Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το να σε πεταει στο τελος της πιστας η στο loading δεν ειναι και τοσο σπαστικο, αλλα το κρασαρισμα οταν παιζεις. ευτυχώς μεχρις στιγμης δεν εχω δει κρας μετα το τελευταίο patch. φτου να μην το ματιασω.   

 

Τυχερέ... :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Να δω ποτε τα γιδια θα φτιαξουν το killed in action ..Eντωμεταξυ το one shot one kill δεν εχει φυγει τελειως ,υπαρχει ακομα αφου αρχισα και εγω να σκοτωνω με ενα shot ατομα .H πλακα ειναι οτι στην αρχη λες "Τι εγινε πως τον εφαγα? " μεχρι να καταλαβεις τι εχει γινει ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το εβαλα σημερα με ι7 3770 - 8 γιγα ddr3 - gtx760 (σχεδον 770 παει). Παει σφαιρα ολα ultra! - ξεκινησα campaign να το μαθω λιγο, συντομα μπροστα σας... :devil:

 

Τι εννοεις με το "σχεδον 770 παει"? :P

 

Να δω ποτε τα γιδια θα φτιαξουν το killed in action ..Eντωμεταξυ το one shot one kill δεν εχει φυγει τελειως ,υπαρχει ακομα αφου αρχισα και εγω να σκοτωνω με ενα shot ατομα .H πλακα ειναι οτι στην αρχη λες "Τι εγινε πως τον εφαγα? " μεχρι να καταλαβεις τι εχει γινει ...

 

Μπορει να ειχε ηδη 20%HP για καποιον λογο και γι'αυτο να τον σκοτωσες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα μου εκανε disconnect μετα το καινουριο update συνεχεια την ώρα που έπαιζα αλλα κατεβασα το smart port forwarding και εκλεισα στο avira το REAL TIME PROTECTION και το firewall και απο τοτε δεν έχει ξανακρασαρει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω δηλώσει δεν με ενδιαφέρει το BF4, άλλα φαίνεται ότι όντως έχουν ξεπεράσει ΚΑΘΕ προηγούμενο προχειροδουλειάς...

 

EA Investigated by Law Firm Over Battlefield 4

 

While this should not be interpreted as a lawsuit (yet), it's another crappy chapter in the ongoing saga of Battlefield 4Unstable servers, dodgy DLC and various bugs have lead to a number of consumer complaints, and recently an EA representative promised IGN that developer DICE is "not moving onto future projects or expansions until we sort out all the issues with Battlefield 4." Microsoft, in the meantime, is refunding Battlefield 4premium members unhappy with their purchase.

 

Τελικά μήπως δεν φταίει πάντα η ΕΑ, άλλα τελικά είναι η DICE που έχει βρώμικη τη φωλιά της; Γιατί αν το σκεφτεί κανείς, σαν studio δεν έχουν βγάλει ούτε ένα polished game (από όσο γνωρίζω). Όλο μισές δουλειές στα launches. 

Από την άλλη μπορεί απλά η ΕΑ να πετάει το μπαλάκι στο studio, ώστε να μην πέσουν υψηλόβαθμα κεφάλια.
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...