Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αυτό με τα jet που ειναι overpowered ειναι αλήθεια .παικτες με πολυ υψηλό k/d ratio,έχουν πχ απο τα 5000 kills τα 4900 με οχήματα.

Ε ναι, δοκιμάζουν infantry βλέπουν ότι δεν τους βγαίνει και καταφεύγουν στα οχήματα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ε ναι, δοκιμάζουν infantry βλέπουν ότι δεν τους βγαίνει και καταφεύγουν στα οχήματα :)

 

Μήπως να πιάσουν τα noobtubes για να μην παίζουν με πολυβόλα, because aiming with bullets is for pussies?

Kαι επειδή ξέρω ότι για μένα πάει αυτό φυσικά, ρουφιάνος καλός είναι το Battlelog, check my stats that are NOT in a plane.

 

Eπίσης ποιο είναι το δικό σου nickname που δεν το έχω δει γραμμένο εδώ, να τσεκάρουμε τα δικά σου stats;

 

Έκαστος στο είδος του και όσοι λένε ότι είναι overpowered τα jets στο BF3/4 να τα πετάξουν να δουν. Αλλά κλασσικά "jet is ez mode και το καρφώνω στο έδαφος".

 

Στο 2 το παραδέχομαι ότι ήταν, αλλά σε 3 και 4 δεν είναι.

 

Και στην τελική, αν θέλετε infantry only, COD is that way.

 

 

Αυτά τα γ@μημένα ποτέ δεν τα πήγαινα. Όταν σκοτώνομαι συνέχεια από ίδιους πιλότους τρελαίνομαι!!!! Φάτε τον τον π($στη να τελειώνουμε...

 

Σε public game δεν ασχολούνται, γι'αυτό πρέπει να έχεις φίλους / ομάδα.

 

Εκτός αν είναι απέναντι το scout chopper με 2 engineers που ό,τι και να του κάνεις, αν έχει καλό πιλότο δεν πέφτει. Το οποίο είναι γελοίο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πήγαινε για σένα, ξέρω ότι εσύ είσαι καλός και ως infantry player, από όσο σε θυμάμαι στο Crysis τουλάχιστον που σε είχα πετύχει κάποιες φορές.Απλά πολλοί μπαίνουν στα οχήματα, στήνονται και παίρνουν kills, θα μου πεις καλά κάνει άμα έτσι γουστάρει να παίζει, ναι οκ.

 

Για τα οχήματα προσωπικά δεν ενδιαφέρομαι, γουστάρω on foot με M416 και m320 σε καμία locker που μαζεύονται πολλοί και μην νομίζει κανένας ότι το m320 είναι πατάω κλικ και παίρνω kill, δεν είναι καθόλου έτσι.Ειδικά σε hardcore που δεν έχει σταυρό θα έλεγα ότι είναι και αρκετά δύσκολο να το υπολογίσεις σωστά.Τέλος όλα είναι στο παιχνίδι και όπως γουστάρει ο καθένας παίζει, άλλος γουστάρει sniper να στήνεται σε μια μεριά και να σκοτώνει αβέρτα.

 

Το battlelog μου θα μπορούσες να το δεις αν έκανες accept τη φιλία που σου είχα στείλει ή δεν ήρθε καθόλου ;

ViPFaTaLiTY λέγομαι.Το είχα ξαναγράψει εδώ μέσα κάποια στιγμή στο παρελθόν όταν πρωτοβγήκε το παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τα οχήματα προσωπικά δεν ενδιαφέρομαι, γουστάρω on foot με M416 και m320 σε καμία locker που μαζεύονται πολλοί και μην νομίζει κανένας ότι το m320 είναι πατάω κλικ και παίρνω kill, δεν είναι καθόλου έτσι.Ειδικά σε hardcore που δεν έχει σταυρό θα έλεγα ότι είναι και αρκετά δύσκολο να το υπολογίσεις σωστά.

 

Aχρηστεε.Εγω 8 στις 10 το πετυχαίνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το battlelog μου θα μπορούσες να το δεις αν έκανες accept τη φιλία που σου είχα στείλει ή δεν ήρθε καθόλου ;

ViPFaTaLiTY λέγομαι.Το είχα ξαναγράψει εδώ μέσα κάποια στιγμή στο παρελθόν όταν πρωτοβγήκε το παιχνίδι.

 

Είχε έρθει, αλλά δέν το είχα διαβάσει εδώ οπότε δεν ήξερα ποιος ήταν, στείλε πάλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ, έστειλα από origin.


Aχρηστεε.Εγω 8 στις 10 το πετυχαίνω.

Στα δυό βήματα ; Για σημάδεψε κάποιον μακρινό sniper-ά να σε δω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχε έρθει, αλλά δέν το είχα διαβάσει εδώ οπότε δεν ήξερα ποιος ήταν, στείλε πάλι.

Δεν εκανες accept την φιλια του Psycho ?Του Mr m320 στα καλλιστεια του bf4? Toλμησες? Eτοιμασου να σου παρω το tag ...Ντροπη σου ,φτου σου ,μην ξαναγραψεις εδω μεσα ποτε ...

μπεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με το ping, απο 70-80+ που παιζω δεν περιμενω κατι καλυτερο.πως γινεται με medium range οπλα να με τρωνε απο αποσταση που το δικο μου  με long δεν τους φτανει.και ελεος με τους super heroes, που ειναι ταυτοχρονα σε 10 σημεια και τελειωνουν με 40-2.βαρεθηκα αυτα τα τρελα. :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...