Προς το περιεχόμενο

Γυναικείες ατάκες


aledjo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάντως είναι εντυπωσιακός ο αριθμός των Ελληνίδων που έχουν επενδύσει μόνο στην ομορφιά τους και στο κορμί τους και θέλουν να ζήσουν μόνο από χορηγό χωρίς να κουράσουν το μυαλουδάκι τους δηλαδή και να μάθουν να παράγουν κάτι.Τουλάχιστον στα μαγαζιά όταν βγαίνεις έξω το 90% τέτοιες περιπτώσεις είναι.Και όταν έρχεται κάποιος από το εξωτερικό εντυπωσιάζεται από το πόσο προσεγμένες είναι οι Ελληνίδες.Που να ήξερε ότι επενδύουν μόνο στην εμφάνιση και θέλουν να ζήσουν μόνο από αυτό.

 

αυτο δεν το δεχομαι. καθε χρονο χιλιαδες κοπελες αποφοιτουν απο τα πανεπιστημεια, που εχουν παει ολες αυτες; μηπως απλα εσυ συγχρωτιζεσαι με γλαστρες;

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 419
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αυτο δεν το δεχομαι. καθε χρονο χιλιαδες κοπελες αποφοιτουν απο τα πανεπιστημεια, που εχουν παει ολες αυτες;

 

Μπουρνάζι-Πλατεία Ελευθερίας-Villa Mercedes και περίπου άλλα Μ^ν μέρη που μου διαφεύγουν.Η Ελλαδάρα μας, είναι η καλύτερη χώρα στον κόσμο για να περάσεις καλά,λένε.Το δύσκολο είναι να βρείς τον σπόνσορα.

Βέβαια φταίει και ο οικογενειακός περίγυρος.Ο "μπαμπούκιας" θα δώσει και το νεφρό του προκειμένου να μήν λείψει τίποτα στα θέλω της καρακαϊδόνας του,με αποτέλεσμα ατάκες τύπου σάν αυτή που παρέθεσα μερικές σελίδες πρίν.

Νομίζω οτι η αντι-ατάκα "να πα να δουλέψεις μαρή γαϊδούρα", δέν ακούγεται όσο συχνά θα έπρεπε

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο δεν το δεχομαι. καθε χρονο χιλιαδες κοπελες αποφοιτουν απο τα πανεπιστημεια, που εχουν παει ολες αυτες; μηπως απλα εσυ συγχρωτιζεσαι με γλαστρες;

 

+10000

 

Μπουρνάζι-Πλατεία Ελευθερίας-Villa Mercedes και περίπου άλλα Μ^ν μέρη που μου διαφεύγουν.

 

διαβασε αυτο εδω

http://www.insomnia.gr/topic/455706-%ce%b3%cf%85%ce%bd%ce%b1%ce%b9%ce%ba%ce%b5%ce%af%ce%b5%cf%82-%ce%b1%cf%84%ce%ac%ce%ba%ce%b5%cf%82/page__st__315#entry4939782

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ρε παιδιά υπάρχει περίπτωση να ξέρετε τι είδους άνθρωποι είναι το 90% ή ένα μεγάλο ποσοστό τέλος πάντων των γυναικών ή των αντρών;

 

Αυτό πολύ απλά δεν στέκει. Το να βγαίνω εγώ σε κάποια καφε-μπαρ σε 5 περιοχές εδώ και 3 χρόνια και αυτό που να βλέπω είναι 90% πουτάνες και 10% μπάζα και γλυκές κοπέλες (που νομίζω επειδή είναι γλυκιές θα είναι και καλές) δεν λέει απολύτως τίποτα.

Καταρχήν εξαρτάται το τι ώρα θα πας, άλλο να πας σε ένα μέρος στις 21:00, άλλο στις 23:00, άλλο στη 01:00 και άλλο στις 03:00. Μαζεύει διαφορετικό κόσμο ανα διαφορετικές ώρες και επίσης εκείνη την στιγμή την/τον γνωρίζεις σε ένα τελείως διαφορετικό mood από ότι μπορεί πραγματικά να είναι και έτσι σου δημιουργείται μια διαστρεβλωμένη αντίληψη.

 

Όσο αφορά την εργασία κλπ, εγώ όσους ανθρώπους ξέρω βλέπω πως οι περισσότερες γυναίκες με κάτι θα ασχολούνται ή θα προσπαθούν να κάνουν κάτι (και ας είναι πωλήτριες ρούχων στην πλατεία τις περιοχής τους), παρά τους κάφρους άντρες.

Για να πω την αλήθεια δεν έχω πετύχει ποτέ γυναίκα να έχει κάποια περίοδο αράγματος και ξεγνοιασιάς, σε αντίθεση με εμάς.

Και αυτό που λέω βέβαια έρχεται σε αντίθεση με την 1η παράγραφο, γιατί έτσι μπορεί να μου φαίνεται εμένα επειδή καταρχήν ξέρω περισσότερους άντρες από γυναίκες, κατά δεύτερον προτιμώ γνωστές που να με τραβάνε παρά ρεμάλια και κατά τρίτον οι περισσότεροι που βλέπεις στις καφετέριες να παίζουν τάβλι είναι άντρες. Ε οι γυναίκες μπορεί να αράζουν σπίτι και να σαπίζουν στην τηλεόραση (όχι μπορεί, γίνεται). Οπότε και σε αυτό τον τομέα 50-50 είμαστε υποθέτω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θυμήθηκα ατακα:

 

Ημασταν στην Αμερικη και ειχαμε μια προσκληση για μια βραδια jazz/blues στο Waldorf astoria. Οπως μπορείτε να καταλάβετε ολοι κουστουμαρισμένοι κτλ.

Ε, μετα απο αρκετη ωρα γυριζει η κοπελα μου και μου λεει στο αυτι: <<Μα καλα, γιατι ολοι καθονται και δεν χορευουν;>>

 

Πηγα να πεσω απο την καρεκλα!

Επεξ/σία από paredwse
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Το μόνο που έχω να προσφέρω στην συζήτηση είναι το γνωστό "καλά είμαι"

 

fffffffffffffffffffffuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

"κάνε ό,τι νομίζεις" ....

 

η συγκεκριμένη πρέπει να ειπώθηκε πρώτη φορά από τη γυναίκα του Admiral Ackbar...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γυναικεια ατακα...προς τον αντρα...

 

Την λες θα πας να μου κανεις την ταδε δουλεια..ναι λεει..

 

Την αλλη μερα την εκανες...Ααα οχι ξεχασα....(σαν να σου λεει σε εγραψα στα @@)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aυτο ειναι κατα το : -Τι έχεις. -εγώ??? ΤΙΠΟΤΑ

με τσαντιλα το τιποτα ομως. πολυ τσαντιλα.

 

αλλο κλισε , το μουρμουρισμα μεσα απο τα δοντια...oh god wait...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αααα μου ηρθε και μενα μια ατακα

 

 

το μεγεθος δεν μετραει

 

 

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

 

 

 

και όσοι δεν το πιστεύουν ας διαβάζουν έναν σύντομο διάλογο που είχα με μια φίλη:

εγώ: το μέγεθος μετράει;

φίλη: εννοείται ρε...

εγώ: και αυτό που λένε, να ξέρει να μαμάει;

φίλη: τι να ξέρει να μαμάει μωρέ, αν τον έχει 20πόντους και σαν σκουπόξυλο να τον βάζει μια χαρά είναι

 

Αυτό με το μέγεθος πάντως κάνει πολλούς άντρες...γατάκια...

 

Και άλλη μια ατάκα είναι η υπογραφή σου, συμφωνείς;; :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...