Προς το περιεχόμενο

Mafia III


shooterg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειμαι στην αρχη του παιχνιδιου. Καλουτσικο φαινεται, η οδηγηση ειναι καλυτερη, η μαχη πολυ arcade, εχει και καλα γραφικα.

Διαδραματιζεται μετα τον πολεμο του Βιετναμ, καλυτερα γτ την ειχα βαρεθει λιγο την Αμερικη του '50

Εχουν βαλει να φαινεται ο καθρεφτης και το ραδιοφωνο στην οδηγηση... εννοειται τα εκλεισα αμεσως απ τα options

Περισσοτερα οταν το τελειωσω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 857
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γιατι γινεται τοσο βαρετο μετα που δεν παλευεται..

Οσο ωραια ξεκιναει το πρωτο 2ωρο με την ιστορια,οταν ξεκινας να παιξεις κατανταει ρουτινα και κανεις τα ιδια και τα ιδια ξανα και ξανα,τα οποια δεν ειναι και ενδιαφεροντα..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, optimus prime είπε

Γιατι γινεται τοσο βαρετο μετα που δεν παλευεται..

Οσο ωραια ξεκιναει το πρωτο 2ωρο με την ιστορια,οταν ξεκινας να παιξεις κατανταει ρουτινα και κανεις τα ιδια και τα ιδια ξανα και ξανα,τα οποια δεν ειναι και ενδιαφεροντα..

Μαλιστα

Τσπ, θα δω πως θα παει. Πολυ σπανια αφηνω παιχνιδι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεχρι τωρα καλα παει, γινεται καποιες φορες επαναλαμβανομενο ειδικα οταν πρεπει να κανεις ανακριση τον καθενα. Θελει τον χρονο του.

Η αποστολη στο λουνα παρκ ηταν καλη. Τσπ, το παιχνιδι ειναι πολυ μεγαλο, ειμαι στη πρωτη περιοχη του χαρτη ακομα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω απορία όμως, από ποια άποψη σου φαίνεται καλύτερη η οδήγηση;

Γιατί το πρώτο (το παλιό) και δεύτερο (με simulation on) έχουν ίσως την καλύτερη οδήγηση σε open world μη-racing game

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, just getting started είπε

Έχω απορία όμως, από ποια άποψη σου φαίνεται καλύτερη η οδήγηση;

Γιατί το πρώτο (το παλιό) και δεύτερο (με simulation on) έχουν ίσως την καλύτερη οδήγηση σε open world μη-racing game

στριβουν καλυτερα τα αυτοκινητα και κανουν καλυτερο drift στις στροφες. Τα δυο πρωτα ειχαν sim drive οπως ειπες, αλλα πηγαινε πολυ αργα και η κινηση στους δρομους ηταν χαοτικη, συν οτι ειχε 500 περιπολικα σε καθε τετραγωνο.

Στο 1 και στο 2 επισης, καθε φορα που επαιρνα στροφη χωρις να δω, κατα 80% ετρωγα μετωπικη με αλλο αμαξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)


Το τελειωσα

Γενικα μπορω να πω οτι ειναι διασκεδαστικο παιχνιδι, αν εξαιρεσεις τα ιδια πραγματα που πρεπει να κανεις συνεχεια. Πιο πολυ μοιαζει με GTA παρα με Mafia. Πιο συγκεκριμενα μου θυμισε το GTA 3 (2001)

Στα + μπορω να πω οτι ειναι οι αποστολες που κανεις κατι διαφορετικο, πχ. η αποστολη στη ζουγκλα με την ατομικη βομβα - Το λουνα παρκ - Την εκρηξη στο ποταμοπλοιο. Εχει μεγαλη ποικιλια σε οπλα και σε βοηθεια που μπορεις να παρεις (ενισχυσεις κλπ.)

Μουσικες, ηθοποιία, αφηγηση, λιπσινκ κλπ ολα ειναι σε πολυ υψηλο επιπεδο

Στα - βαζω τις αποστολες που κανεις ανακριση, σκοτωσε αυτον, σπασε αυτα τα κουτια, βαλε αυτο φωτια.

Το Mafia ειναι μια σημαντικη τριλογια στην ιστορια του gaming. Την πρωτεινω σιγουρα 👍

Επεξ/σία από firepc
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 3 είναι ντροπή να λέγεται Mafia, μόνο και μόνο o black dude το ακυρώνει, Mafia = ΑμερικανοΙταλιανος λευκός με Thompson και καμπαρντίνα, όλα τα υπόλοιπα.... 

Ελπίζω στο 4 να μην συνεχίσουν την SJW/BLM propaganda αν και δεν έχω πολλές ελπίδες. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

Το 3 είναι ντροπή να λέγεται Mafia, μόνο και μόνο o black dude το ακυρώνει, Mafia = ΑμερικανοΙταλιανος λευκός με Thompson και καμπαρντίνα, όλα τα υπόλοιπα.... 

Ελπίζω στο 4 να μην συνεχίσουν την SJW/BLM propaganda αν και δεν έχω πολλές ελπίδες. 

B I G O T

A L E R T

🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, βέβαια, αν είχαν βάλει Ιταλό με thompson και καμπαρντίνα θα λέγαμε μια από τα ίδια, ότι επαναλαμβάνονται, μιλκαρουν το franchise, δεν έχουν τα κότσια να δοκιμάσουν κάτι νέο, αναπαράγουν στερεότυπα κλπ...

Κατά τη γνώμη μου το στορυ είναι το τελευταίο πράγμα που είναι πρόβλημα στο παιχνίδι. ΑΝ είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...