Προς το περιεχόμενο

Η Microsoft παρουσιάζει τα Windows Phone 8


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Windows Phone 8 Summit : Demo of 8 New Features - June 20, 2012 - Apollo Secret Code

 

 

 

 

 

 

 

Eτσι.... αλλο τα slate ,αλλο τα tablet.Ιδιο λειτουργικο αλλη ονομασία.Αντιπαλος του ipad είναι το slate...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 177
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

δηλαδή για να μπουν σε μια τάξη τα εικονίδια θα πρέπει να πάμε σε αγορά συσκευής που θα υποστηρίζει τα Win 8 !!!! δεν το νομίζω απλά πολύ άκομψα μπήκαν στην επόμενη σειρά τηλεφώνων αφήνοντας με απογοήτευση τους καταναλωτές των πρώτων σειρών που τους υποστήριξαν

 

 

πιστεύω ότι είναι ακόμη αρχή και έχει καιρό ειδικά η Νόκια να αμβλύνει τις εντυπώσεις στους αγοραστές lumia αλλιώς.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δικό μου lumia 800 βλέπω από την επιλογή About ότι τρέχει την έκδοση Windows Phone 7.5.

Είναι η έκδοση Mango που διάβασα παραπάνω;

Το κινητό μου δεν θα μπορεί να τρέξει τα Windows 8 και δεν μπορεί να γίνει αναβάθμιση;

Συγνώμη για το προσωπικό ύφος αλλά η συγκεκριμένη συζήτηση είναι η ποιο κατάλληλη για να ρωτήσω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα μπορεί να τρέξει το νέο λειτουργικό. Το 7.8.

 

δηλαδή για να μπουν σε μια τάξη τα εικονίδια θα πρέπει να πάμε σε αγορά συσκευής που θα υποστηρίζει τα Win 8 !!!!

όχι καμμία σχέση. Διάβασε πιο προσεχτικά. Οι αλλαγές στην start screen (+άλλες) θα έρθουν και στην έκδοση 7.8

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πιστευω πως σιγουρα κατι θα "μαγειρέψουν" τα παιδιά του xda για να μην μείνουμε στην απέξω εμείς της παλιότερης γενιάς wp

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο πιο όμορφο;;;

Πήραν το μεγάλο κενό που υπήρχε στην άκρη και ήταν αιτία για πολλά παράπονα. Τώρα βάζεις τα tiles όπως θες. Αυτά που είναι απλές συντομεύσεις με μικρό μέγεθος, ενώ αυτά που θες να σου δίνουν τις πληροφορίες με πιο μεγάλο.

Θέλω να βγουν όλοι εκείνοι που μας λεγαν για "χρυσές τομές" και "άξονες" και "2/3" και "divine μαλακίες" στη σχεδίαση της home screen αλλά και εκείνοι που συμπλήρωναν ότι "τί να λέω εγώ μπροστά στους designers ολόκληρης Microsoft" να μου πουν που πήγαν ξαφνικά όλα αυτά...

 

Περιμένω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H home screen εγινε ακομα πιο τελεια, μοιαζει πολυ σαν τον Metro των 8, και ολα τα αλλα κινητα σε συγκριση μοιαζουν τοσο "φθηνα".

 

Δε μοιάζουν "φθηνότερα", είναι. If you know what I mean. 540€ για το legacy Nokia Lumia 900...

 

Για την ομορφιά θα συμφωνήσω, νομίζω το ομορφότερο mobile λειτουργικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να βγουν όλοι εκείνοι που μας λεγαν για "χρυσές τομές" και "άξονες" και "2/3" και "divine μαλακίες" στη σχεδίαση της home screen αλλά και εκείνοι που συμπλήρωναν ότι "τί να λέω εγώ μπροστά στους designers ολόκληρης Microsoft" να μου πουν που πήγαν ξαφνικά όλα αυτά...

 

Περιμένω...

Τωρα τι θες να ακουσεις μπραβο?Λογικο ειναι να το αλλαξει μαγκια της και το παλευει να γινει ποιο λειτουργικο το interface.

 

Για την ομορφιά θα συμφωνήσω, νομίζω το ομορφότερο mobile λειτουργικό.

Ισως και το ποιο σταθερο σε θεμα αποδοση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...