Προς το περιεχόμενο

Εσωτερικός σκληρός δίσκος Barracuda 7200.14 ST2000DM001 3,5" - 2 TΒ 99,34€


rosgr100

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Salvation. Ελλεοσ ρε φιλε δεσ ποσα ποστ εχω κανει και παω προτη λυκειου επομενωσ λιγο δυσκολο και ρωτα παιδια και αμα το εχεισ δει εχεισ εξευτελιστει μονο αυτο που σου λεω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 424
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Salvation. Ελλεοσ ρε φιλε δεσ ποσα ποστ εχω κανει και παω προτη λυκειου επομενωσ λιγο δυσκολο και ρωτα παιδια και αμα το εχεισ δει εχεισ εξευτελιστει μονο αυτο που σου λεω

 

Νομίζω ότι θα έπρεπε να έχεις λίγο καλύτερη ορθογραφία για πρώτη λυκείου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα μπω στην διαδικασια να σχολιασω πως εγγραφτηκες μολις χθες....Τα ιδια ειχαμε και στην περιπτωση του ΙΤΒ οποτε ο καθενας μπορει να λεει οτι θελει. Οσο για το 1989 θα ηθελα να μου εξηγησεις πως ενα εικονικο καταστημα υφισταται απο το 1989 (μυριζομαι καποια κομπινιτσα εδω καθοτι εξυπνος ο λαος μας).....Ιντερνετ πχ δεν υπηρχε τοτε, τπτ δεν υπηρχε τοτε ωστε να εχει καποιος τετοια παρουσια οποτε πως και τι?

 

Οσο για την αποδειξη δεν τα γνωριζεις καλα....Αν πχ το προιον που αγορασες επωληθει απο την Intel στην αγορα της Ασιας η της Αφρικης η ακομα και τις Ρωσσιας και μετα ηρθε εδω σαν παραεισαγωγη ΔΕΝ καλυπτεσαι απο Ευρωπαικη εγγυηση....Δεν ειπα πως αυτο ισχυει αλλα στην παρουσα φαση Κανεις μας δεν ξερει τι ισχυει και το εν λογο καταστημα κανει τετοιες τιμες.

 

Οσο για τα λοιπα μερικοι με βλεπετε σαν τον κακο της υποθεσης (το ιδιο ειχε γινει και στο ΙΤΒ και στο τελος ειδατε ολοι τι εγινε) αλλα οκ δεν μπορω να μην εκφρασω τις ανησυχιες μου επειδη χαλιουνται μερικοι.

 

@Vasilis 07 Διαβασε καλυτερα αυτο που ειπα, δεν εθιξα την εγγυηση αλλα το οτι μπορει να καλυψουν τις παραδοσεις οσων χρησιμοποιησαν κουπονι και να κρεμασουν οσους δεν (παραπλησιο με οτι ειχε γινει με το ITB).

 

Φιλε σου ξαναλεμε και πρεπει να το καταλαβεις.Αλλο αυτο που εγινε με το 1ΤΒ και αλλο τωρα..ΤΩΡΑ υπαρχουν ατομα που παρελαβαν κανονικα τα προιοντα τους και ειναι σε αψογη κατασταση και λειτουργουν κανονικα.μεσα σε αυτους ειμαι και εγω.Λοιπονννν,τοτε για μενα το καταστημα ειναι οκ.Και μαλιστα καποιος εβαλε το serial του intel επεξεργαστη του και ειδε οτι η εγγυηση υπαρχει κανονικα απο την intel,αρα και δεν ειναι παραεισαγωγης και η εγγυηση σε καλυπτει κανονικα.

 

Που ήταν τόσα χρόνια και δεν τον γνωρίζαμε αφού υπάρχει από το 1989; Και "σωστοί" επαγγελματίες που μία ωραία πρωία βαρέσανε ένα βαρβάτο κανόνι υπήρξαν και θα υπάρξουν αβέρτα ειδικά στις εποχές που ζούμε. Τώρα τι δουλειά έχει κάποιο μικρομάγαζο(δεν δίνει την εντύπωση για μεγαλύτερο) να έχει έδρα στην Αγγλία ή στην Κύπρο και να δραστηριοποιείται στην Ελλάδα κάνοντας "out of the blue" τέτοιο δυναμικό μπάσιμο στην αγορά για εμένα τουλάχιστον είναι πολύ περίεργο. Ξέρω ότι πολλοί θα βρούνε ένα κάρο δικαιολογίες κάνοντας ένα κάρο υποθέσεις και δεν έχω επιχειρήματα να αντιπαρατεθώ όπως και οι υποστηρικτές δεν έχουν, απλά είναι ικανοποιημένοι που αγόρασαν/αγοράζουν φθηνά αλλά θες η διαίσθηση θες η εμπειρία κάτι δεν μου πάει καλά.

 

 

 

 

Δεν είναι δύσκολο να υποθέσεις ΒΑΣΙΜΑ ότι το πλαίσιο(και κάθε τέτοιου τύπου μαγαζί) αποδίδει τους φόρους του και ειδικά τον ΦΠΑ κανονικά. Και δεν έχει ακουστεί ποτέ τίποτα(10ετίες τώρα) για φοροδιαφυγές ή οτιδήποτε άλλο και την απόδειξη/τιμολόγιο τα παίρνεις από το ταμείο φεύγοντας. Τώρα για ένα μαγαζί που έσκασε με τέτοιες τιμές από το πουθενά ΔΕΝ μπορείς να ξέρεις. Μόνο να έχεις την βεβαιότητα ότι αν παίζεται κομπίνα από πίσω τότε όταν την κάνει ούτε ΦΠΑ και φόρους θα έχει αποδώσει και τα λεφτά όσων φουκαράδων "αγόρασαν" κάνοντας κατάθεση θα έχουν φαγωθεί. Αυτό ΑΝ συμβεί θα σημαίνει "πολλά, πάρα πολλά" για εσένα ή θα αρκεστείς σε αυτά που γλύτωσες;

 

Εσύ αφού αγόρασες το παραστατικό σου πως σου φαίνεται; Έχει ελληνικό συντελεστη ΦΠΑ;

 

Να διευκρινήσω ότι δεν έχω κάτι εναντίον του μαγαζιού και χαίρομαι που κάποιοι γλύτωσαν λεφτά(ελπίζωντας βέβαια ότι τα ποσοστά από τα χρήματα που πλήρωσαν και αντιστοιχούν σε φόρους θα πάνε εκεί που πρέπει) απλά είμαι αρκετά επιφυλακτικός και ελπίζω να μην την πατήσουν κάποιοι άλλοι βασιζόμενοι στις δικές σας καλές μαρτυρίες. Αλλά αφού είστε εσείς ευχαριστημένοι δεν μου πέφτει λόγος.

 

Όχι ότι δεν θα είχα παραγγείλει και εγώ το πακετάκι με τον i5 που παρήγγειλε ο Βαγγέλης με 204 ευρώ αν το είχα πάρει πρέφα εγκαίρως πληρώνοντας με πιστωτική για να έχω το κεφάλι μου ήσυχο αν είχα την δυνατότητα όπως ο Θοδωρής να ανοίξω το πακέτο πριν παραλάβω. Αλλά το ότι θα το είχα κάνει και εγώ και θα μου είχε βγει δεν σημαίνει ότι θα εμπιστευτώ το μαγαζί τυφλά ή θα το διαφημίσω. Θέλει μακροχρόνια συνέπεια για να αποκτήσει κάποιος αξιοπιστία.

 

Μα αυτο λεμε φιλε μου.Κραταμε τις επιφυλαξεις μας οπως το εχουν αναφερει πολλα παιδια,αλλα μεχρι στιγμης εγω που παρελαβα σε αψογη κατασταση τα πραγματα μου,και σε αυτη την τιμη οπως μου ειχαν πει απο την αρχη και δεν μου ειπαν κανενα κουλο παλι ''λαθος μηχανογραφισης'' εχω ενα δειγμα θετικο γι'αυτους.Τιποτα παραπανω.Οπως ειπες και εσυ για το πλαισιο δεν εχει ακουστει τιποτα για 10ΕΤΙΕΣ,το μαγαζι αυτο ανοιξε τωρα ουτε 2 βδομαδες καλα..Ας περασει ο καιρος και βλεποντας κρινουμε μετα.Και το πλαισιο αν θυμαστε πριν κατι χρονια ειναι ΑΨΟΓΟ σε ολα του,και τωρα ολοι το κραζουν,καποιοι οχι..οσο για το 1989,δεν σημαινει οτι το μαγαζι ηταν ανοιχτο απο τοτε,απλα δρασηροποιειται το ΑΦΜ το συγκεκριμενο στο χωρο της πληροφορικης απο το 1989,δεν σημαινει οτι ηταν online καταστημα απο τοτε.Εγω αυτο που θελω να πω ειναι οτι καλο θα κανει σε ολους μας να συνεχισει με τετοιες πτωσεις τιμων και να παει καλα,και να μην χαλασει και αυτο μηπως το δουμε αναμεσα σε ανταγωνιστες και ριξουν και εκεινοι τις τιμες τους..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η παπαρια παει συννεφο εδω. Λοιπον για να μαθαινετε.

Το 1989 ΔΕΝ ανοιξε αυτο το μαγαζι, η εταιρεια της κυριας ταδε εκανε εναρξη. Μπορει να λειτουργουσε εως τωρα με αλλη εμπορικη ονομασια, να πουλουσε καλτσες και να αλλαξε αντικειμενο και χιλια δυο.

Επισης ειναι προφανες οτι παιρνει αποκλειστικα και μονον απο το pixmania pro, στην αρχη εκαναν λαθος οπως κατεβασαν αυτουσιους τους τιμοκαταλογους και ξεχασαν να βαλουν το ΦΠΑ απο πανω, οποτε εμπαιναν μεσα 23%. Στη συνεχεια διορθωθηκε. Τα εξοδα αποστολης ειναι ΟΚ, θα μπορουσαν και λιγοτερο, κακως που δεν δινουν χερι-χερι στην Αθηνα απο την εδρα τους, θα ηταν πολυ συμφερον. Εγγυηση κανουν back-to-back με Pixmania προφανως, αρα ΟΚ. Εχουμε και του κατασκευαστη αρα παλι ΟΚ. Φτηνα αγοραζουμε αρα παλι ΟΚ. Συσκευασια προσωπικα χ@στηκα, δεν θα πληρωνω το περιτυλιγμα και τις 500 καλημερες-καλησπερες του Πλαισιου, που νομιζουν οτι πουλανε ρολογια Rolex.

Αν προκειτε για αρπαχτη, θα πιστολιασουν τον ΦΠΑ, φορους κλπ στο κρατος και οποιους προπληρωσαν, αν και δεν το κοβω για ετσι. Οποιος παιρνει αντικαταβολη δεν τον ενδιαφερει.

Εν κατακλειδι, εως τωρα μια χαρα. Ιδωμεν στο μελλον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To παιδί την γνώμη του είπε δεν χρειάζεται να πετάμε μπηχτές εμείς οι μεγαλύτερη φίλε μου SV1EOD.

 

Λίγο χιούμορ κάναμε. Ελπίζω να μην το πήρε πράγματι στα σοβαρά κάποιος.

 

εγω σκεφτομαι να παρω αυτον αμα παιχτει καμια εκτπωση ακομα :P

 

Πράγματι αυτός μου φαίνεται και εμένα καλή περίπτωση. Από αυτούς που παρέλαβαν και έχουν δει παραστατικό μπορεί κάποιος να μας πει αν έχει ελληνικό συντελεστή ΦΠΑ(που έτσι πρέπει).

 

Μα αυτο λεμε φιλε μου.Κραταμε τις επιφυλαξεις μας οπως το εχουν αναφερει πολλα παιδια,αλλα μεχρι στιγμης εγω που παρελαβα σε αψογη κατασταση τα πραγματα μου,και σε αυτη την τιμη οπως μου ειχαν πει απο την αρχη και δεν μου ειπαν κανενα κουλο παλι ''λαθος μηχανογραφισης'' εχω ενα δειγμα θετικο γι'αυτους.Τιποτα παραπανω.Οπως ειπες και εσυ για το πλαισιο δεν εχει ακουστει τιποτα για 10ΕΤΙΕΣ,το μαγαζι αυτο ανοιξε τωρα ουτε 2 βδομαδες καλα..Ας περασει ο καιρος και βλεποντας κρινουμε μετα.Και το πλαισιο αν θυμαστε πριν κατι χρονια ειναι ΑΨΟΓΟ σε ολα του,και τωρα ολοι το κραζουν,καποιοι οχι..οσο για το 1989,δεν σημαινει οτι το μαγαζι ηταν ανοιχτο απο τοτε,απλα δρασηροποιειται το ΑΦΜ το συγκεκριμενο στο χωρο της πληροφορικης απο το 1989,δεν σημαινει οτι ηταν online καταστημα απο τοτε.Εγω αυτο που θελω να πω ειναι οτι καλο θα κανει σε ολους μας να συνεχισει με τετοιες πτωσεις τιμων και να παει καλα,και να μην χαλασει και αυτο μηπως το δουμε αναμεσα σε ανταγωνιστες και ριξουν και εκεινοι τις τιμες τους..

 

Όταν γράφεις αυτό:

Δεν ξερεις ουτε τι φορους δινει το πλαισιο στο κρατος ουτε τι φορους δινει το mrsmith.Υποθεσεις με το μυαλο σου κανεις απο την στιγμη που δεν εχεις κατι χειροπιαστο.

αυτόματα αφήνεις υπόνοιες για ένα μαγαζί που δεν έχει δώσει δικαίωμα τέτοιου είδους. Για το άλλο από την στιγμή που σαν ιστορικό δεν έχουμε δείγματα αλλά μπαίνει με τέτοιον τρόπο στην αγορά μπορούμε να είμαστε αρκετά επιφυλακτικοί.

 

Μακάρι όπως λες και εσύ και εσύ να συνεχίσει με τέτοιες πτώσεις τιμών αλλά αν συνεχίσει βλέπω να κλείνουν και οι ανταγωνιστές του και αυτό.

 

Η παπαρια παει συννεφο εδω. Λοιπον για να μαθαινετε.

Το 1989 ΔΕΝ ανοιξε αυτο το μαγαζι, η εταιρεια της κυριας ταδε εκανε εναρξη. Μπορει να λειτουργουσε εως τωρα με αλλη εμπορικη ονομασια, να πουλουσε καλτσες και να αλλαξε αντικειμενο και χιλια δυο.

Επισης ειναι προφανες οτι παιρνει αποκλειστικα και μονον απο το pixmania pro, στην αρχη εκαναν λαθος οπως κατεβασαν αυτουσιους τους τιμοκαταλογους και ξεχασαν να βαλουν το ΦΠΑ απο πανω, οποτε εμπαιναν μεσα 23%. Στη συνεχεια διορθωθηκε. Τα εξοδα αποστολης ειναι ΟΚ, θα μπορουσαν και λιγοτερο, κακως που δεν δινουν χερι-χερι στην Αθηνα απο την εδρα τους, θα ηταν πολυ συμφερον. Εγγυηση κανουν back-to-back με Pixmania προφανως, αρα ΟΚ. Εχουμε και του κατασκευαστη αρα παλι ΟΚ. Φτηνα αγοραζουμε αρα παλι ΟΚ. Συσκευασια προσωπικα χ@στηκα, δεν θα πληρωνω το περιτυλιγμα και τις 500 καλημερες-καλησπερες του Πλαισιου, που νομιζουν οτι πουλανε ρολογια Rolex.

Αν προκειτε για αρπαχτη, θα πιστολιασουν τον ΦΠΑ, φορους κλπ στο κρατος και οποιους προπληρωσαν, αν και δεν το κοβω για ετσι. Οποιος παιρνει αντικαταβολη δεν τον ενδιαφερει.

Εν κατακλειδι, εως τωρα μια χαρα. Ιδωμεν στο μελλον.

 

Ακριβώς όπως τα περιγράφεις. Και μακάρι να μην είναι αρπαχτή. Αλλά αν δεν είναι δεν θα μείνουν οι τιμές για πολύ εκεί. Και το pixmania όταν ανοίχτηκε στην ελληνική αγορά είχε πολύ καλές τιμές και πολύ καλά μεταφορικά. Για δες τώρα. Οι τιμές του όπου είναι καλές με τα μεταφορικά έρχονται στα ίσα με την πιο φθηνή τιμή από τα άλλα ελληνικά μαγαζιά στον skroutz.

 

Το λάθος να μην χρεώνουν 23% τον ΦΠΑ πως σου φαίνεται όμως; Δεν παραείναι ερασιτεχνικό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πράγματι αυτός μου φαίνεται και εμένα καλή περίπτωση. Από αυτούς που παρέλαβαν και έχουν δει παραστατικό μπορεί κάποιος να μας πει αν έχει ελληνικό συντελεστή ΦΠΑ(που έτσι πρέπει).

 

 

προσωπικά το σκεφτομαι και εγώ, απο την άλλη βλέπω χειρόγραφα δελτία αποστολής αποδείξεις λιανικής πώλησης με αριθμό 6 και τόσο με πάει πίσω. τουλάχιστον σε αυτό το φπά είναι κουρεμένο οπότε και να μην το αποδώσει λές ότι το γλίτωσες και εσύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλά, με εμένα έγινε ό,τι να'ναι. Προσπαθούσα να καλέσω από το πρωί για να μου κάνουν την προσφορά (το περιβόητο -12%) και ήταν μόνιμα η συσκευή τους στο φαξ. Άνοιξα το mail μου και προς έκπληξη μου διαπίστωσα ότι έχουν προχωρήσει σε μερική αποστολή (2 από τα 5 αντικείμενα που παρήγγειλα)!

 

Έστειλα mail πίσω και έδωσα τον κωδικό της έκπτωσης και μου απάντησαν αμέσως το εξής.

 

"Έχουμε αποστείλει με Γενική Ταχυδρομική και αριθμό αποστολής ΧΧΧΧΧΧΧ την ... και τον ...

Η αντικαταβολή είναι ...

Η έκπτωση σας η συνολική θα εφαρμοστεί στη 2η αποστολή της λοιπής παραγγελίας η οποία αναμένεται να γίνει εντός 2 εργασίμων.

Σας ευχαριστούμε θερμά."

 

Γιατί να προχωρήσουν σε μερική αποστολή;

Θα ισχύσει η έκπτωση επί του συνόλου στην 2η παραγγελία ή μόνο στην 2η; (Σε κάθε περίπτωση ευθύνομαι εγώ για την καθυστέρηση του κωδικού).

 

Επειδή προβληματίστηκα δε θα παραλάβω την πρώτη αποστολή και θα περιμένω να έρθει και η 2η και θα δω το άθροισμα.

 

 

edit:

μόλις κατάλαβα ότι έχασα περίπου 23 ευρώ...

 

new edit:

 

Καλησπερα σας.

Το 12% της συνολικής παραγγελίας θα εφαρμοστεί στη 2η αποστολή. Δε χάνετε την έκπτωση σας.

 

Ευχαριστούμε

 

Θα σας ενημερώσω όταν παραλάβω ολοκληρωμένη την παραγγελία με φωτορεπορτάζ.

Αν όντως ισχύει (και δεν βλέπω τον λόγο να μην ισχύει) έκανα μια πολύ καλή αγορά και έχω να πω τα καλύτερα για την εξυπηρέτηση, που πρέπει να είμαστε λίγο ελαστικοί με κάποια περιστατικά που διορθώνονται τελικά, γιατί κάθε νέο κατάστημα σωστό είναι να δώσουμε ένα διάστημα κάποιες περιπτώσεις που δεν έχει αντιμετωπίσει, όσο αυτονόητες και να είναι για εμάς, φαίνεται πως υπάρχει καλή διάθεση/πρόθεση και αυτό για εμένα μετράει, χώρια οι καλές τιμές που ελπίζω να συνεχίσουν. Αναμένετε νεότερα.

Επεξ/σία από xnoudas_
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανουν μερικη αποστολη γιατι δεν εχουν προιοντα ουτε για δειγμα οποτε οταν παραλαβουν κατι στο στελνουν......Απο εκει και περα δεν θα απαντησω σε οσους κανουν τον "δικηγορο του διαβολου" γιατι τα ιδια ειχαν γινει και στο θεμα με το ΙΤΒ οταν εξεφραζα τις ανησυχιες μου....Οποτε ο καιρος θα δειξει.

 

ΥΓ : Οσο για τα ΦΠΑ κτλ που δεν δειχνουν να νοιαζουν τους περισσοτερους εστω ελπιζω να μην κανει εντυπωση που η φοροδιαφυγη χτυπαει κοκκινο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσωπικά το σκεφτομαι και εγώ, απο την άλλη βλέπω χειρόγραφα δελτία αποστολής αποδείξεις λιανικής πώλησης με αριθμό 6 και τόσο με πάει πίσω. τουλάχιστον σε αυτό το φπά είναι κουρεμένο οπότε και να μην το αποδώσει λές ότι το γλίτωσες και εσύ.

 

 

Καλά, με εμένα έγινε ό,τι να'ναι. Προσπαθούσα να καλέσω από το πρωί για να μου κάνουν την προσφορά (το περιβόητο -12%) και ήταν μόνιμα η συσκευή τους στο φαξ. Άνοιξα το mail μου και προς έκπληξη μου διαπίστωσα ότι έχουν προχωρήσει σε μερική αποστολή (2 από τα 5 αντικείμενα που παρήγγειλα)!

 

Έστειλα mail πίσω και έδωσα τον κωδικό της έκπτωσης και μου απάντησαν αμέσως το εξής.

 

"Έχουμε αποστείλει με Γενική Ταχυδρομική και αριθμό αποστολής ΧΧΧΧΧΧΧ την ... και τον ...

Η αντικαταβολή είναι ...

Η έκπτωση σας η συνολική θα εφαρμοστεί στη 2η αποστολή της λοιπής παραγγελίας η οποία αναμένεται να γίνει εντός 2 εργασίμων.

Σας ευχαριστούμε θερμά."

Γιατί να προχωρήσουν σε μερική αποστολή;

Θα ισχύσει η έκπτωση επί του συνόλου στην 2η παραγγελία ή μόνο στην 2η; (Σε κάθε περίπτωση ευθύνομαι εγώ για την καθυστέρηση του κωδικού).

 

Επειδή προβληματίστηκα δε θα παραλάβω την πρώτη αποστολή και θα περιμένω να έρθει και η 2η και θα δω το άθροισμα.

 

edit:

μόλις κατάλαβα ότι έχασα περίπου 23 ευρώ...

 

Δεν ξέρω πως θα καταλήξει αυτό το κατάστημα σε σχέση με αυτά που συζητάγαμε πιο πριν, αλλά χειρόγραφα παραστατικά(από eshop παρακαλώ) και μερικές αποστολές χωρίς να προηγηθεί συννενόηση δεν είναι καλά δείγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω πως θα καταλήξει αυτό το κατάστημα σε σχέση με αυτά που συζητάγαμε πιο πριν, αλλά χειρόγραφα παραστατικά(από eshop παρακαλώ) και μερικές αποστολές χωρίς να προηγηθεί συννενόηση δεν είναι καλά δείγματα.

 

Προσωπικά τελικά δε με πειράζει που θα την στείλουν σε 2 φάσεις την παραγγελία μου, θα μπορούσε κάλλιστα να φύγει ολόκληρη και να έρθει από Πέμπτη (πρώτα ο "Διάολος"). Απλά θα παραλάβω και τα 2 μαζί. Δεν ήμουν βιαστικός καθόλου ευτυχώς, αν και πρόκειται για εργαλείο που χρειάζομαι στην δουλειά μου.

 

Αν ισχύει η απάντησή τους που παρέθεσα με edit στο αρχικό μου post (λίγο παραπάνω) και μου κάνουν την έκπτωση εκ παραδρομής στο συνολικό ποσό (πράγμα που δε τους υποχρεώνει κανένας μιας και άργησα να ενημερώσω και είχε κοπεί το πρώτο παραστατικό και είχε ήδη γίνει η αποστολή) πραγματικά δεν έχω λόγια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...