει και το δικό σου.Είμαι στην 21.3.2.0 g 

μετά από τα 2 updates και εμένα μου άρχισε τα ΄΄κολπα΄΄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα σε όλους.
Ερωτησούλα: Συμβαίνει και σε άλλους μερικές φορές (με συχνότητα περίπου 3-4 φορές το μήνα) να τρώει κόλλημα το Viber κατά την αυτόματη διαδικασία ανεβάσματος backup στο Google Drive ή/και ενώ επιχειρεί να κατεβάσει media files (photos, κλπ);

Για να φύγει αυτό, πρέπει να κάνω force stop το app (και μετά open app για να σιγουρευτώ ότι δεν θα παραμείνει disabled).

Screenshot_2023-11-08-13-20-01-99_3822ac0e29cfec8970059bb21d01f05e.jpg

Επεξ/σία από stark
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, stark είπε

Καλημέρα σε όλους.
Ερωτησούλα: Συμβαίνει και σε άλλους μερικές φορές (με συχνότητα περίπου 3-4 φορές το μήνα) να τρώει κόλλημα το Viber κατά την αυτόματη διαδικασία ανεβάσματος backup στο Google Drive ή/και ενώ επιχειρεί να κατεβάσει media files (photos, κλπ);

Για να φύγει αυτό, πρέπει να κάνω force stop το app (και μετά open app για να σιγουρευτώ ότι δεν θα παραμείνει disabled).

Screenshot_2023-11-08-13-20-01-99_3822ac0e29cfec8970059bb21d01f05e.jpg

ναι γενικα το viber εχει απειρα προβληματα και στο κινητο και στο desktop....δυστυχως τοσο καιρο που το κανει αμφιβαλλω αν εχουν διαθεση να τα φτιαξουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 minutes ago, Titos301 said:

ναι γενικα το viber εχει απειρα προβληματα και στο κινητο και στο desktop....δυστυχως τοσο καιρο που το κανει αμφιβαλλω αν εχουν διαθεση να τα φτιαξουν...

Και γεμάτο διαφημίσεις εδώ και καιρό.
Απορώ τι ήταν αυτό που μας γοήτευσε σαν λαό και κολλήσαμε σε αυτό, ενώ υπάρχουν άλλες καλύτερες εναλλακτικές.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, stark είπε

Και γεμάτο διαφημίσεις εδώ και καιρό.
Απορώ τι ήταν αυτό που μας γοήτευσε σαν λαό και κολλήσαμε σε αυτό, ενώ υπάρχουν άλλες καλύτερες εναλλακτικές.

ελα ντε..απαξ και το εβαλαν μερικοι σου λεει αφου viber εχουν και αυτοι οι x σε αριθμο γνωστοι μου ας το κατεβασω και εγω που να βαζω αλλο κτλ ε και εδραιωθηκε δυστυχως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just now, Titos301 said:

ελα ντε..απαξ και το εβαλαν μερικοι σου λεει αφου viber εχουν και αυτοι οι x σε αριθμο γνωστοι μου ας το κατεβασω και εγω που να βαζω αλλο κτλ ε και εδραιωθηκε δυστυχως...

Ακριβώς έτσι. Θυμάμαι πριν λίγα χρόνια που είχα στείλει σε όλες τις συχνές επαφές μου ότι "μετακομίζω" στο What's app, και έμεινα με το ...What's app στο χέρι να περιμένω μόνος κι έρημος εκεί.
Η συνέχεια γνωστή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τι κατάσταση. Πραγματικά δε μπορώ να καταλάβω. Χρησιμοποιώ το viber περισσότερο από οποιαδήποτε άλλη εφαρμογή, στο κινητό και σε τέσσερεις διαφορετικούς υπολογιστές!!!  Κάνω κάθε μέρα, ότι μπορεί να κάνει κάποιος με το viber, ανταλλαγή μηνυμάτων, ομιλία, αποστολή και λήψη βίντεο, φωτογραφίες αρχεία pdf, μεταφορά χρημάτων, τα πάντα όλα!!!  Δεν μου έχει παρουσιάσει το παραμικρό πρόβλημα ή ενόχληση, σε οτιδήποτε. Η συσκεύη μου είναι samsung galaxy s21fe. Επίσης δεν έχω ΚΑΜΜΙΑ διαφήμιση!!! 

Επεξ/σία από ΓΙΩΡΓΟΣ-2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, ΓΙΩΡΓΟΣ-2 είπε

Τι κατάσταση. Πραγματικά δε μπορώ να καταλάβω. Χρησιμοποιώ το viber περισσότερο από οποιαδήποτε άλλη εφαρμογή, στο κινητό και σε τέσσερεις διαφορετικούς υπολογιστές!!!  Κάνω κάθε μέρα, ότι μπορεί να κάνει κάποιος με το viber, ανταλλαγή μηνυμάτων, ομιλία, αποστολή και λήψη βίντεο, φωτογραφίες αρχεία pdf, μεταφορά χρημάτων, τα πάντα όλα!!!  Δεν μου έχει παρουσιάσει το παραμικρό πρόβλημα ή ενόχληση, σε οτιδήποτε. Η συσκεύη μου είναι samsung galaxy s21fe. Επίσης δεν έχω ΚΑΜΜΙΑ διαφήμιση!!! 

ολοι οι κανόνες έχουν τις εξαιρέσεις τους, έτσι και εσύ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρόσφατα ήρθε στη χρεωστική μου κάρτα μια χρέωση "ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΤΗΛΕ/ΣΕΩΝ VIBER" 0.20ε.

Στο viber δεν έχω βάλει ποτέ τα στοιχειά της κάρτας, ούτε θυμάμαι να έκανα κάποια τηλεδιάσκεψη πρόσφατα.

Ξέρει κάποιος τι χρέωση είναι αυτή;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...