Προς το περιεχόμενο

Αποριες για viber


Junior22

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγκατασταση viber σε καινουριο κινητο, μου εσπασε τα νευρα να κανω την επαναφορα ιστορικου μεσω google drive, απο την εφαρμογη μεσα, καθε 2 με 3% που φορτωνε, κρασαρε και επρεπε να πατησω επαναληψη, ευτυχως μετα απο σχεδον 1 ωρα καταλαβα οτι ξεκιναει απο εκει που "κρασαρε" κα;ι δεν χρειαζοτανε κλεισιμο της εφαρμογης, συνολικα μ πηρε 7 ωρες για να περασω την επαναφορα

Καταντια

Επεξ/σία από Titos301
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και περί διαφημίσεων... ο λόγος.
Τόσο στο android app (κυρίως για το Viber Pay, πριν αλλά και μετά την απενεργοποίησή του από πλευράς μου), όσο και στο desktop (Windows).

Screenshot_1.jpg

Screenshot_2023-11-10-08-19-13-84_09e1fc4885c5cbd4072c8ca123d5fff7.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 28/9/2023 στις 5:04 ΜΜ, Christos21417 είπε

 Υπάρχει τρόπος να μεταφερθούν οι συνομιλίες από android σε iOS και να φαίνονται κανονικά στη νέα συσκευή; Ξέρω ότι η σύντομη απάντηση είναι όχι αλλά ρωτάω μήπως υπάρχει κάποιος δοκιμασμένος τρόπος.

Καλησπέρα κι από μένα.

Αντιμετωπίζω κι εγώ το ίδιο πρόβλημα, χωρίς να έχω βρει κάποια αξιόπιστη λύση.

Τουλάχιστον τα γκρουπ συνομιλιών θα εμφανίζονται στη νέα συσκευή ios (χωρίς το προηγούμενο περιεχόμενο);

Θα μπορώ έστω να βλέπω το περιεχόμενο των παλιών συνομιλιών ανοίγοντας την παλιά συσκευή ή στον υπολογιστή ή με το που γίνει νέος συγχρονισμός από το ios θα χαθούν όλα;

Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, stark said:

Ψιλοχαμούλης από χθες βράδυ με crashαρίσματα με την τελευταία έκδοση του Viber (τουλάχιστον) σε Android.

Μολις μπηκα για να ποσταρω το ιδιο ακριβως! Ανοιγει και κλεινει! Τα παιξε! Ευτυχως δεν ειμαι ο μονος οπως βλεπω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just now, mindreader said:

Μολις μπηκα για να ποσταρω το ιδιο ακριβως! Ανοιγει και κλεινει! Τα παιξε! Ευτυχως δεν ειμαι ο μονος οπως βλεπω.

Ναι, κι εδώ στο γραφείο πολλοί συνάδελφοι (αλλά όχι όλοι) και αναφορές από εξωτερικό. Σε κάποιους "έφτιαξε" πάντως...

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπιζω να βγαλουν update συντομα, οποιος το δει πρωτος ας το πει. Μεχρι τοτε, viber μονο απο υπολογιστη. Ελπιζω να μην αργησουν να το φιξαρουν παντως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Φαίνεται σαν να αποκαταστάθηκε η βλάβη, 

αλλά (όπως αναφέρει και ο  Titos301, στο από 10/11/2023 μήνυμά του), επαναφορά ιστορικού συνομιλιών, μέσω αντιγράφου ασφαλείας, δε μπορεί να γίνει (ακόμα).
image.jpeg.9a8e0471ed8c45d69c678e942cb3b57e.jpeg

Επεξ/σία από Geokons
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Geokons είπε

Φαίνεται σαν να αποκαταστάθηκε η βλάβη, 

αλλά (όπως αναφέρει και ο  Titos301, στο από 10/11/2023 μήνυμά του), επαναφορά ιστορικού συνομιλιών, μέσω αντιγράφου ασφαλείας, δε μπορεί να γίνει (ακόμα).
image.jpeg.9a8e0471ed8c45d69c678e942cb3b57e.jpeg

Οντως ανοίγει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Geokons είπε

Φαίνεται σαν να αποκαταστάθηκε η βλάβη, 

αλλά (όπως αναφέρει και ο  Titos301, στο από 10/11/2023 μήνυμά του), επαναφορά ιστορικού συνομιλιών, μέσω αντιγράφου ασφαλείας, δε μπορεί να γίνει (ακόμα).
image.jpeg.9a8e0471ed8c45d69c678e942cb3b57e.jpeg

αυτο μου εβγαζε και εμενα πριν γινει αυτο το update, απλα μην κλεινεις την εφαρμογη καθε φορα που σου βγαζει το σφαλμα πατα το συμβολο της επαναληψης και θα συνεχισει απο εκει που ειναι, θα σου παρει πολλη ωρα μεχρι να την κανει ειδικα αν ειναι σε νεα συσκευη αλλα αν εισαι σε αναγκη το κανεις ετσι αναγκαστικα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...