Προς το περιεχόμενο

Ποιο παιχνίδι παίζετε αυτό τον καιρό; [The Now Playing thread]


MetalGearFan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

Monster hunter World. Οποιος ενδιαφερεται AT Kulve τρεχει μεχρι την Τεταρτη το απογευμα. Αν θετε κανα weapon η το καινουργιο armor. Δυστηχως μετα απο 30 ωρες farming το μοναδικο weap που θελω δεν μου το εριχε. fk rng...

Δεν ξέρω αν μπορώ να το κάνω(ΗR 10) αλλά για κανά χαλαρό monster hunting θα ψηνόμουν. Ωραίο το game αλλά θέλει και παρέα. Notice me senpai!!!!!🤩

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, RedAlert539 είπε

Δεν ξέρω αν μπορώ να το κάνω(ΗR 10) αλλά για κανά χαλαρό monster hunting θα ψηνόμουν. Ωραίο το game αλλά θέλει και παρέα. Notice me senpai!!!!!🤩

HR16 πουσαρε το οσο μπορεις, εγω μονο αυτο φαρμαρω για ενα hbg...Απο τεταρτη back to normal hunting και κανουμε οτι θελεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Από τον Οκτώβριο που απολύθηκα από το στρατό και με σχεδόν τρία χρόνια αποχή από το gaming που η έλλειψη  ήταν μεγάλη, έχω παίξει τα εξής:

Fallout 4. Έχω γύρω στις 100 ώρες χωρίς να έχω τερματίσει τη βασική ιστορία, ήταν η πρώτη μου επαφή με τον κόσμο του Fallout και ήμουν πολύ ενθουσιασμένος, το άφησα όμως γιατί είχα μεγάλη λίστα με παιχνίδια που ήθελα να παίξω. Σύντομα, θα το ξαναπιάσω.

Wolfenstein: The New Order. Αν και δεν τρελαίνομαι για shooters το παιχνίδι τα σπάει. Επίσης εκπληκτικό setting και καλή ιστορία.

Halo CE από το MC σε co-op με φίλο.

Quantum Break. Πέρα από τα γραφικά και την πλοκή της ιστορίας πολύ κακό για το τίποτα. Περισσότερο ταινία παρά παιχνίδι, ελπίζω να μην δούμε το ίδιο μοντέλο ξανά από τη Remedy.

Gears of War: UE. Ωραίο παιχνίδι, δεν μπορώ να πω ότι συναρπάστηκα από την ιστορία, ούτε με έψησε πολύ το setting, καλό gameplay ωστόσο. Ήταν η πρώτη μου εμπειρία από GoW.

Metro 2033 Redux. Παιχνιδάρα, το είχα παίξει και στο 360. Είμαι φαν της σειράς εξάλλου και με την πρώτη ευκαιρία θα παίξω και το Exodus.

Metro Last Light Redux. Το καλό, ακόμα καλύτερο απλά.

Ashen. Η πρώτη μου επαφή με παιχνίδια τύπου souls. Με άφησε κατενθουσιασμένο και παραλίγο να το χιλιάρω χωρίς να το επιδιώξω. Σκοτεινό, αρρωστημένο αλλά και ελπιδοφόρο. Θα'πρεπε να ήταν πιο δημοφιλές.

Bioshock. Επιτέλους, το έπαιξα. Ό,τι και να πω είναι λίγο. Όποιος έχει παίξει, καταλαβαίνει.

 

 

 

 

Επεξ/σία από lebron15
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Call of duty black ops 3 στο PS4 pro(έχω αφήσει στην μέση Spiderman και Evil Within γιατί κόλλησα),Gears of War 4 στο X box και Driver Renegade στο Nintendo 3ds xl

Επεξ/σία από czarjuly
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελος το φεστιβαλ στο MHW, οποιος θελει βοηθεια στο παιχνιδι να μου πει, για οτιδηποτε. Ακομα δεν σηκωσα Attack Deco! Λεω να ξεκινησω το God Eater 3 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 22/2/2019 στις 11:37 ΜΜ, najinblue3 είπε

Τελος το φεστιβαλ στο MHW, οποιος θελει βοηθεια στο παιχνιδι να μου πει, για οτιδηποτε. Ακομα δεν σηκωσα Attack Deco! Λεω να ξεκινησω το God Eater 3 

Είσαι αυτό που θα ήμουν αν είχα χρόνο. Ειλικρινά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέτα απο αρκετό pc gaming αποφάσισα να πάρω ένα ακόμη στο switch που προβλέπω οτι θα με απασχολήσει αρκετό καιρό και το όνομα του  Super Smash Bros Ultimate

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

* Με τη σειρα, ξεκινωντας με αυτο που του αφιερωνω τον περισσοτερο χρονο τον τελευταιο καιρο

1. Far Cry 5 (PS 4)

2. Mega Drive Classics (PS 4)

3. Hitman the complete first season (PS 4)

4. Pubg (κινητο)

5. Dirt 3 (PS 4)

Για το Νο.4 κραξτε ελευθερα, αντεχω

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 ώρες πριν, najinblue3 είπε

Εντυπωσεις μεχρι τωρα? 

Τα ειπα και στο αντιστοιχο νημα μωρε τι να πω  παλι .Απλα εχει καταντησει αηδια ολο αυτο  .

Οι μισοι ειναι beta testers  κυριως στα pc και στο youtube  ειναι σχεδον ολοι  . Δεν παιζουν δλδ απλα δοκιμαζουν σε early access  και μετα πανε στο επομενο .

Αλλοι γκρινιαζουν  γιατι προβαλουν τις πολιτικες -κοινωνικες τους αποψεις  μεσω των  games και αλλοι γκρινιαζουν γιατι ειδαν καποιους αλλους να γκρινιαζουν και φοβουνται να χαλασουν το σερι.Υπαρχει τελος και μια κατηγορια που απλα ειναι τσιπηδες και  τα θελουν ολα τσαμπα η' με ελαχιστα χρηματα .

Κρινουν ενα game  που  για να εχεις  ολοκληρωμενη αποψη πρεπει να εχεις παιξει και ασχοληθει παρα πολυ  και σε βαθος χρονου καθως συνεχως θα βελτιωνεται οπως συμβαινει παντα στην κατηγορια.

Εν κατακλειδι  για μενα το Αnthem εχει το ιδανικο setting   ουτε το destiny μου αρεσε  to concept  και το α' προσωπο ,ουτε  και το division  γιατι εχω βαρεθει να κανω τον λοκατζη  αλλωστε εγω τον κανω στην πραγματικη ζωη :). 

Αυτο που ξερω ειναι πως   ξαναεχω την αισθηση του να ανυπομονω να βυθιστω στον κοσμο του, κατι που συμβαινει σπανια  πλεον σε  μενα  σε games.

Επεξ/σία από Fotis13
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...