Προς το περιεχόμενο

Εσωτερικός σκληρός δίσκος Barracuda 7200.14 ST2000DM001 3,5" - 2 TΒ 99,34€


rosgr100

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Περιμενεις after sales απο ενα καταστημα που μονο καταστημα δεν ειναι ? Οσο για τις τιμες ναι θα γλυτωσεις 20-30-40ε αλλα τι να το κανεις αν σου χαλασει κατι και σου παρει κανα μηνα το λιγοτερο να γινει αντικατασταση ? Προσωπικα διαλεγω Amazon και ξερω ψωμι. Οτι και αν μου εχει χαλασει μεσα σε 14 μερες μου εχει ερθει καινουργιο με κουριερ και μου πληρωνουν και τα εξοδα του πηγαινε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 424
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Περιμενεις after sales απο ενα καταστημα που μονο καταστημα δεν ειναι ? Οσο για τις τιμες ναι θα γλυτωσεις 20-30-40ε αλλα τι να το κανεις αν σου χαλασει κατι και σου παρει κανα μηνα το λιγοτερο να γινει αντικατασταση ? Προσωπικα διαλεγω Amazon και ξερω ψωμι. Οτι και αν μου εχει χαλασει μεσα σε 14 μερες μου εχει ερθει καινουργιο με κουριερ και μου πληρωνουν και τα εξοδα του πηγαινε.

14 μερες δεν τις λες και λιγες νομιζω! και που ξερεις εσυ ποσο θα κανουνε? εχεις ψωνισει και ξερεις? και εμενα ενας γνωστος μου την επαθε απο το αμαζον και περιμενε 20+ μερες για αντικατασταση αλλα δεν βγαινω να πω και να κραξω . κρατησε τις αποψεις σου για σενα αφοσον δεν εχεις κανενα στοιχειο και κανεις μονο εικασιες και λες μονο αερολογιες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 μερες δεν τις λες και λιγες νομιζω! και που ξερεις εσυ ποσο θα κανουνε? εχεις ψωνισει και ξερεις? και εμενα ενας γνωστος μου την επαθε απο το αμαζον και περιμενε 20+ μερες για αντικατασταση αλλα δεν βγαινω να πω και να κραξω . κρατησε τις αποψεις σου για σενα αφοσον δεν εχεις κανενα στοιχειο και κανεις μονο εικασιες και λες μονο αερολογιες!

 

Ας μην ξεκινησουν τα ιδια...ειπαμε ναι στο "κραξιμο" αλλα με μετρο...το ιδιο νομιζω πρεπει να ισχυει και για την "υπερασπιση"...με ολα αυτα το προηγουμενο θεμα κλειδωθηκε...

 

Υ.Γ με αυτη σου την απαντηση πιστευω οτι θα κανεις πολλους να σου απαντησουν...

Παρακαλω ας ληξει εδω,ας περιμενουμε να δουμε τι θα γινει με οσους εκαναν ηδη παραγγελια...

 

Υ.Γ#2 Να ζητησω συγνωμη αν με το προηγουμενο post μου "βοηθησα" να ξεφυγει το θεμα απλα περιμενω να διαπιστωσω την αξιοπιστια του καταστηματος για να κανω κ εγω μια παραγγελια οποτε εκφραζω απλα τους προβληματισμους μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμενεις after sales απο ενα καταστημα που μονο καταστημα δεν ειναι ? Οσο για τις τιμες ναι θα γλυτωσεις 20-30-40ε αλλα τι να το κανεις αν σου χαλασει κατι και σου παρει κανα μηνα το λιγοτερο να γινει αντικατασταση ? Προσωπικα διαλεγω Amazon και ξερω ψωμι. Οτι και αν μου εχει χαλασει μεσα σε 14 μερες μου εχει ερθει καινουργιο με κουριερ και μου πληρωνουν και τα εξοδα του πηγαινε.

 

 

14 μερες δεν τις λες και λιγες νομιζω! και που ξερεις εσυ ποσο θα κανουνε? εχεις ψωνισει και ξερεις? και εμενα ενας γνωστος μου την επαθε απο το αμαζον και περιμενε 20+ μερες για αντικατασταση αλλα δεν βγαινω να πω και να κραξω . κρατησε τις αποψεις σου για σενα αφοσον δεν εχεις κανενα στοιχειο και κανεις μονο εικασιες και λες μονο αερολογιες!

 

:-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω πως καρφωθηκε το συγκεκριμενο μελος...Το προηγουμενο θεμα το καταλαβαινω να το παρει λιγακι πατριωτικα αφου το ανοιξε ο ιδιος, αυτο ομως....Τεσπα δεν θα το συνεχισω αλλα νομιζω καταλαβαν ολοι τι παιζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά,αφού απαντάνε στο twitter ας απαντήσουν και καμιά απορία..

 

Γιατί το mrsmithdeals.gr που "δείχνει" σχέση με το crazydeals,πλέον δεν είναι προσβάσιμο και σε κάνει redirect στο mrsmith.gr?

 

Και γιατί αφαιρέθηκαν τα like της κας Εύας Πρεβεζάνου από το facebook,μόλις κάποιος το ανέφερε στο insomnia?Δεν νομίζω να υπάρχει λόγος να αφαιρούνται "επίμαχα" like αφού είναι καθαροί..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

InBeforeTheLock.gif

Μιας και ο MrSmithelou οδηγει το θεμα σε Flames συνεχως,περιμενουμε το Lock με μαθηματικη ακριβεια..

Report ολο το θεμα απο εμενα γιατι εχει κουρασει και τσαμπα διαφημιση κανουμε.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γιατί αφαιρέθηκαν τα like της κας Εύας Πρεβεζάνου από το facebook,μόλις κάποιος το ανέφερε στο insomnia?Δεν νομίζω να υπάρχει λόγος να αφαιρούνται "επίμαχα" like αφού είναι καθαροί..

 

Και απ'όσο ξέρω απο το facebook like μπορεί να αφαιρέσει μόνο αυτός που το έκανε.

Άρα είναι γνωστή τους η κυρία αυτή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σε γελάσω γι' αυτό,μιας και δεν έχω facebook και δεν γνωρίζω ακριβώς τις διαδικασίες.

Το μόνο που ξέρω είναι ότι όταν αναφέρθηκε εδώ,τα έβλεπα τα συγκεκριμένα like ενώ τώρα όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως και εμένα θα τα στείλουν σήμερα με την έκπτωση.

Το κέρδος είναι τεράστιο σε σχέση με amazon οπότε και καθόλου υποστήριξη να μή μου προσφέρουν πάλι κερδισμένος θα είμαι.

Τα μηχανήματα δεν πάνε σε επιχείρηση για να καίγομαι.

 

Αν και δεν το κόβω να συνεχίσουν την τόσο επιθετική πολιτική τιμών, μπράβο τους μιας και ξεκίνησαν πάρα πολύ καλά.

Όλα τα αρνητικά σχόλια αφού δε βασίζονται σε στοιχεία είναι για γέλια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα πλακα κανουν.

 

 

Εαν το ποσό της αντικαταβολής ξεπερνάει τα 150€, θα πρέπει να καταθέσετε το υπόλοιπο ποσό σε έναν από τους παρακάτω λογαριασμούς ώστε να εκτελεσθεί η παραγγελία σας.

 

Παραγγελίες με αντικαταβολή που ξεπερνούν τα 150€ και δεν πραγματοποιείται κατάθεση, θα ακυρώνονται αυτόματα μετά από 3 εργάσιμες ημέρες.

 

Αυτό συμβαίνει για να αποφύγουμε περιπτώσεις παραγγελιών μεγάλου ποσού χωρίς αντίκρυσμα.

 

 

Μπραβο μπραβο μπραβο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aμα δεν συνεχίσουν στο κατάστημα να έχει αυτήν την πολιτική που έχουν τώρα σε 2 μήνες θα σκοτώνει μύγες με συνδετήρες και συρραπτικά από την βαρεμάρα που δεν θα έχουν κόσμο και παραγγελίες.

 

όποιος παίρνει κάτι ας γράφει και 2 λόγια (και αν είναι ευχαριστημένος) γιατί είναι ευκαιρία για πολύ κόσμο να πάρει πράγματα που χρειάζεται και ας μην υπάρχει εγγύηση σοβαρή .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες

 

Θεόδωρος ***********

η κατάσταση της παραγγελίας No. 0000**** έχει αλλάξει

η νέα κατάσταση είναι: Επιβεβαιωμένη

 

MrSmith

Δωριέων 5 (Γραφεία)

17342 Άγιος Δημήτριος

Ελλάδα

Τηλέφωνο: 211.800.4688

Fax:

 

 

Σήμερα

 

 

Χαίρετε Θεόδωρος ************

η κατάσταση της παραγγελίας No. 0000**** έχει αλλάξει

η νέα κατάσταση είναι: Αναμένοντας τα προϊόντα από τον προμηθευτή

 

MrSmith

Δωριέων 5 (Γραφεία)

17342 Άγιος Δημήτριος

Ελλάδα

Τηλέφωνο: 211.800.4688

Fax:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαίρετε Βαγγέλης ********,

η κατάσταση της παραγγελίας No. 0000**** έχει αλλάξει

η νέα κατάσταση είναι: Αναμένοντας τα προϊόντα από τον προμηθευτή

 

MrSmith

Δωριέων 5 (Γραφεία)

17342 Άγιος Δημήτριος

Ελλάδα

Τηλέφωνο: 211.800.4688

Fax:

 

Και πάνω απο 150€ παραγγελία. Έχει να πέσει άκυρο αν ζητήσουν μπροστάντζα...:whistle:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aμα δεν συνεχίσουν στο κατάστημα να έχει αυτήν την πολιτική που έχουν τώρα σε 2 μήνες θα σκοτώνει μύγες με συνδετήρες και συρραπτικά από την βαρεμάρα που δεν θα έχουν κόσμο και παραγγελίες.

 

όποιος παίρνει κάτι ας γράφει και 2 λόγια (και αν είναι ευχαριστημένος) γιατί είναι ευκαιρία για πολύ κόσμο να πάρει πράγματα που χρειάζεται και ας μην υπάρχει εγγύηση σοβαρή .

 

Καταστημα ενα γραφειο σε εναν οροφο ? Εγω παντως το ειχα σιγουρο οτι η αντικαταβολη (σε ακριβα προιοντα που δινουν και το -12%) δεν εστεκε γνωριζοντας οτι εγινε με το ITB.

Παντως εδω μεσα εχουμε αρκετους που κανει μπαμ οτι εχουν επαφες με το εν λογο "καταστημα" και αυτη την φορα δεν το λενε για να μην πεσει ρυζι οπως την προηγουμενη φορα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...