Προς το περιεχόμενο

Γυναικείες ατάκες


aledjo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ακομα δεν εχω καταλαβει που κολλαει η σεξουαλικη ζωη μιας γυναικας με την ευθηνη προς το παιδι της. τα υπολοιπα περι τυριου και μπριζολας δεν τα σχολιαζω καν...

 

δεν κατάλαβες μάλλον επειδή δεν διαβάζεις τα post μου η επειδή δεν θέλεις να καταλάβεις το περιγράφω νομίζω σαφέστατα...

 

 

και επίσης και οι εξηγήσεις μου λάθος να είναι πάλι λέω γιατί έχεις ευθύνη γιατί παρόμοια θα σκεφτεί και το παιδί σου μιας και όλοι οι άντρες πάνω κάτω έχουμε τις ίδιες ιδέες για την μάνα μας..

 

οποτε και το παιδί σου ως αγόρι βάση στατιστικής θα έχει και αυτό την ίδια άποψη οποτε βάση αυτού μπορεί να το πληγώσεις με κάποιες αποφάσεις σου η ακόμη και να του δημιουργήσεις ψυχολογικά τραύματα (από κάτι τέτοια τραύματα συνήθως βγαίνουν τα μαμούχαλα που λέμε)

 

Το thread παράγει δικό του original content πλέον.

 

 

αυτός είναι ο σκοπός μου τόση ώρα και είσαι ο μονος που τοχει καταλάβει :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 419
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αυτός είναι ο σκοπός μου τόση ώρα και είσαι ο μονος που τοχει καταλάβει :P

 

δεν ειμαστε ολοι γεροι και μαυροι

τι να κανουμε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ζήτημα του sex όσον αφορά τα δύο φύλα, ενέχει ατόφιες φυλλετικές διακρίσεις! Κατάλοιπα απο τις εποχές που η γυναίκα θεωρούταν "αντικείμενο" και σκεύος για το σπίτι...

Πλέον η εξέλιξη έχει προχωρίσει. Τόσο που πλέον θα έπρεπε ο καθένας να αντιλαμβάνεται ΚΑΙ τη γυναίκα ως ανεξάρτητο, νοήμονα άνθρωπο.

 

Εξάλλου, πρόκειται για μια απόλυτα ευχάριστη πράξη που δεν βλέπω το πώς αυτή, θα επιρρεάσει την ικανότητα της γυναίκας να λειτουργήσει άψογα ως μητέρα και σύζυγος στο μέλλον της...

Μ' άλλα λόγια η απόλαυση της ερωτικής πράξης, δεν έχει να κάνει σε τίποτα με την ηθική!

 

edit: Άλλωστε, μπορεί η γυναίκα να μου κάνει τέτοια κόλπα που έμαθε πριν απο ΄μένα, που θα με απογειώνουν κάθε φορά! Πράγματα, που εγώ μπορεί να μην είχα σκεφτεί και δίνοντάς μου τα, να ανεβάζει την ευχαρίστησή μου σε ανώτερο επίπεδο! Σε επίπεδο που ίσως να μην ήξερα καν ότι υπήρχε... :P :P :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά να δούμε αν έλεγες τα ίδια άμα σε μάζευε η μάνα σου σε μια γωνια και σου έλεγε ότι είσαι εξώγαμο παιδί με τον ταχυδρόμο της γειτονιάς (όλα αυτά εκτος του τωρινού γάμου) και πως αυτός ο άντρας δεν είναι ο πατέρας σου :)

 

 

εν ολίγοις ωραία ακούγονται αυτά που γραφεις και φιλελεύθερα αλλα η πράξη διαφέρει δυστυχώς.

 

EDIT: και επίσης όπως αναφέρω στο αρχικό post που έκανα νύξη για το θέμα πως ούτε εμενα με ενοχλεί η σύντροφος μου να έχει παρελθόν από την στιγμή που την θέλω να είναι διπλα μου τα αλλα μου είναι αδιάφορα.. μιλάω πάντα για τους απογόνους... και ότι εκεί κολλάω..

 

 

Εγώ ας πούμε δεν θάθελα να ξέρω ότι η μάνα μου κάνει τρελα κόλπα στον πατέρα μου κόλπα τα οποια της τα έμαθε ο κύριος μήτσος ο ναυτικός όταν είχε ξεμείνει ξέμπαρκος για ένα τρίμηνο τον αύγουστο του 76 :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά να δούμε αν έλεγες τα ίδια άμα σε μάζευε η μάνα σου σε μια γωνια και σου έλεγε ότι είσαι εξώγαμο παιδί με τον ταχυδρόμο της γειτονιάς (όλα αυτά εκτος του τωρινού γάμου) και πως αυτός ο άντρας δεν είναι ο πατέρας σου :)

 

 

εν ολίγοις ωραία ακούγονται αυτά που γραφεις και φιλελεύθερα αλλα η πράξη διαφέρει δυστυχώς.

Θέλεις να μου πεις πως και με "παρθένα" μάνα, δεν υπήρχε η περίπτωση να το ζήσω αυτό(!!); Μα ρε φίλε μου, ο άντρας που είναι "νόμιμα" περπάντης με τι τις κάνει τις ατασθαλείες του, με άλλους άντρες(!!!!); :X

 

Εξάλλου πάντα προφυλάξεις! 'Οχι μόνο για την υγεία όλων μας, αλλά και για την αποφυγή ανεπιθύμητων γεννήσεων...

 

edit: Να σε δω όταν μια έμπειρη στο sex σου πάρει τα μυαλά με τα κόλπα της, τι θα λες...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά να δούμε αν έλεγες τα ίδια άμα σε μάζευε η μάνα σου σε μια γωνια και σου έλεγε ότι είσαι εξώγαμο παιδί με τον ταχυδρόμο της γειτονιάς (όλα αυτά εκτος του τωρινού γάμου) και πως αυτός ο άντρας δεν είναι ο πατέρας σου :)

 

Το να είσαι σεξουαλικά απελευθερωμένος δεν σημαίνει ότι είσαι και απρόσεκτος. Απολαμβάνουμε υπεύθυνα, όπως γράφουν στις διαφημίσεις ποτών.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά να δούμε αν έλεγες τα ίδια άμα σε μάζευε η μάνα σου σε μια γωνια και σου έλεγε ότι είσαι εξώγαμο παιδί με τον ταχυδρόμο της γειτονιάς (όλα αυτά εκτος του τωρινού γάμου) και πως αυτός ο άντρας δεν είναι ο πατέρας σου :)

 

 

εν ολίγοις ωραία ακούγονται αυτά που γραφεις και φιλελεύθερα αλλα η πράξη διαφέρει δυστυχώς.

 

EDIT: και επίσης όπως αναφέρω στο αρχικό post που έκανα νύξη για το θέμα πως ούτε εμενα με ενοχλεί η σύντροφος μου να έχει παρελθόν από την στιγμή που την θέλω να είναι διπλα μου τα αλλα μου είναι αδιάφορα.. μιλάω πάντα για τους απογόνους... και ότι εκεί κολλάω..

 

 

Εγώ ας πούμε δεν θάθελα να ξέρω ότι η μάνα μου κάνει τρελα κόλπα στον πατέρα μου κόλπα τα οποια της τα έμαθε ο κύριος μήτσος ο ναυτικός όταν είχε ξεμείνει ξέμπαρκος για ένα τρίμηνο τον αύγουστο του 76 :P

Μου θυμίζεις τον Γαρδέλη των '80s!! Άλλο η γκόμενα και άλλο η γυναίκα εε;;;;

 

edit: Ρε την αδελφή μου ρε!!!!! :lol: :lol: :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναρωτιέμαι τι θα έλεγε ο πατέρας της Κινέζας

 

Ρε φίλε κι ο πατέρας της κατά λάθος παίζει να την έκανε. Αν ισχύει "το μήλο κάτω απ'τη μηλιά".. Θα τριβότανε εκεί με τη γυναίκα του χωρίς να ξέρει τι κάνει... και θα προέκυψε. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε φίλε κι ο πατέρας της κατά λάθος παίζει να την έκανε. Αν ισχύει "το μήλο κάτω απ'τη μηλιά".. Θα τριβότανε εκεί με τη γυναίκα του χωρίς να ξέρει τι κάνει... και θα προέκυψε. :-D

Έτσι ξανά ανακάλυψε τη βαρύτητα! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χε... η μάνα... αχ αυτή η μάνα...

 

Η γυναίκα άπαξ και κάνει παιδί, παύει να είναι άνθρωπος και πρέπει να συναγωνίζεται την φιγούρα των μητέρων των θεών στις μονοθεϊστικές θρησκείες και δη αυτής του χριστιανισμού.

 

Από την άλλη, δεν πειράζει κάποιον ο πατέρας να κάνει "τρελά κόλπα" στην μάνα, έστω και εάν του τα έμαθε η κουμπάρα του όταν η γυναίκα του (και μάνα του "ενοχλούμενου") δούλευε εκείνα τα πρωινά.

 

Πότε τελείωσε ο μεσαίωνας είπαμε;

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν κατάλαβες μάλλον επειδή δεν διαβάζεις τα post μου η επειδή δεν θέλεις να καταλάβεις το περιγράφω νομίζω σαφέστατα...

 

 

και επίσης και οι εξηγήσεις μου λάθος να είναι πάλι λέω γιατί έχεις ευθύνη γιατί παρόμοια θα σκεφτεί και το παιδί σου μιας και όλοι οι άντρες πάνω κάτω έχουμε τις ίδιες ιδέες για την μάνα μας..

 

οποτε και το παιδί σου ως αγόρι βάση στατιστικής θα έχει και αυτό την ίδια άποψη οποτε βάση αυτού μπορεί να το πληγώσεις με κάποιες αποφάσεις σου η ακόμη και να του δημιουργήσεις ψυχολογικά τραύματα (από κάτι τέτοια τραύματα συνήθως βγαίνουν τα μαμούχαλα που λέμε)

 

 

wtf? κανουν πουλακια τα ματια μου; κι απο που κι ως που θα δινουν λογαριασμο οι γονεις στα παιδια τους για το τι εκαναν πριν τα γεννησουν;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και για να επανέλθω on topic, πεθαίνω στο γέλιο όταν οι γυναίκες λένε "στ' αρχίδια μου"!!!

Η οταν λεει η μια στην αλλη "ρε μαλακα"

 

wtf? κανουν πουλακια τα ματια μου; κι απο που κι ως που θα δινουν λογαριασμο οι γονεις στα παιδια τους για το τι εκαναν πριν τα γεννησουν;

Δεν λεμε να δινουν λογαριασμους, λεμε γιατι πως θα νιωθει το παιδι. Τελειως διαφορετικα πραγματα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η οταν λεει η μια στην αλλη "ρε μαλακα" (1)

 

 

Δεν λεμε να δινουν λογαριασμους, λεμε γιατι πως θα νιωθει το παιδι. Τελειως διαφορετικα πραγματα. (2)

1) Ναι!! :lol: :lol:

 

2) Το παιδί, θα έχει τα συναισθήματα που του δίνουν οι γονείς. Προβλήματα θα προκείψουν αν και κατά την οικογενειακή ζωή συνεχιστούν τα "παιχνίδια"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) Ναι!! :lol: :lol:

 

2) Το παιδί, θα έχει τα συναισθήματα που του δίνουν οι γονείς.

1) Τραγελαφικες ειναι

 

2) Τα συναισθηματα τα αποκτα μονο του αναλογως με την συμπεριφορα και την προσωπικότητα που θα δημιουργήσει/αποκτησει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...