Προς το περιεχόμενο

Η Microsoft παρουσιάζει τα Windows Phone 8


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 177
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οσοι χαιρεστε για αυτη την τελεια συνδεση που θα εχει το κινητο με το πισι σας μην ξεχνατε οτι και τα 2 (και εννοω το πισι) θα πρεπει να εχουν αυθεντικο λογισμικο!! Και τωρα δε θα βγαζουν αυτο το, ενοχλητικο μεν, απλο δε, μηνυμα οτι τα Windows δεν ειναι ®, αλλα θα στο λενε και στο κινητο και στην ταμπλετα!! Ασε που μπορει και να σε παιρνουν τηλεφωνο και στο λενε :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ναι κανονικα ειχαμε παρει το update.

Τοτε το πιθανοτερο ειναι να αναβαθμιστεις.Εγω ειχα το μοτζαρτ αλλα δεν θα μαθω ποτε αν θα αναβαθμιστει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τοτε το πιθανοτερο ειναι να αναβαθμιστεις.Εγω ειχα το μοτζαρτ αλλα δεν θα μαθω ποτε αν θα αναβαθμιστει.

Μακαρι να παρουμε και αυτο το update(το 7,8).Θα δωσει το λιγοτερο ακομη ενα χρονο ζωη στο σαβουρακι μου :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσοι χαιρεστε για αυτη την τελεια συνδεση που θα εχει το κινητο με το πισι σας μην ξεχνατε οτι και τα 2 (και εννοω το πισι) θα πρεπει να εχουν αυθεντικο λογισμικο!! Και τωρα δε θα βγαζουν αυτο το, ενοχλητικο μεν, απλο δε, μηνυμα οτι τα Windows δεν ειναι ®, αλλα θα στο λενε και στο κινητο και στην ταμπλετα!! Ασε που μπορει και να σε παιρνουν τηλεφωνο και στο λενε :P

Αυτο σκευτικα και εγω οταν ειδα πως λειτουργει το μετρο!

Απλα δε θα μπει στην διαδικασια και θα αρκεστει στα αυτοποιημενα μυνηματα!

Ποτε δεν εχει δειξει η ms οτι ενδιαφερεται ιδιετερα να κινηγησει χρηστες με μη αυθεντικο λειτουργικο,γνωριζοντας οτι αργα ή γρηγορα θα αναγκαστουμε με καποιο τροπο(καινουριο λαπτοπ/ταπλετ) να εχουμε και νομιμα το λογισμικο της!

 

http://www.youtube.com/watch?v=FyjtllCRw0M

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλό, φέρτε το τώρα!

Δυο τρεις συγκεκριμένες εφαρμογούλες που θέλω να βγουν για WP και την έχω κάνει για εκεί με ελαφρά. Φτάνει το κατσαβίδι, πλέον με ενδιαφέρει η άνεση, η λειτουργικότητα και η ομοιομορφία (που, και αυτή, εγγυάται άνεση :mrgreen: ). Πακέτο με το Surface, θα μας κλείσουν φυλακή για χρέη στο τέλος, αλλά θα περνάει η ώρα ευχάριστα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλό, φέρτε το τώρα!

Φτάνει το κατσαβίδι, πλέον με ενδιαφέρει η άνεση, η λειτουργικότητα και η ομοιομορφία (που, και αυτή, εγγυάται άνεση :mrgreen: ).

Apple fan boy? :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...