Προς το περιεχόμενο

Ποιο παιχνίδι παίζετε αυτό τον καιρό; [The Now Playing thread]


MetalGearFan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, ben3os είπε

Εγώ μόλις τελειώσα το RDR2 και δεν ξέρω τι να ξεκινήσω τώρα.Καμια πρόταση? Ενδεικτικά έχω στην ακρη.:

Spiderman

Ac Odyssey

Uncharted lost legacy

Tomb raider

Ac Origins

Spiderman που ειναι το πιο καινουριο  και το εχω σε αναμονη  απο τοτε που βγηκε για να το παιξω χααχ .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, Fotis13 είπε

Spiderman που ειναι το πιο καινουριο  και το εχω σε αναμονη  απο τοτε που βγηκε για να το παιξω χααχ .

Λες ε?Μέχρι να αποφασίσω έπαιζα λίγο blackout.Τωρα θα ξεκινήσω spidey αν είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 15/1/2019 στις 6:34 ΠΜ, ben3os είπε

Εγώ μόλις τελειώσα το RDR2 και δεν ξέρω τι να ξεκινήσω τώρα.Καμια πρόταση? Ενδεικτικά έχω στην ακρη.:

Spiderman

Ac Odyssey

Uncharted lost legacy

Tomb raider

Ac Origins

Θα σου έλεγα Spider-Man αν θες κάτι πιο χαλαρό αλλά κι εντυπωσιακό. Αλλά όλα όσα έχεις είναι δυνατά παιχνίδια. Και στην τύχη να βάλεις ένα μέσα, θα σου αρέσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, fytotech είπε

Θα σου έλεγα Spider-Man αν θες κάτι πιο χαλαρό αλλά κι εντυπωσιακό. Αλλά όλα όσα έχεις είναι δυνατά παιχνίδια. Και στην τύχη να βάλεις ένα μέσα, θα σου αρέσει.

Η αλήθεια είναι ότι έχω κ αλλά που μου διαφεύγουν τώρα αλλά αφού οι προτάσεις είναι κοινές θα ξεκινήσω τον spiderman και βλέπουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, ben3os είπε

 θα ξεκινήσω τον spiderman

Τα side missions να κάνεις για να αποκτήσεις ιστούς και στολές εγώ δεν τα έκανα τα περισσότερα και έχω φτάσει σε ένα σημείο και έχω κολλήσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, czarjuly είπε

Τα side missions να κάνεις για να αποκτήσεις ιστούς και στολές εγώ δεν τα έκανα τα περισσότερα και έχω φτάσει σε ένα σημείο και έχω κολλήσει

Έχω μάθει ότι έχει πολλά ομως.σε φάση να μην μπορείς να κάνεις 5 μέτρα και όλο εμφανίζονται sides...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, haris013 είπε

καμια πρόταση για ps4 game στο 20αρικο;  έχω τερματισει bloodborne, τα πρωτα 3 uncharted, last of us και horizon.

Στο store εχει ακομα εκπτωσεις για 1-2 μερες ακομα, horizon καλη τιμουλα, ΑC Origins επισης δυνατο. Αν σου αρεσει το ειδος τα προτεινω και τα 2, αν και το Origins μου αρεσε πολυ περισσοτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

Στο store εχει ακομα εκπτωσεις για 1-2 μερες ακομα, horizon καλη τιμουλα, ΑC Origins επισης δυνατο. Αν σου αρεσει το ειδος τα προτεινω και τα 2, αν και το Origins μου αρεσε πολυ περισσοτερο.

το horizon το έχω τερματίσει, εκτός αν ενοείς κάποιο άλλο. το ac θα το δω τώρα, δεν έχω παίξει κανένα της σειράς. κοίταζα και nier automata καθώς και uncharted 4, τα βρίσκω κάτω απο 20 στο σκρουτζ, αξίζει κάποιο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, haris013 είπε

το horizon το έχω τερματίσει, εκτός αν ενοείς κάποιο άλλο. το ac θα το δω τώρα, δεν έχω παίξει κανένα της σειράς. κοίταζα και nier automata καθώς και uncharted 4, τα βρίσκω κάτω απο 20 στο σκρουτζ, αξίζει κάποιο;

Α δεν το ηξερα. Το Nier ειναι τρομερο παιχνιδι imho. Το uncharted δε μου αρεσε καθολου σε σχεση με τα παλιοτερα αλλα ο καθενας με τα γουστα του. Τσεκαρε κανα βιντεακι να δεις gameplay

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

Α δεν το ηξερα. Το Nier ειναι τρομερο παιχνιδι imho. Το uncharted δε μου αρεσε καθολου σε σχεση με τα παλιοτερα αλλα ο καθενας με τα γουστα του. Τσεκαρε κανα βιντεακι να δεις gameplay

για ac origins ή nier με βλέπω. πολύ ωραια μου φαίνονται και τα 2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, haris013 είπε

για ac origins ή nier με βλέπω. πολύ ωραια μου φαίνονται και τα 2

Δες και το dark souls 3 παίζει στα 12 με 13 αν σου αρέσουν τα rpg.Όπως επίσης και το Νioh.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Fotis13 είπε

Τελειωσα ολη την τριλογια Bioshock ,ξεκινω Spiderman !

Bioshock τρομερά και τα 3 έχουν τερματιστεί το spider man πολύ καλό παιχνίδι και αρκετά διασκεδαστικό έχει τερματιστεί και αυτό 

Στις 16/1/2019 στις 7:30 ΜΜ, haris013 είπε

για ac origins ή nier με βλέπω. πολύ ωραια μου φαίνονται και τα 2

Το origins έχει τερματιστεί αξίζει το Nier demo που έπαιξα μου φάνηκε ωραίο και πλεον έπεσε αρκετά η τιμή του για αγορά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκινησα το πρωτο Assassin's Creed και ειμαι στα μεσα περιπου. Το παιζω στο XBOX 360. Ειναι ιδεα μου η εχοιυν βγαλει patch να σε μεταφερει απο την μια περιοχη στην αλλη μετα απο καθε αποστολη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...