Προς το περιεχόμενο

η γενιά μας νέες και νέοι που βάλλεται απο παντου.


aserprince

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 135
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εχει πολλες δραστηριοτητες που μπορεις να κανεις χωρις να εχεις λεφτα ουτε για φαι που λεει ο λογος, περα απτο να τη βγαζεις στο σπιτι/pc/tv.

Βγαίνω για ποδήλατο και τρέξιμο, αλλά ως εκεί, τι άλλο μπορώ να κάνω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή, Χ χρόνια δεν είχες συναντήσει τον εαυτό σου στον καθρέπτη; Και πως ξυριζόσανε;

 

Δεν βάλλεται καμιά γενιά, ο κάθε ένας είναι υπεύθυνος για τις πράξεις του, δεν σε έκατσε αναγκαστικά κανείς σε ένα "πισι", μόνος σου έκατσες.:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Εγω παντως το αποκαλω 3 πουλακια καθονταν

 

Άρα έρχεσαι στα λόγια μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγαίνω για ποδήλατο και τρέξιμο, αλλά ως εκεί, τι άλλο μπορώ να κάνω;

Oμαδικα αθληματα. Εγω πχ επαιρνα μια μπαλα και πηγαινα στο γηπεδο μπασκετ της γειτονιας συναντουσα απο συνομιληκους εως 40ρηδες και 50ρηδες και παιζαμε. Εκανα 1-2 φιλους ας πουμε.

 

Και φανταζομαι οτι υπαρχουν πολλες ακομα δραστηριοτητες, κατα προτιμηση ομαδικες που βοηθουν και στην κοινωνικοποιηση. Διοτι καλο το ποδηλατο και το τρεξιμο αλλα too boring και ατομικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

aserprince, ποσο χρονων εισαι?

 

Γιατι δεν νομιζω η ηλικια που εχεις βαλει στο profil σου να ειναι αληθινη.

 

Αν ειναι, τοτε εχεις σοβαρο θεμα. :(

 

Βρες κοπελα επειγοντως!!

 

ερωτηση !

γιατι οταν καποιος/α εχει καποιο προβλημα η στανταρ απαντηση ειναι: βρες καροτο ή πατατα...?

 

δεν σας καταλαβαινω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oμαδικα αθληματα. Εγω πχ επαιρνα μια μπαλα και πηγαινα στο γηπεδο μπασκετ της γειτονιας συναντουσα απο συνομιληκους εως 40ρηδες και 50ρηδες και παιζαμε. Εκανα 1-2 φιλους ας πουμε.

 

Και φανταζομαι οτι υπαρχουν πολλες ακομα δραστηριοτητες, κατα προτιμηση ομαδικες που βοηθουν και στην κοινωνικοποιηση. Διοτι καλο το ποδηλατο και το τρεξιμο αλλα too boring και ατομικα.

 

 

Και εγω θα επαιρνα μια μπαλα και θα πηγαινα αλλα δε με αφηναν οι γονεις μου.Οταν το ειχα ζητησει παθαν μεγαλο σοκ + ξυλο , το θεωρουσαν αλητεια. Ειναι αλλες εποχες και υποκειμενικα τα πραγματα. Το ποδηλατο μπορει να ειναι κ ομαδικο παντως ειδικα τωρα τελευταια που γινονται μαζικες ποδηλατοβολτες, αλλα και παλι ειναι ατομικο κατα βαση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω θα επαιρνα μια μπαλα και θα πηγαινα αλλα δε με αφηναν οι γονεις μου.Οταν το ειχα ζητησει παθαν μεγαλο σοκ + ξυλο , το θεωρουσαν αλητεια. Ειναι αλλες εποχες και υποκειμενικα τα πραγματα. Το ποδηλατο μπορει να ειναι κ ομαδικο παντως ειδικα τωρα τελευταια που γινονται μαζικες ποδηλατοβολτες, αλλα και παλι ειναι ατομικο κατα βαση.

Kαλα δεν μιλαω για ανηλικους (btw με ολο το σεβασμο, γονεας να αποκλειει το παιδι του απο τον αθλητισμο και την αλανα wtf wtf wtf).

 

Aλλα εδω ο ενας ειναι 26, ο αλλος 37, ελπιζω να μην παιζει ακομα ρολο η αποψη των γονεων στο αν θα παει να παιξει μπασκετ στο γηπεδο της γειτονιας μαζι με αλλους.

Ποτε δεν ειναι αργα και αν στο μπασκετ νιωθετε ασχετοι, υπαρχουν κι αλλες δραστηριοτητες. Θελω να πω οτι ο υπολογιστης δεν ειναι η μονη διεξοδος για εναν που δεν εχει μια "για να βγει".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...