Προς το περιεχόμενο

επιχορηγηση ανεργων με επιταγες καταρτισης training voucher


hammerd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 374
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μίλησα με τον οαεδ, τις πληρωμές τις καθυστερούν με εντολη ανωτέρων.

Ηταν να πληρωθούμε αυτη την παρασκευή αλλα πηγε πίσω παλι.

 

ακριβώς αυτό που έγραψα λίγα ποστς παραπάνω (στο #215)

 

δε το παίζω έξυπνος, ούτε γράφω για να τρολάρω.

γράφω απλά τι ισχύει.

τώρα αν σε μερικούς δεν αρέσουν αυτά που γράφω δε σημαίνει ότι δεν ισχύουν.

 

υπόψην ότι κι εγώ περιμένω χρήματα από τον ΟΑΕΔ και για μεγαλύτερο χρονικό διάστημα.

οπότε είμαι κι εγώ στην ίδια μοίρα. (μάλλον σε χειρότερη μοίρα θα έλεγα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελοσπάντων, το χειρότερο από όλα δεν είναι ότι δεν έχουν καταβληθεί ακόμα τα χρήματα όσο το ότι

δεν υπάρχει ένας αρμόδιος στον ΟΑΕΔ που να ασχολείται σοβαρά με την ενημέρωση όλων αυτών που περιμένουν από διάφορα επιδοτούμενα προγράμματα να πληρωθούν. Η συμπεριφορά είναι απαράδεκτη και οι υπηρεσίες που προσφέρει ο ΟΑΕΔ ανεπαρκείς, ώς δε πρός την κατάρτιση των υπαλλήλων που εργάζονται εκεί, απλώς δεν ξέρουν τα στραβά τους....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ούτε αυτα τα 500 ευρω δεν μπορουν να δωσουν.ρε παιδια τη γινετε δεν μας λενε οτι η χωρα εχει χρεωκοποιση να τελειωνουμε.αντε πια...500 ευρω παω για 8 μηνα εχω απο το σεπτεμβρη που τελειωσα.ΕΛΕΩΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εδώ (καρδιτσα) είχε γράψει και η εφημερίδα ότι χτες θα πλήρωναν οριστικά τους πενταμηνίτες και στήθηκαν οι άνθρωποι στην ουρά και μη πω τι πήραν................Το κράτος είναι μόνο για να εισπράττει.

 

Από ότι διάβασα και το είχα ακούσει καμιά βδομάδα πριν(αλλά το είχα ξεχάσει) την παρασκευή δεν έγιναν πληρωμές καθόλου λόγω ειδικής αργίας των τραπεζών και παύσης των συστημάτων πληρωμής ΔΙΑΣ και TARGET2 όπως γράφτηκε.Και δευτέρα θα ισχύει το ίδιο.Η πληρωμή για τα πεντάμηνα πήγε για τετάρτη ίσως και για εμάς

Επεξ/σία από magic2004
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα παιδια κι εγω απο Κοζανη για το ιδιο θεμα,τελειωσα τελη νοεμβριου, και οπως τους περισσοτερους με εχουν παρει απο τον οαεδ να μου ζητησουν το ΙΒΑΝ(μεσα μαρτιου-πριν 2 εβδομαδες) και μου ειπαν οτι μες στο μηνα απριλιο θα μπουν τα λεφτα.Τι να κανουμε θα περιμενουμε.

Και οπως ειπε καποιος για το Πασχα των καθολικων για τις αργιες στις τραπεζες ισχυει.

 

Δειτε τι γραφει το συστημα στο i-banking της εθνικης τραπεζας που εχω λογαριασμο.

 

Λόγω των ειδικών αργιών Διατραπεζικών Συστημάτων σε Ευρώ (Πάσχα Καθολικών), οι συναλλαγές πληρωμής λογαριασμών και εμβασμάτων σε άλλες τράπεζες που θα πραγματοποιηθούν στο διάστημα από 29/3 έως και 1/4 θα καταχωρηθούν στα συστήματα της Τράπεζας την Τρίτη 2/4.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...