Προς το περιεχόμενο

Γυναικείες ατάκες


aledjo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 419
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν μπορει ολοι οι αντρες να εχουμε να λεμε το ιδιο πραγμα χωρις να υπαρχει λογος

 

Δε τα λένε όλοι οι άνδρες αυτά. Δλδ οκ, γενικεύστε για το πόσο τιποτένιες είναι όλες, γενικεύστε για το πώς δεν πηδάς άμα δεν πουλάς φούμαρα και γενικά, αν θέλετε να περιφέρετε την ταμπέλα "ανδρική εμμηνόπαυση/στραβοχλατσίδι" με τις ευχές μου, αλλά μη μιλάτε και εκ μέρους όλων των ορχεοφόρων ε.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχεις πάει με ελληνίδα;βασικά έχεις πάει με γυναίκα;

 

Οχι, κανω μοναχισμο στο Αγιον Ορος. Και προφανως μιλαω out of my ass. Δεν γινετε να συμβαινουν αυτα που λεω. Εμφανεστατα και ειναι δημιουργιες της φαντασιας μου.

 

Εδιτ: Λουσι ασε τα κουλα. Δεν μιλαμε για γυναικες σκετο. Για ελληνιδες (και τριςχειροτερα κυπριες) μιλαμε. Και ποιος περιφερει την ταμπελα της ανδρικης εμμηνοπαυσης? Εμεις εδω εχου Αγια Ναππα, δεν εχουμε τετοια προβληματα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι εννοεις χρεοκοπημενες;ενω οι ελληνες δεν ειναι χρεοκοπημενοι;το ποσο ψωνια ειναι οι ελληνες αντρες δεν το σχολιαζουμε καν;

 

 

 

δηλαδή εγώ που είμαι ελληνοκύπρια είμαι πολύ μεγάλο μπάζο, ψωνάρα, φτωχιά και καρακιτσαριό.όχι δεν είστε ρατσιστές (χρυσή αυγή κι έτσι ;)

 

και η απόδειξη για το πόσο ψώνια είναι οι έλληνες, όσοι έχω βγει φέτος ραντεβού μου μιλούσαν:

1. για την σούπερ ουάου δουλειά τους

2. για την αμαξάρα τους

2. δεν έχουν χρόνο ούτε να κλάσουν

3. για τις πρώην(όλες υπέροχες)

4. και φυσικά υποτιμάνε πάντα αυτό που σπούδασα εγώ-βλέπεις ήταν όλοι του Harvard και άνω

 

φυσικά εγώ αποσβολωμένη από όλα αυτά που άκουγα

 

 

Τώρα είδα και αυτό.

 

Αυτοί δε φαινόντουσαν από πριν;

Έπρεπε να βγείτε για να καταλάβεις τι "λένε";

Ίσως πρέπει να αλλάξεις περιοχές που κυκλοφορείς. :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι, κανω μοναχισμο στο Αγιον Ορος. Και προφανως μιλαω out of my ass. Δεν γινετε να συμβαινουν αυτα που λεω. Εμφανεστατα και ειναι δημιουργιες της φαντασιας μου.

 

Εδιτ: Λουσι ασε τα κουλα. Δεν μιλαμε για γυναικες σκετο. Για ελληνιδες (και τριςχειροτερα κυπριες) μιλαμε. Και ποιος περιφερει την ταμπελα της ανδρικης εμμηνοπαυσης? Εμεις εδω εχου Αγια Ναππα, δεν εχουμε τετοια προβληματα.

και οι γυναίκες που έχεις πάει είναι όπως τις περιγράφεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδιτ: Λουσι ασε τα κουλα. Δεν μιλαμε για γυναικες σκετο. Για ελληνιδες (και τριςχειροτερα κυπριες) μιλαμε.

 

Με 2 εξαιρέσεις όλες κι όλες, όλα τα θηλυκά που έχω γνωρίσει (με την βιβλική έννοια του όρου) ήταν Ελληνίδες. Δεν έχω παράπονο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι κι όσο πάει αυξάνεται δυστυχώς

 

 

Με τον ανταγωνισμό όμως υπάρχει και βελτίωση.

Δεν πρέπει να μένεις στάσιμη.

 

Αν και σε καταλαβαίνω. Και εμένα μου αρέσουν τα εύκολα. :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατσε γτ ή στραβος ειναι ο γιαλος ή στραβα αρμενιζουμε. μηπως εσυ απλα τραβας ολες τις περιεργες;

Ή μήπως εσείς είστε περίεργες και δεν το καταλαβαίνετε
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη ας πουμε εχω αποτερο σκοπο στη ζωη μου να ασχολουμε με καβαλημενες και προβληματικες και απλα τις τραβαω? Αυτες με τις οποιες ημουν (και ειμαι τωρα) που δεν ηταν/ ειναι ελληνιδες γιατι δεν λεω κατι ασχημο? Ειμαι κανενας ανθελληνας? Μηπως εχω προσωπικο προβλημα με τις ελληνιδες? Οι δικες μου εμπειριες αυτες ηταν ως τωρα και απο οτι φενεται δεν ειμαι μονος μου στις εμπειριες αυτες. Υπαρχει μπολικος ανδρικος λαος εκει εξω που εχει ζησει (και ζει) ακριβως τα ιδια. Αλλα οπως ειπα, υπαρχουν και χειροτερα (κυπριες).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη ας πουμε εχω αποτερο σκοπο στη ζωη μου να ασχολουμε με καβαλημενες και προβληματικες και απλα τις τραβαω? Αυτες με τις οποιες ημουν (και ειμαι τωρα) που δεν ηταν/ ειναι ελληνιδες γιατι δεν λεω κατι ασχημο? Ειμαι κανενας ανθελληνας? Μηπως εχω προσωπικο προβλημα με τις ελληνιδες? Οι δικες μου εμπειριες αυτες ηταν ως τωρα και απο οτι φενεται δεν ειμαι μονος μου στις εμπειριες αυτες. Υπαρχει μπολικος ανδρικος λαος εκει εξω που εχει ζησει (και ζει) ακριβως τα ιδια. Αλλα οπως ειπα, υπαρχουν και χειροτερα (κυπριες).

 

το να τραβεις καποιους ανθρωπους δεν το κανεις συνειδητα. μπορει να ειναι αυτο που βγαζεις εσυ σαν ανθρωπος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...