Προς το περιεχόμενο

Mafia III


shooterg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παίδες,το έχετε καταλάβει ότι μιλάμε τόσες μέρες για πειρατική έκδοση έτσι;

έχει βάλει την υποστήριξη για παλιές cpu.Αν ήταν το steam θα του το είχε patchαρει.

+η VGa δεν πιάνει τα min του παιχνιδιού,τα χει φάει τα ψωμιά της

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 1 μήνα μετά...

Καλησπερα παιδια!Εχω το game και επειδη εκανα format εχασα τα saves του (εκεινη την ωρα δε το σκεφτηκα να τα κρατησω) και ηθελα να δω αν μπορειτε να με βοηθησετε να τα βρω.Η εκδοση που εχω εχει ενα φακελο που λεγεται saves και υπαρχει μεσα στο φακελο που εχει γινει η εγκατασταση.Δε θυμαμαι που ακριβως ειχα σταματησει ,απλα δε θα ηθελα να ξαναξεκινησω απο την αρχη.Ευχαριστω πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Έχει δοκιμάσει κανείς το demo με 1080;Στην αποστολή με τους "Αϊτιανούς" βγάζει ένα περίεργο artifact όταν σκάω την κατσαρόλα στο κεφάλι του πρώτου και κολλάει.Δοκίμασα διάφορα settings, ρολόγια στην κάρτα και οδηγούς, αλλά δεν.

Πολλά χάλια πάντως το παιχνίδι.Κρίμα, απλά κρίμα.Και ηλιθιωδώς βαρύ για γραφικά επιπέδου mafia 2.2. :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιχνιδι δεν λεει κ πολλα..ιδιες αποστολες...πολλα λαθη...μετρια γραφικα...!!Το εχω παρατησει εδω και κανα 3μηνο γτ δεν ξερω που να παω....μαλλον κρασαρε...κριμα τα 60 ευρω...!!Την επομενη φορα κατεβασμα απο ιντερνετ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο τις ελαχιστες φορες που μου εφερε παιχνιδι ο "θειος"... ΕΥΤΥΧΩΣ θα τα εκλαιγα πολυ ασχημα τα λεφτα (γτ ηθελα να το δω σχετικα νωρις)... μεγαλη απογοητευση για το franchise το 3ο μερος... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εβαλα μετα απο καιρο να παιξω με αφορμη και τη definitive edition μπας και εχουν στρωσει τα πραγματα.. Ενω τρεχω κατι rdr2 κατι mw νερακι και με χαμο στην οθονη απο εκρηξεις και δραση smooth ουτε 1 frame κατω, το συγκεκριμενο game ακομη τερμα σπασμενο και εχει ενα ενοχλητικο σπασιμο στο frametime και στη κινηση που μου θυμιζει παιχνιδι του ps1 σε crt τηλεοραση. Κριμα γιατι σαν παιχνιδι μου αρεσε αν και μετριο αλλα πατωσε λογω τεχνικων προβληματων. Ειναι εντελως unplayable.

Επεξ/σία από giorgosmcmc
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, giorgosmcmc είπε

Εβαλα μετα απο καιρο να παιξω με αφορμη και τη definitive edition μπας και εχουν στρωσει τα πραγματα.. Ενω τρεχω κατι rdr2 κατι mw νερακι και με χαμο στην οθονη απο εκρηξεις και δραση smooth ουτε 1 frame κατω, το συγκεκριμενο game ακομη τερμα σπασμενο και εχει ενα ενοχλητικο σπασιμο στο frametime και στη κινηση που μου θυμιζει παιχνιδι του ps1 σε crt τηλεοραση. Κριμα γιατι σαν παιχνιδι μου αρεσε αν και μετριο αλλα πατωσε λογω τεχνικων προβληματων. Ειναι εντελως unplayable.

Θελει κλειδωμα στα 60 (και το αναλογο HW)  αλλιως γινεται του κουτρουλη ο γαμος απο τα spikes. Οποιοδηποτε αλλο παιχνιδι θα το πηγαινει ακοπα στα 1080/75 το συστημα σου. Σε εμενα χθες κολλουσε η οθονη στα cutscene και επαιζε μονο ο ηχος..

Πολυ ωραιο setting, μουσικαρες, αλλα και εξοχως επαναλαμβανομενο. Αν συνυπολογισεις και τον κακο τεχνικο τομεα..

Εστω κι ετσι ομως το απολαμβανω. 

Υ. Γ: Σε fullscreen βαραει μαυρη loading οθονη.. Μιλαμε οτι τα καποια παιχνιδια της 2Κ στο πισι ειναι ΓΤΠΚ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, kostiger είπε

Θελει κλειδωμα στα 60 (και το αναλογο HW)  αλλιως γινεται του κουτρουλη ο γαμος απο τα spikes. Οποιοδηποτε αλλο παιχνιδι θα το πηγαινει ακοπα στα 1080/75 το συστημα σου. Σε εμενα χθες κολλουσε η οθονη στα cutscene και επαιζε μονο ο ηχος..

Πολυ ωραιο setting, μουσικαρες, αλλα και εξοχως επαναλαμβανομενο. Αν συνυπολογισεις και τον κακο τεχνικο τομεα..

Εστω κι ετσι ομως το απολαμβανω. 

Κοιτα μια περιοδο το ειχα στρωσει καπως. Θελει πολλα modifications και settings για να γινει τουλαχιστον υποφερτο. Το θεμα ειναι πως ειχα ορεξη και χρονο τοτε. Τωρα δυστηχως δεν εχω τιποτα απο τα δυο οποτε το αφηνω στην ακρη για την ωρα και ισως μελλοντικα να ασχοληθω γιατι σαν gameplay μου αρεσε αρκετα.

Επεξ/σία από giorgosmcmc
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, giorgosmcmc είπε

Κοιτα μια περιοδο το ειχα στρωσει καπως. Θελει πολλα modifications και settings για να γινει τουλαχιστον υποφερτο. Το θεμα ειναι πως ειχα ορεξη και χρονο τοτε. Τωρα δυστηχως δεν εχω τιποτα απο τα δυο οποτε το αφηνω στην ακρη για την ωρα και ισως μελλοντικα να ασχοληθω γιατι σαν gameplay μου αρεσε αρκετα.

Θελω και με προσκαλει εστω κι ετσι να το τερματισω, αλλιως θα ετρωγε σουταρισμα κι απο μενα. 

Επεξ/σία από kostiger
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ειχα παρει και εγω παλια σε προσφορα αλλα το ειχα παρατησει στο 2ωρο.. To εβαλα παλι που εκανε και το update και εφαγε unistall στη 1 ωρα παλι.. Δε μου καθησε τιποτα καλα σε αυτο το παιχνιδι ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, giorgosmcmc είπε

Εβαλα μετα απο καιρο να παιξω με αφορμη και τη definitive edition μπας και εχουν στρωσει τα πραγματα.. Ενω τρεχω κατι rdr2 κατι mw νερακι και με χαμο στην οθονη απο εκρηξεις και δραση smooth ουτε 1 frame κατω, το συγκεκριμενο game ακομη τερμα σπασμενο και εχει ενα ενοχλητικο σπασιμο στο frametime και στη κινηση που μου θυμιζει παιχνιδι του ps1 σε crt τηλεοραση. Κριμα γιατι σαν παιχνιδι μου αρεσε αν και μετριο αλλα πατωσε λογω τεχνικων προβληματων. Ειναι εντελως unplayable.

Το game χρειάζεται και βαρβάτη cpu και βαρβάτη gpu. Με gtx 1080 και με το ζόρι έχεις 1080p60 σε very high go figure.

fuR2m8h7MtS7C_NYGQXsax2seesGLIcL1lKRxb6_

Btw όταν κυκλοφόρησε δεν υπήρχε και πιο δυνατή κάρτα από την 1080.😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επειδή δεν μπορώ να κάνω με τίποτα να λειτουργήσει ένα generic gamepad με το x360ce emulator, ήθελα να ρωτήσω αν αυτό θα λειτουργήσει απροβλημάτιστα (plug & play) στο desktop pc.

Ρωτάω γιατί είδα ότι υπάρχουν διάφορα xbox controller. Αυτό που έβαλα πχ. είναι για xbox one και δεν το κατέχω το άθλημα (xbox)

Στο παρελθόν ρύθμιζα το emulator χωρίς κανένα πρόβλημα με πολλά παιχνίδια όπως τα GTA αλλά με τούτο δω μου 'χει σπάσει τα νεύρα!

 

Υ.Γ. 

Άκυρο. Δούλεψε το emulator!

Επεξ/σία από udroxoos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...