Προς το περιεχόμενο

Samsung 830 SSD 256 GB στα 175 ευρώ (amazon.de)


defacer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καήκαμε πάλι..πολύ καλή τιμή!!! τώρα τι κάνω που έχω εναν vertex 120 άρι στο macbook pro? τον αφήνω με τον 500αρι που έχω βάλει πάνω; ή βάζω 256 SSD και superdrive ; ιδού η απορία..

 

Πήγε στα €218 στο λικν. Όποιος τον θέλει στα 175 πρέπει να κάνει το γνωστό τρικ.

 

για πιο τρικ μιλάς ; απλά επιλέγεις το προιόν απο το κατάστημα του Αμαζον .Αν μου διαφέυγει κάτι ενημέρωσε. confused.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 135
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

για πιο τρικ μιλάς ; απλά επιλέγεις το προιόν απο το κατάστημα του Αμαζον .Αν μου διαφέυγει κάτι ενημέρωσε. confused.png

 

Ακριβως ετσι, το εχει επισημανει και αλλος οτι δεν προκειται για καποιο "τρικ", απλα επιλογη μαγαζιου ειναι, η οποια μαλιστα μπορει να ειναι απο default μεσα στα λινκ που δινει ο καθενας εδω. Το λινκ πχ που εχω δωσει ακριβως απο πανω, και να παει out of stock στο αμαζον, παλι την τιμη του αμαζον θα δινει και οχι καποιον τριτο πωλητη.

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγε στα €218 στο λικν. Όποιος τον θέλει στα 175 πρέπει να κάνει το γνωστό τρικ.

 

για πιο τρικ μιλάς ; απλά επιλέγεις το προιόν απο το κατάστημα του Αμαζον .Αν μου διαφέυγει κάτι ενημέρωσε. confused.png

 

τον παραγγέλνετε από εδώ http://www.amazon.de/gp/offer-listing/B007BBQQ04/?ie=UTF8&site-redirect=de&tag=samsung-256gb-ssd-21&linkCode=ur2&camp=1638&creative=19454&condition=all , με πωλητή το amazon το έχει 188 αλλά μη διαθέσιμο , το παραγγέλνετε κανονικά και μόλις έχουν κομμάτια τον στέλνουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ας βαλει ο TS το σωστο λινκ στο πρωτο μηνυμα: (η παρτε το απο εδω, ειναι παντως σκετος χωρις bracket καλωδιο sata κλπ)

 

http://www.amazon.de...=A3JWKAKR8XB7XF

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον τσίμπησα και εγώ! Με το desktop kit, Ελληνικό ΦΠΑ και μεταφορικά, 193,14 eur. Καλή τιμούλα, ευχαριστώ τον topic starter! (και τους υπόλοιπος φυσικά για τις επισημάνσεις!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχω ξαναγορασει απ το amazon και σκεφτομαι να τον παρω αλλα μια ερωτηση....δεν πουλαν ολα τα amazon τα ιδια προιοντα στις ιδιες τιμες??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχω ξαναγορασει απ το amazon και σκεφτομαι να τον παρω αλλα μια ερωτηση....δεν πουλαν ολα τα amazon τα ιδια προιοντα στις ιδιες τιμες??

οχι απαραιτητα. το amazon ειναι μια ηλεκτρονικη αλυσιδα προιοντων, αλλα μεσω αυτου δεν πουλαει μονο αυτο καθ αυτο το amazon, αλλα και αλλοι ιδιωτες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α οκ καταλαβα στο link λεει οτι αναμενεται απο 30 Μαιου, λες να ανεβει η τιμη του μετα, να τον τσιμπησω τωρα λες??

Επισης με τις εγγυησεις το amazon τι παιζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α οκ καταλαβα στο link λεει οτι αναμενεται απο 30 Μαιου, λες να ανεβει η τιμη του μετα, να τον τσιμπησω τωρα λες??

Επισης με τις εγγυησεις το amazon τι παιζει?

Ουσιαστικα, μεσω του κολπου που σας εγραψαν παραπανω τα παιδια, εσυ μπορεις να κατοχυρωσεις και τωρα που φαινεται οτι τελειωσαν τα items, την προηγουμενη τιμη του αμαζον για το συγκεκριμενο, και η εταιρια, μολις εχει το προιον στα χερια της, θα κοιταξει να σου το στειλει στην κατοχυρωμενη τιμη. Ετσι λειτουργει το πραγμα.

 

Στο θεμα τιμη, φυσικα δε μπορω να σου εγγυηθω οτι μετα δε θα ανεβει η τιμη, αλλα σου λεω οτι η συγκεκριμενη τιμη ειναι φοβερη, σε σχεση με την αγορα αυτη τη στιγμη. Στο μελλον, τα πραγματα δειχνουν οτι οι τιμες θα πεσουν και αλλο, αλλα δε μπορω να σου εγγυηθω οπως προειπα, οτι σε ενα μηνα η αμαζον θα το πουλαει στην ιδια, ή σε χαμηλοτερη τιμη. :)

 

Στο θεμα εγγυηση, μην το φοβασαι, η αμαζον ειναι πολυ αξιοπιστη σε τετοια πραγματα, περισσοτερο απο καθε ελληνικο μαγαζι, ισως θα μπορουσα να πω. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας βαλει ο TS το σωστο λινκ στο πρωτο μηνυμα: (η παρτε το απο εδω, ειναι παντως σκετος χωρις bracket καλωδιο sata κλπ)

 

Done :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον τσιμπησα και γω στα 194.13 μαζι με μεταφορικα, αντε με το καλο να τον παραλαβω 6-12 Ιουνιου ετσι οπως λεει...Επειδη ειναι η πρωτη φορα που παραγγελνω απο amazon, δεν πιστευω να παιζει τιποτα ετσι?? Εννοω επειδη θα ερθει απο Γερμανια μηπως εχει τιποτα αλλα standards εκει ή τπτ τετοιο, θα μου ερθει ετσι ακριβως ιδιος σαν να τον επερνα απο ελληνικο καταστημα ετσι??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον τσιμπησα και γω στα 194.13 μαζι με μεταφορικα, αντε με το καλο να τον παραλαβω 6-12 Ιουνιου ετσι οπως λεει...Επειδη ειναι η πρωτη φορα που παραγγελνω απο amazon, δεν πιστευω να παιζει τιποτα ετσι?? Εννοω επειδη θα ερθει απο Γερμανια μηπως εχει τιποτα αλλα standards εκει ή τπτ τετοιο, θα μου ερθει ετσι ακριβως ιδιος σαν να τον επερνα απο ελληνικο καταστημα ετσι??

 

Τι διαφορές να έχει δηλαδή ;

Ένας κανονικός δίσκος είναι ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Οι τιμες στα αμαζον ειναι πανω-κατω (αν και στο Γερμανικο δεν ειναι οσο στο Αγγλικο). Χθες κατα τις 12.30 το βραδυ ανεβηκε ο desktop kit απο τα 179 στα 234, αλλα δεν αποκλειεται να ξαναπεσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...