Προς το περιεχόμενο

Samsung 830 SSD 256 GB στα 175 ευρώ (amazon.de)


defacer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισης αυτο που λεει το Over Provisioning που πρεπει να αφησω το 7-10% του SSD ελευθερο το κανω πριν κανω εγκατασταση τα windows ή αφου τα βαλω το κανω μεσω του magician?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 135
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μη μου δίνετε σημασία,απλά σπάω τη ροή των άβαταρ σε αυτή τη σελίδα όπως ο Βασίλης πιο πάνω

 

Έχει πλάκα,είναι λες και ο Jimbo απαντάει στον εαυτό του :P :P :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτησω κατι..εκανα αυτα που λεει το magician ..αλλα οταν παω δεξι κλικ - properties στο δισκο , κατω κατω που ειναι για το index ειναι ακομα τικαρισμενο..ενω εκανα κανονικα tune στο magician..μηπως να το ξετικαρω και απο τις ιδιοτητες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Να πω κατι για τις παραλαβες και για τον hurin.

Hurin, μην μασας που διαβαζεις οτι (πολλοι) αλλοι παρελαβαν. Αλλος μιλαει για τον 128αρη απο UK, αλλος για τον 64αρη απο UK, καποιοι λιγοι ισως μιλανε για το σωστο και σχετικο με το θεμα που ειναι απο .de.

Παντα απο .de κανει παραπανω ημερες, συνηθως καπου 10 μερες απο την αποστολη και αν αργησει και... λιγο (μεταφορες ή ταχυδρομος μας δεν ξερω να σου πω απολυτα, αλλα πιστευω ταχυδρομος μας) μπορει να κανει και 14-15 μερες - δυο βδομαδες δλδ γεματες).

 

@gruser

Καντο, αλλα λογικα αν κανεις αυτο δεν θα χρειαστει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω κατι για τις παραλαβες και για τον hurin.

Hurin, μην μασας που διαβαζεις οτι (πολλοι) αλλοι παρελαβαν. Αλλος μιλαει για τον 128αρη απο UK, αλλος για τον 64αρη απο UK, καποιοι λιγοι ισως μιλανε για το σωστο και σχετικο με το θεμα που ειναι απο .de.

Παντα απο .de κανει παραπανω ημερες, συνηθως καπου 10 μερες απο την αποστολη και αν αργησει και... λιγο (μεταφορες ή ταχυδρομος μας δεν ξερω να σου πω απολυτα, αλλα πιστευω ταχυδρομος μας) μπορει να κανει και 14-15 μερες - δυο βδομαδες δλδ γεματες).

 

@gruser

Καντο, αλλα λογικα αν κανεις αυτο δεν θα χρειαστει.

 

Δεν μπορείς να φανταστείς πόσο εκνευρισμένος είμαι. Ο υπολογιστής μου δυσλειτουργεί εδώ και 1,5 μήνα και τον περιμένω πως-και-πως να έρθει να κάνω φορμάτ! :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μπορω να το φανταστω, γι αυτο και σου εγραψα τα παραπανω ωστε να το δεις "αλλιως". Μου εχει τυχει και εμενα, οταν αργουν τα πακετα ειναι εκνευριστικο, το μονο που θελει σε αυτες τις οχι συχνες περιπτωσεις ειναι υπομονη. (αν και η καλυτερη λυση ισως ειναι να βρεις τροπο να αλλαξεις ταχυδρομο!:P :rolleyes:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον σου εβαλα +1 μονο και μονο για το username σου και την ημερομηνια εγγραφης! (εγω παντως δεν τον ηξερα τον κυριο το 2000, νομιζω καπου το 2003 εγινε ευρεως γνωστος)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Υπάρχει κανείς που δεν έχει παραλάβει? Από τιε 2/6 και ακόμα να έρθει ο δικός μου!

 

Κοιτα το κομματι που λεγεται "Ταχυδρομος - Ταχυδρομειο" της περιοχης σου. 95% εκει ειναι το θεμα. Περνα μια βολτα και μαλλον θα γυρισεις σπιτι με τον ssd.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα ΟΚ κι εδώ.

 

Με παραγγελία 04/06/2012, παρελήφθησαν σήμερα και τα 2 κομμάτια που περίμενα από Αμαζον Αγγλίας.

 

Η τιμή που χρεώθηκαν είναι 143.41 λίρες έκαστο (αντί για 139.99), δε το ξέρω το γιατί, θα το ψάξω αναλυτικότερα όταν έχω χρόνο.

 

SuperSaver Free delivery ως τρόπος αποστολής.

 

Το πακέτο είναι το Notebook Edition, είναι Retail και περιλαμβάνει το USB Module, CD της Samsung και CD με Norton Ghost σε πλήρη έκδοση.

 

Αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...