Προς το περιεχόμενο

Εσωτερικός σκληρός δίσκος Barracuda 7200.14 ST2000DM001 3,5" - 2 TΒ 99,34€


rosgr100

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 424
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Σφαιρικη αποψη για ενα καταστημα εχουμε με βαση ολους τους πελατες του οχι τον εαυτο μας. Μπορει εσυ με το eShop να μην ειχες ποτε προβλημα, το αλλο 80% ομως εχει (με βαση οσα διαβαζω εδω μεσα) αυτο σημαινει πως ολα ειναι ομορφα και ωραια ?

 

Επειδη λεει πως η σελιδα τους ειναι σε BETA μπορει να στελνει Bulk προιοντα χωρις να το τονιζει ???? Εχουμε διαφορετικες αποψεις επι του θεμα τος αλλα οκ.

 

Καλο στησιμο.

εμενα ελεγες πως ειμαι βαλτος και καλα απο το μαγαζι αλλα εσενα βλεπω ολη μερα να λασπολογεις το μαγαζι λες και σου εκανε και τπτ!σε πηρανε ολοι χαμπαρι πως εισαι ανταγωνιστης και προσπαθεις να πεις οτι σου κατεβει!χααχχαχαχα αναρωτιεμαι ακομα γτ σου απαντανε! αφου οτι και να λες σε διαψευδουν ολοι!

και να στο πω και αλλιως με απλα λογια! ειναι νεο μαγαζι με οτι αυτο συνεπαγεται! καποιες καθυστερησεις κλπ! επισης τι θες να κανουνε αν ο προμηθευτης τους δεν εχει αποθεμα? λογικεψου επιτελους!

 

υστερογραφο προς τα ατομα που ενδιαφερονται να αγορασουν απο το συγκεκριμενο καταστημα ! αν θελετε να κανετε παραγγελια ανω των 190~ απο το συγκεκριμενο μαζι στειλτε μου πμ να σας δωσω εκπτωτικο κωδικο για μειον 12 % :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε τάιμ χας κάμ του λοκ δις θρέντ devil.png

γιατι να κλειδωσει? επειδη καποιοι ελαχιστοι σωνει και καλα θελουν να τα παρουσιασουν ολα μαυρα? σεβαστειτε τα υπολοιπα παιδια που παρηγγειλαν, δεν φταινε σε τιποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι,παρελαβα στα 204 ευρω αυτα που ειπα πιο πανω.Ειχα την εκπτωση του insomnia αλλα και μαλιστα ειχαν κανει λαθος στις αρχικες τιμες οταν ειχα παραγγειλει και μου εκαναν εκπτωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι να κλειδωσει? επειδη καποιοι ελαχιστοι σωνει και καλα θελουν να τα παρουσιασουν ολα μαυρα? σεβαστειτε τα υπολοιπα παιδια που παρηγγειλαν, δεν φταινε σε τιποτα.

 

Γιατί, κατά τη γνώμη μου, έχει μετεξελιχθεί σε νήμα αντιπαράθεσης αντί προσφοράς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης μπορεί κάποιος να μου πει το κουπόνι/κωδικό για την έκπτωση;

 

Δεν ισχύει πλέον το κουπόνι φίλε, μόνο η έκπτωση 12% από εδώ (Insomnia).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@evagelou

 

Σταματησες για λιγο να ποσταρεις επειδη καρφωθηκες, βλεπω συνεχιζεις, δεν πειραζει δοξα το θεο χαζος δεν ειναι ο κοσμος. Οσο για τα λοιπα με ξερουν παρα πολλοι εδω μεσα και να εισαι σιγουρος πως αυτη την στιγμη γελανε με οσα λες αλλα δεν πειραζει.

 

@hawkpilot

 

Τα ιδια ειχαμε και με το ITB και τα ατομα που ειχαν βαλει να τα παρουσιαζουν ολα μελι γαλα (μεχρι που αρχισαν οι "δικαστικες" απειλες) οποτε δεν ειναι κατι νεο αυτο. Σιγουρα ομως δεν το λες διαμαχη, κουδουνι για καποιους ισως.

 

@pantpesl2

 

Συμφωνα με τον εκπροσωπο τους ισχυει μια χαρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω τι λετε, αν παραλαβατε!, με ποιον τροπο!, σε τι κατασταση!, ποσο το κυνηγησατε για να το πετυχετε!, δε ξερω!, το ΘΕΜΑ ειναι οτι για μενα απο τις 22/5 ακομα περιμενω, εχω ζεστα να τους δωσω δυο χιλιαρικα, κατοπιν διαβεβαιωσης οτι Θα παραλαβω 29/5, και τι αν γλιτωνα 200ευρω στην τελικη, το θεμα ειναι η αντιμετωπιση τους πριν καν τους δωσω λεφτα (φανταζομαι μετα). Με τετοιες πρωτες εντυπωσεις σε μενα και ισως και σε αλλους, ευχαριστω αλλα εχουμε και μια αξιοπρεπεια ως αγοραστες, σε καταστηματα ριχνουν κοκκινα χαλια για να τους ακουμπησω τοσα λεφτα, εδω ευχαριστω αλλα δε θα τρωω τον χρονο μου να κυνηγαω φαντασματα.

 

Δεν ξανα ασχολουμαι με wannabe εταιριες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και για την έκπτωση τους γράφω στα σχόλια την λέξη Insomnia αν κατάλαβα καλά;

 

Εγώ πρόλαβα κ έκανα την παραγγελία με κουπονι 20%. Δεν ξέρω πως γίνεται με την έκπτωση, αλλά για να είσαι σίγουρος στείλε ένα mail και πες τους για την έκπτωση του Insomnia.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα θες στείλε μου και εμένα φίλε μου μιας και έκανα παραγγελία να δω αν παίρνει έκπτωση επιπλέον-είναι άλλο ένα καλό κριτήριο για το μαγαζί και να δω αν κάνει αυτά που λέει. :)

 

 

Μην παρεξηγηθώ θα το κρίνω μόνο-ΜΌΝΟ για τον δίσκο που έκανα παραγγελία και τίποτα άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα θες στείλε μου και εμένα φίλε μου μιας και έκανα παραγγελία να δω αν παίρνει έκπτωση επιπλέον-είναι άλλο ένα καλό κριτήριο για το μαγαζί και να δω αν κάνει αυτά που λέει. :)

 

 

Μην παρεξηγηθώ θα το κρίνω μόνο-ΜΌΝΟ για τον δίσκο που έκανα παραγγελία και τίποτα άλλο.

 

Δεν ισχύει πλέον, ήταν ο κωδικός SPRING20 και τον έβαλα όταν έκανα την παραγγελία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από 35 σελίδες, τελικά αυτό το κατάστημα είναι αξιόπιστο ή όχι;;;;

 

Απορώ..... Πώς μπορεί να γίνει refubrish σε έναν επεξεργαστή, σε έναν ssd στις ram...... Το ανοιχτές συσκευασίες είναι άλλο πράγμα.

 

Θέλει φαντασία αλλά όλα γίνονται :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...