Προς το περιεχόμενο

Divinity: Original Sin


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Από τι φαίνετε θα είναι σε στυλ neverwinter rpg που είναι και το αγαπημένο μου. Πάλι καλά γιατί προς στιγμή φοβήθηκα μήπως μας έβγαινε κανα diablo clone.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 447
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators

Kανονικά, είμαι στην alpha. Αλλά, από τη μία έχω τόσα παιχνίδια που κάθονται απλά και δεν προλαβαίνω να τα δω παρά λίγο μέσα στο Σ/Κ, από την άλλη τρέχουν αρκετές alpha/beta στις οποίες συμμετέχω, που δεν το κατέβασαν να το δω.

 

Φταίει και η Larian που με φόβισε με το "έχει κενά, λείπει αυτό, λείπει το άλλο". Μάλλον θα περιμένει.

 

Από ό,τι έχω δει όμως, ολοκληρωμένο, και εφόσον όλα πάνε καλά και πραγματοποιήσουν αυτά που έχουν πει, θα μιλάμε για σπουδαία πράγματα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...

Ωραίο φαίνεται, αλλά η τιμή του στα 40€ στο steam παραείναι υψηλή για Indie game, IMHO

 

Είχαμε συζητήσει το ίδιο θέμα και σε άλλα Kickstarted παιχνίδια. Ο λόγος που η early access είναι τόσο τσιμπημένη είναι για να μη φανεί πως κοροϊδεύουν τους backers, που προπαρήγγειλαν ουσιαστικά ένα full price τίτλο σε χαμηλή τιμή. Η τιμή της επίσημης κυκλοφορίας θα είναι χαμηλότερη, ενώ σύντομα θα μπει σε προσφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Super Moderators

Αυτή τη στιγμή του λείπει ένα σοβαρό tutorial. 

 

Και μια καλύτερη ποικιλία στη δημιουργία χαρακτήρων.

 

Κατά τα άλλα, έχει τις βάσεις να γίνει πραγματικά επικό (όχι κάτι παιχνιδάκια του 15ωρου που τα βαφτίζουν επικά με το ζόρι).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...