Προς το περιεχόμενο

η γενιά μας νέες και νέοι που βάλλεται απο παντου.


aserprince

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης

Οταν πας και φηφιζεις καποιον ειναι σαν να τον δινεις λευκή κόλλα και αυτο που εκλεγετε πέρνει την λευκή κόλλα και γραφη οτι θελει αυτος.

Αυτο η εξουσια κάνει οτι θελει αυτος του εκλεγεται., και αλλο ειναι η Δημοκρατια. Για να γινει δεν θα γινει ποτε δημοκρατια ειναι μονο στα λογια.

 

http://www.youtube.com/watch?v=ASDTDxcw4Kg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 135
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

πως γινεται να αρχισε το θεμα περι μοναξιας και μπακουριας και κατεληξε παλι στα πολιτικα και τους βουλευτες;

 

ελλαδα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Οταν πας και φηφιζεις καποιον ειναι σαν να τον δινεις λευκή κόλλα και αυτο που εκλεγετε πέρνει την λευκή κόλλα και γραφη οτι θελει αυτος.

 

Αυτο η εξουσια κάνει οτι θελει αυτος του εκλεγεται.' date=' και αλλο ειναι η Δημοκρατια. Για να γινει δεν θα γινει ποτε δημοκρατια ειναι μονο στα λογια.[/quote']

 

Δε καταλαβαινω τι γραφεις..

Διαβασε το κειμενο σου και πες μου αν εσυ καταλαβαινεις;;

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελα, μάτωσε το μάτι μου να βλέπω αυτό το "βάλετε" στον τίτλο... κάποιος να το κάνει άλφα-γιώτα γαμώ την πουτάνα μου δεν αντέχω τόσο καιρό να το βλέπω ΠΟΝΑΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελα' date=' μάτωσε το μάτι μου να βλέπω αυτό το "βάλετε" στον τίτλο... κάποιος να το κάνει άλφα-γιώτα γαμώ την πουτάνα μου δεν αντέχω τόσο καιρό να το βλέπω ΠΟΝΑΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!![/quote']

 

AYTO

 

Sent from my MotoA953 using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας το ειπα ειμαι ανορφογραφος εσεις οι μορφομενοι δεν μπορειτε να καταλαβετε αυτα που γραφω εγω κριμα δεν μπορώ ουτε να τα ζωγραφισω.

Καλλημερα Ελλαδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας το ειπα ειμαι ανορφογραφος εσεις οι μορφομενοι δεν μπορειτε να καταλαβετε αυτα που γραφω εγω κριμα δεν μπορώ ουτε να τα ζωγραφισω.

Καλλημερα Ελλαδα.

 

Αυτοματη διορθωση /τ9 δεν παιζει; Δεν σε κατηγορω, απλα οι Admin μπορουν να διορθωνουν τους τιτλους. Ορθρογραφικα ολοι κανουν.

 

Sent from my MotoA953 using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε καταλαβαινω τι γραφεις..

Διαβασε το κειμενο σου και πες μου αν εσυ καταλαβαινεις;;

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Με λίγα λόγια θα πρέπει κάθε μέρα να μαζευόμαστε στις πλατίες και να συζητάμε τα πολιτικά τεκτενόμενα ελέγχοντας αυτούς που ψηφίσαμε. Άλλη δουλειά δεν έχουμε να κάνουμε δλδ.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι έκαναν οι αρχαίοι Αθηναίοι δηλαδή.

Επιστροφή στις ρίζες!

Θα βαζουμε και σε αυτους που διαφθείρουν τη νεολαία, να πιουν το κώνειο??:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας το ειπα ειμαι ανορφογραφος εσεις οι μορφομενοι δεν μπορειτε να καταλαβετε αυτα που γραφω εγω κριμα δεν μπορώ ουτε να τα ζωγραφισω.

Καλλημερα Ελλαδα.

Αλλο ανορφογραφος αλλος δυσλεφτικοθ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...