Προς το περιεχόμενο

Samsung: Τα αποκαλυπτήρια του Galaxy S3


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 501
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλή τιμή για προώθηση. Για όποιον δεν τον πειράζει το μέγεθος, είναι το καλύτερο android, αλλά με την τιμή που θα έχει το sgs2 σε λίγο, δεν νομίζω να αξίζει, εκτός αν κάποιος θεωρεί μικρή την 4.3" οθόνη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μετά απο 6 μήνες με iphone και 1,5 χρόνο με android δεν αλλάζω το windows phone μου με την καμία!

και ας είμαι στο 0,8 του market share!

 

mrgreen.png

 

όπως είχε πει και ο Χάρρυ Κλυνν...

 

ψηφίζουμε ΠΑΣΟΚ, ανήκουμε στη ΝΔ αλλά ένα είναι το κόμμα... ΚΚΕ!!!

 

mrgreen.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή τιμή για προώθηση. Για όποιον δεν τον πειράζει το μέγεθος, είναι το καλύτερο android, αλλά με την τιμή που θα έχει το sgs2 σε λίγο, δεν νομίζω να αξίζει, εκτός αν κάποιος θεωρεί μικρή την 4.3" οθόνη.

 

390 και πεφτει το s2. Κινητο που σιγουρα θα βγαλει αλλο ενα χρονο αξιοπρεπεστατα και πιθανοτατα παραπανω. Τι να πουν δηλαδη οσοι περνουν neo v κτλ; Θα ειναι πολυ καλη αγορα ενα S2. Αν απο την αλλη καποιος θελει το καλυτερο κινητο της αγορας το s3 ειναι μονοδρομος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει πει κανείς στις εταιρίες ότι όσο πιο παντόφλα είναι το κινητό τόσο το καλύτερο? Αντί να κρατήσουνε το μέγεθος της οθόνης του SG2 και να προσπαθήσουν να κάνουν το κινητό μικρότερο κατασκευάζοντας λεπτότερο bazel πάνε και φτιάχνουν αυτή την γκουμουτσα? Υπηρξε δηλαδη κανεις που να θεωρούσε μικρές τις 4.3' του S2? Τι σόι τακτική είναι αυτή?

 

Βόδια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι δεν παιζει?

Πιστευεις εσυ οτι αν ειχε καποιος να διαλεξει

αναμεσα σε αυτα το 2 θα επελεγε το ΝΟΤΕ??

Με ποια λογικη θα επαιρνες εσυ το ΝΟΤΕ?

Μηπως το πενακι??

 

0,5 ίντσες, το πενάκι και οι εφαρμογές που το υποστηρίζουν το κάνουν όσο διαφορετικό χρειάζεται για αρκετό κόσμο.

 

Σε πενάκι δεν ξαναγυρίζω ούτε με σφαίρες...

 

Έτσι έλεγα και εγώ αλλά...

Όπως και να το κάνουμε είναι εργαλείο.

Το πενάκι είναι επέκταση του Note, το τι μπορείς να κάνεις και πόσο βολικό είναι δεν είναι του παρόντος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει πει κανείς στις εταιρίες ότι όσο πιο παντόφλα είναι το κινητό τόσο το καλύτερο? Αντί να κρατήσουνε το μέγεθος της οθόνης του SG2 και να προσπαθήσουν να κάνουν το κινητό μικρότερο κατασκευάζοντας λεπτότερο bazel πάνε και φτιάχνουν αυτή την γκουμουτσα? Υπηρξε δηλαδη κανεις που να θεωρούσε μικρές τις 4.3' του S2? Τι σόι τακτική είναι αυτή?

 

Βόδια...

 

ρε μεγαλε τοσο καιρο ζηταμε 720p σε κινητα, εχει ιδεα καθολου οτι δεν βγαινει 4.3 ιντσες με 720p; Ξερεις ποσα ppi θα εβγαιναν; Kανε τις πραξεις και δες αν ειναι πραγματοποιησιμο. Τωρα αν εσυ το θεωρεις παντοφλα μαλλον εχεις μικρη πατουσα οπως ειπε και ενας συμφορουμιτης, με οτι αυτο συνεπαγεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

0,5 ίντσες, το πενάκι και οι εφαρμογές που το υποστηρίζουν το κάνουν όσο διαφορετικό χρειάζεται για αρκετό κόσμο.

 

 

 

Έτσι έλεγα και εγώ αλλά...

Όπως και να το κάνουμε είναι εργαλείο.

Το πενάκι είναι επέκταση του Note, το τι μπορείς να κάνεις και πόσο βολικό είναι δεν είναι του παρόντος.

 

Σίγουρα είναι πολλές οι εργασίες που μπορεί να κάνει κάποιος με το πενάκι, αλλά εγώ προσωπικά, ειδικά αν μιλάμε για σοβαρές δουλειές, προτιμώ να τις κάνω σε ένα laptop ή έστω σε ένα netbook ή pad...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν του έβαζε μερικά πραγματα που δεν στοιχίζουν τίποτα, θα το προτιμούσα απο το sgs3. Ένα άνοιγμα για να βγαινει η μπαταρια , μια sd, και 2000 τουλάχιστον mh μπαταριά. Τόσο δύσκολο ήταν για την htc να το κανει αυτό;

 

Αποστολή από SGS2 με τη χρήση Insomnia App

100 ευρώ ότι το επόμενο galaxy s θα είναι unibody, χωρίς αποσπώμενη μπαταρία και πιθανότατα χωρίς sd slot (και όχι μόνο το επόμενο galaxy).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Euklidis αν η apple έπαιρνε την οθόνη του iphone 4,και την μεγάλωνε μέχρι τις 4 ίντσες δεν θα πιανε τα 1280x720?Χωρίς να κανω τις πράξεις,φαίνεται εύκολα πραγματοποιήσιμό,αλλά ακόμα και να μην ήταν για αυτό υπάρχει η τεχνολογική πρόοδος.Το οτι δεν ήταν πραγματοποιήσιμο δεν σημαίνει οτι δεν θα μπορεί να γίνει στο μέλλον.

επίσης, μου φαίνεται αλλά τις γυναίκες λίγο τις έχουν παραμελήσει;Κρατούσαν μέχρι πρότεινως το κινητό με ένα χέρι,και με το άλλο πατούσαν πάνω.Τώρα που όσο πάνε μεγαλώνουν τι θα κάνουν; :P

 

Και κάτι άλλο.Στο Samsung Galaxy S II Skyrocket HD έχει super amoled plus οθόνη και δεν έχει στο S III? Sorry,Samsung αλλά τρως μείον εδώ.

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s_ii_skyrocket_hd-4414.php

 

Υγ.Κλέφτες μαγαζιά απο μένα 699 δεν παίρνετε.Όταν πάει 599 το συζητώ,αλλιώς απο amazon και είμαι καλυμένος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...