Προς το περιεχόμενο

FIFA 13


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ΟΚ thanks, θα το κοιτάξω. Σήμερα πάντως βγαίνει επίσημα στη βόρεια Αμερική (με ποιά λογική !@#$!@#$ EA Sports, αφού εκεί δεν ασχολούνται με το άθλημα, έλεος), οπότε σε λίγες ώρες σίγουρα θα "σκάσουν" πολλές scene εκδόσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α φιλε και εγω ειδα στου θειου μου του σκιντρου να ανεβενει κατι αλλα τωρα το εσβησε αλλα το προλαβα εγω και δεν παιζει μηπως ειναι αυτος ο λογος που το εβγαλε??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζεπο στο βίντεο εννοείς οτι "φταίει" το φίφα η οτι είσαι άτυχος; :-)

 

Για την γκίνια μου λέω. Το Fifa στη συγκεκριμένη φάση έδωσε ρέστα, τόσο με την απρόσμενη λάθος πάσα του αμυντικού όσο και στο ψαλιδάκι που έχασα στο τέλος. Πολύ ρεαλιστικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστός εκεί ήθελα να καταλήξω :-D έχει τύχει στο 12 απο τέτοια γκίνια και στο 90 κιόλας να θέλω να σπάσω με τη σειρά χειριστήριο κινητό καρέκλα κουζίνας και τελικα ξέσπασα στο κάδο του δωματίου με κλοτσιές B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λίγο αργότερα όμως (στον ίδιο αγώνα) έδωσε πέναλτι που δεν θα το σφύριζε ούτε ο Μπάκας με τον Παπουτσέλη μαζί. Μισό λεπτό να το ανεβάσω, να γελάσει η οικουμένη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Demo έχει θέμα με τη διαιτησία που ελπίζω να φτιάξει στο κανονικό μου έτυχαν 2 κουλά το ένα έκανα τάκλιν εγώ έξω απο τη περιοχή του άλλου στην επιθεσή μου δηλαδή και του πέρνω κανονικά μπάλα και δίνει φάουλ...Υπέρ μου!!!

 

Επίσης έβαλα γκόλ offside σε φίλο μου και το είχαμε κάνα 10λεπτο να κοιτάμε αν είναι offside η όχι τελικά ήταν.!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νάτο. Γελάω (αν και η αλήθεια είναι πως τέτοια ακρότητα δεν έχω ξαναδεί σε 10 ώρες demo).

 

 

ps: αγνοήστε τον ήχο του βίντεο, είναι το Downton Abbey που παίζει στην άλλη οθόνη :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπαιξα και εγώ λίγο στο PC (το ενεργοποίησα μέσω Αμερικής) και το θέμα της ταχύτητας είναι αυτό που με απασχολεί.

Έκανα τεστ μεταξύ 12 και 13 παίρνοντας μερικούς παίκτες και τρέχοντας σε ευθεία σε practice από τη μια πλευρά του γηπέδου στην άλλη. Διαπίστωσα πως η ταχύτητα είναι ίδια και εξαρτάται από τα στατιστικά του παίκτη.Μου φαίνεται όμως (αν και πρέπει να παίξω περισσότερο για να βγάλω ασφαλή συμπεράσματα) πως στο 13 οι παίκτες αντιδρούν μη ρεαλιστικά σε ότι αφορά την περιστροφή του σώματος και τις τρίπλες. Οι κινήσεις τους γίνονται υπερβολικά γρήγορα και αυτό χαλά την εικόνα. Ενώ δηλαδή το PES έριξε ταχύτητα το Fifa την αύξησε..... θα παίξω και άλλο και θα επιστρέψω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ίδιο ακριβώς πράγμα περιγράφουν και στο επίσημο forum της ΕΑ. Ότι η ταχύτητα φαίνεται ίδια στα sprint αλλά το Fifa13 έχει διαφορετική συμπεριφορά στις αντιδράσεις των παικτών (είναι αφύσικα γρήγορες). Θα δείξει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα με ενοχλουν τα αφυσικα δυνατα σουτ στον αερα που γινονται κοντα στο αντιπαλο τερμα οταν ο παικτης μου ειναι στον αερα. σκαει η μπαλα μπροστα του, πηδαει και με το ενα ποδι που ειναι στον αερα ξαφνικα ριχνει εναν κεραυνο απο το πουθενα. στην πραγματικοτητα ουτε για αστειο δεν γινεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...