Προς το περιεχόμενο

Ποιο παιχνίδι παίζετε αυτό τον καιρό; [The Now Playing thread]


MetalGearFan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3.9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Nier automata (2nd playthrough) και pro 19. Ειλικρινα δεν ξερω γιατι το pro ειναι τοσο πισω σε πωλησεις, ειναι μερα με νυχτα σε gameplay με το FIFA (κατα την γνωμη μου παντα). 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ μόλις τελείωσα το nier automata και παίζω το Nioh (με εκνευρίζουν τα Ιαπωνέζικα στους διαλόγους!!! Επανέφερε αναμνήσεις από το Μουντιάλ Αφρικής με τις βουβουζελες που εσπαγες τηλεόραση !!!)

Επεξ/σία από DimosMcLaren
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, najinblue3 είπε

Πώς σου φάνηκε το 2?για μένα είναι το καλύτερο της σειράς 

Ωραιο αλλα σαν ιστορια μου αρεσε καλυτερα του πρωτου ισως γιατι  ηταν κατι  πρωτογνωρο ως concept .

Επεξ/σία από Fotis13
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ξαναπιασα το the division μετα απο παρα πολυ καιρο, ελεω παρεας και που σκαει το 2 τον Μαρτιο. Η ωρα περναει νερο και ειναι παρα πολυ βελτιωμενο απ οσο το θυμαμαι. Αν το 2 ειναι στα ιδια επιπεδα το βλεπω για σιγουρη αγορα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 10/01/2019 at 18:03, DimosMcLaren said:

Εγώ μόλις τελείωσα το nier automata και παίζω το Nioh (με εκνευρίζουν τα Ιαπωνέζικα στους διαλόγους!!! Επανέφερε αναμνήσεις από το Μουντιάλ Αφρικής με τις βουβουζελες που εσπαγες τηλεόραση !!!)

Παιχνιδάρα το Nier αλλά ακόμα και στο normal είναι πολύ εύκολο. Είμαι στο 2ο playthrough.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου τελειωσα το rdr2 ειπα να ξεκινησω την σειρα luigi mansion στο 3ds!τι παιχνιδαρες ειναι αυτες ρε παιδια..πως μου ειχαν ξεφυγει τοσα χρονιΑ..Τελειωσα το πρωτο και ειμαι στο δευτερο τωρα που σαφως ειναι και πιο ολοκληρωμενο παιχνιδι!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, najinblue3 είπε

Εγω ξαναπιασα το the division μετα απο παρα πολυ καιρο, ελεω παρεας και που σκαει το 2 τον Μαρτιο. Η ωρα περναει νερο και ειναι παρα πολυ βελτιωμενο απ οσο το θυμαμαι. Αν το 2 ειναι στα ιδια επιπεδα το βλεπω για σιγουρη αγορα

Θεωρείς ότι για να παιξω το 2 πρέπει να προπονηθω στο 1?

Το εχω αλλα δεν το επαιξα ποτέ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, VonLoutsos είπε

Παιχνιδάρα το Nier αλλά ακόμα και στο normal είναι πολύ εύκολο. Είμαι στο 2ο playthrough.

Ναι όντως πολύ εύκολο αντίθετα το nioh δίνει πόνο... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, jon_pallis είπε

Θεωρείς ότι για να παιξω το 2 πρέπει να προπονηθω στο 1?

Το εχω αλλα δεν το επαιξα ποτέ

 Eννοειται!! Τουλαχιστον το story να κανεις θελεις 30-40 ωρες και να τα δεις ολα, εχει αρκετο περιεχομενο. Κ αφου ψηνεσαι για το 2, αμαρτια να μην παιξεις το 1. Χτυπα με και ενα friend request αν το ξεκινησεις 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...