Προς το περιεχόμενο

Divinity: Original Sin


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 μήνες μετά...
  • Απαντ. 447
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ νόμιζα ότι θα βγάζανε κανα rpg όπως ήταν και τα προηγούμενα και αυτοί το γύρισαν σε moba?>

 

Που το ειδες αυτο; Εγω σαν turn based rpg το ηξερα το game.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα δεν μου αρέσει που το γυρίσανε σε point and click. Με PoA και Diablo νομίζω ανέβηκαν τα RPG με clicks και δεν έχουμε πλέον τόσα πολλά τρίτου προσώπου.

Θα προτιμούσα να είναι 3d person σαν το ego dragonis το οποίο έσπερνε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Μέσα στην επόμενη εβδομάδα βγαίνει κι αυτό σε alpha/beta. Σήμερα βγήκε το Wasteland 2. Λάθος στιγμή διάλεξα για να αγοράσω το Dragon Age: Origins Ultimate Edition.

 

Tέρμα, εκτός κι αν βγει κανένα Endless Legend σε early access, δεν αγοράζω τίποτε άλλο πριν το Πάσχα (© ® Megali Boukia Productions).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρα πολύ καλό φαίνεται!! Πολύ turn-based τον τελευταίο καιρό και δε προλαβαίνουμε να κάτσουμε. Επιτέλους, ξαναζωντανεύει το genre.

 

 

Tέρμα, εκτός κι αν βγει κανένα Endless Legend σε early access, δεν αγοράζω τίποτε άλλο πριν το Πάσχα (© ® Megali Boukia Productions).

Χαχαχα ακριβώς! Και εγώ πολλές φορές έχω κάνει τέτοιες δηλώσεις και μετά ο Gabe με έκανε να το ξανασκεφτώ. Έχει και steam winter sales σε λίγο.  :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέσα στην επόμενη εβδομάδα βγαίνει κι αυτό σε alpha/beta. Σήμερα βγήκε το Wasteland 2. Λάθος στιγμή διάλεξα για να αγοράσω το Dragon Age: Origins Ultimate Edition.

 

Tέρμα, εκτός κι αν βγει κανένα Endless Legend σε early access, δεν αγοράζω τίποτε άλλο πριν το Πάσχα (© ® Megali Boukia Productions).

Δηλαδή θες να πεις ότι δεν θα πάρεις το Banner Saga μέχρι το Πάσχα?? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Είμαι backer στο Banner Saga, δε μετράει λαίμαι :Ρ Τριάντα τρεις και σήμερα.

 

Στο θέμα μας, φαίνεται πολύ καλό το  D:OS όσο είδα στα βίντεο, με τα προηγούμενα δεν ασχολήθηκα πολύ, αλλά αυτό προστέθηκε στα backed projects και το παρακολουθώ να εξελίσσεται πολύ καλά.

 

Το βράδυ, αν πάει καλά η δουλειά, θα δω και λίγο το Wasteland 2. Διστάζω από τη μία, γιατί δεν ξέρω πόσο rough around the edges είναι (που λέγαμε και στο χωριό μου) αλλά είναι πειρασμός να έχεις τέτοιους τίτλους στο σκληρό και να μην τους τρέξεις....

 

Χρονιά-ορόσημο το '14 για τα rpg, τα tbs και το Kickstarter, μακάρι να πάνε όλα κατ' ευχήν, τι άλλο να πω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...