Προς το περιεχόμενο

Γυναικείες ατάκες


aledjo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 419
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δηλαδη ας πουμε εχω αποτερο σκοπο στη ζωη μου να ασχολουμε με καβαλημενες και προβληματικες και απλα τις τραβαω? Αυτες με τις οποιες ημουν (και ειμαι τωρα) που δεν ηταν/ ειναι ελληνιδες γιατι δεν λεω κατι ασχημο? Ειμαι κανενας ανθελληνας? Μηπως εχω προσωπικο προβλημα με τις ελληνιδες? Οι δικες μου εμπειριες αυτες ηταν ως τωρα και απο οτι φενεται δεν ειμαι μονος μου στις εμπειριες αυτες. Υπαρχει μπολικος ανδρικος λαος εκει εξω που εχει ζησει (και ζει) ακριβως τα ιδια. Αλλα οπως ειπα, υπαρχουν και χειροτερα (κυπριες).

κι αφού ήταν τέτοια φρόκαλα γιατί πήγες μαζί τους ; γιατί τις έκανες την χάρη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Αλετζο εχει ρεντα σημερα!

 

Θα πω κι εγω την αποψη μου.

 

Υπαρχουν 3 δις γυναικες στον κοσμο και ολο και αυξάνονται....... Ε, ΜΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΣΑΣ ΚΑΝΕΙ;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα η γκομενα θελει να τον φαει θα τον φαει

τι το λιβανιζετε τοσες μερες...

 

ακριβώς .

ειναι αυτό που λέγαμε στο χωριό μου "ζητάει" (αν και το λέγαμε για τις κατσίκες σε περίοδο αναπαραγωγής)

αν θέλει η άλλη να κάνει σεξ θα κάνει ακόμα και αν ειναι για ενα βράδυ (το αμφιλεγόμενο one night stand, όπως έκανε η Paris Hilton στο dvd αν το έχετε δει)

 

απλά το θέμα ειναι το πως διαλέγει απο ποιον θα "φαει" , αυτό συζητάμε , πως και γιατί θα της θυμηθεί πως πεινάει για λυσσασμένο αβυσσαλέο σεξ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι καποια στανταρ πραγματα που κανει ο μεσος ορος.

ποτε δε πηδιονται με αγνωστους σε μερη που εχουν γνωστους

αμα πανε διακοπες εκτος εδρας εκει γινεται πανηγυρι.

επισης παρεα μεγαλη μονο γυναικων=fail

στανταρ παιζει μεγαλη ξινιλα μεταξυ τους

το καλυτερο ειναι να βρεις 2

αμα η μια θελει τον εναν,η αλλη μαλλον θα φαει τον αλλον για να μη μεινει μονη σα το λεμονι

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχουν 2-3 πραματακια που τα εχουν ξεχασει οσοι γκρινιαζουν οτι δεν τους καθεται καμια.

 

1) αξιοπρεπια: καμια και κανενας δεν θελει για γκομενο-α εναν ανθρωπο που σερνεται και γινεται χαλι να τον πατησεις. υπερβολικες κινησεις θαυμασμου, αγαπης και αφοσιωσης ειναι ο πιο σιγουρος δρομος για χυλοπιτα

 

2) κοινη λογικη: ειναι ενας αντρας στο αυτοκινητο και κορναρει/φωναζει κτλ σε πεζη γκομενα. τι περιμενει δλδ; να αρχισει να τρεχει απο πισω η γκομενα βγαζοντας σιγα σιγα τα ρουχα της; υπαρχουν κι αλλα κραυγαλεα παραδειγματα ελλειψης κοινης λογικης

 

3) δεν υπογραφουμε συμβολαιο για την εκβαση μιας γνωριμιας. γι αυτο βγαινουμε ραντεβου να γνωρισουμε τον/την αλλο-η. επισης αν δεν τραβαει το πραμα στα 3 πρωτα ραντεβου δεν προκειται να τραβηξει στα επομενα. δεν χρειαζεται να τρωμε τον χρονο μας.

 

4) (για τις γυναικες αυτο) σταματηστε να δικαιολογειται τους αντρες και δειτε την αληθεια καταμουτρα. οταν ενας αντρας δεν παιρνει τηλεφωνο 5 συνεχωμενες σημαινει απλα οτι δεν σε γουσταρει καλη μου. ολα τα αλλα ειναι μαλακιες. σταματα να μαλακιζεσαι και την επομενη φορα διαλεξε καποιον με βαση τον χαρακτηρα του κι οχι την φατσα του. (αυτο το τελευταιο ισχυει και για τους αντρες)

  • Like 13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχουν 2-3 πραματακια που τα εχουν ξεχασει οσοι γκρινιαζουν οτι δεν τους καθεται καμια.

 

1) αξιοπρεπια: καμια και κανενας δεν θελει για γκομενο-α εναν ανθρωπο που σερνεται και γινεται χαλι να τον πατησεις. υπερβολικες κινησεις θαυμασμου, αγαπης και αφοσιωσης ειναι ο πιο σιγουρος δρομος για χυλοπιτα

 

Μα αυτό αρέσει σε πολλές , οχι οτι κάθονται σε αυτούς που συμπεριφέρονται έτσι , αλλα τονίζει τον εγωισμό τους.

 

2) κοινη λογικη: ειναι ενας αντρας στο αυτοκινητο και κορναρει/φωναζει κτλ σε πεζη γκομενα. τι περιμενει δλδ; να αρχισει να τρεχει απο πισω η γκομενα βγαζοντας σιγα σιγα τα ρουχα της; υπαρχουν κι αλλα κραυγαλεα παραδειγματα ελλειψης κοινης λογικης

 

μεγαλώσαμε με gta vice city , ΕΚΕΙ γινόταν!

 

3) δεν υπογραφουμε συμβολαιο για την εκβαση μιας γνωριμιας. γι αυτο βγαινουμε ραντεβου να γνωρισουμε τον/την αλλο-η. επισης αν δεν τραβαει το πραμα στα 3 πρωτα ραντεβου δεν προκειται να τραβηξει στα επομενα. δεν χρειαζεται να τρωμε τον χρονο μας.

 

ε ναι , δεν νομίζω να διαφωνεί κανεις σε αυτό.

 

4) (για τις γυναικες αυτο) σταματηστε να δικαιολογειται τους αντρες και δειτε την αληθεια καταμουτρα. οταν ενας αντρας δεν παιρνει τηλεφωνο 5 συνεχωμενες σημαινει απλα οτι δεν σε γουσταρει καλη μου. ολα τα αλλα ειναι μαλακιες. σταματα να μαλακιζεσαι και την επομενη φορα διαλεξε καποιον με βαση τον χαρακτηρα του κι οχι την φατσα του. (αυτο το τελευταιο ισχυει και για τους αντρες)

σωστή :-)

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ωραιο να τονιζεται ο εγωισμος μας αλλα δεν οδηγει πουθενα.

 

Σχετικά με την 4η παράγραφο:

 

http://www.imdb.com/title/tt1001508/

 

την εχω ακουστα την ταινια αλλα δεν την εχω δει. εγω εμαθα με τον δυσκολο τροπο δλδ εφαγα πρωτα τα μουτρα μου και μετα μου εγινε μαθημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την εχω δει εγω.

απαραδεκτη σαπιλα

ειπαμε να βλεπουμε καμια χαζοταινια που και που αλλα αυτη ηταν απαραδεκτη

για να αντισταθμισω την βλακεια της εκατσα και ειδα ολο το band of brothers σερι την αλλη μερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2) κοινη λογικη: ειναι ενας αντρας στο αυτοκινητο και κορναρει/φωναζει κτλ σε πεζη γκομενα. τι περιμενει δλδ; να αρχισει να τρεχει απο πισω η γκομενα βγαζοντας σιγα σιγα τα ρουχα της; υπαρχουν κι αλλα κραυγαλεα παραδειγματα ελλειψης κοινης λογικης

 

+1 σε αυτο

 

Ειμαι με ενα φιλο μου στο αμαξι,βλεπει μια στο απεναντι πεζοδρομιο και κορναει φωναζοντας "τι εισαι εσυ μαναρι μου".

 

Ε πως γινεται να μην καβαλησει το καλαμι η αλλη ; -_-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4) (για τις γυναικες αυτο) σταματηστε να δικαιολογειται τους αντρες και δειτε την αληθεια καταμουτρα. οταν ενας αντρας δεν παιρνει τηλεφωνο 5 συνεχωμενες σημαινει απλα οτι δεν σε γουσταρει καλη μου. ολα τα αλλα ειναι μαλακιες. σταματα να μαλακιζεσαι και την επομενη φορα διαλεξε καποιον με βαση τον χαρακτηρα του κι οχι την φατσα του. (αυτο το τελευταιο ισχυει και για τους αντρες)

 

εδώ τι ακριβώς εννοείς;

γιατί υπάρχουν και οι περιπτώσεις όπου ο άντρας θα φάει το "άκυρο" και μετά δεν θα επιμείνει γιατί θα το πάρει σαν αρνητική απάντηση και όχι σαν "να δω, θα ξαναπροσπαθήσεις ή θα πας με άλλη;".

 

επιπλέον να προσθέσω ότι αυτό με την "φάτσα" μου λες έρχεται σε αντίθεση με την "φύση". Δλδ σε ελκύει κάτι το όμορφο από την φύση σου θεωρώντας πως είναι πιο γόνιμο, οπότε εκεί κυρίως θα πας να ψάξεις/την πέσεις όπως θες πες το. Και έτσι κλείνεις αρκετές περιπτώσεις (σαν άντρας κυρίως). Η γυναίκα, επειδή θα πάνε σε αυτή αρκετές φάτσες θα μπορεί να έχει μια μεγαλύτερη γκάμα.

 

Και να συμπληρώσω κάτι στον ντινάρα. Αυτό με χαλάει. Δλδ έχω ακούσει σκηνικά που η τύπισσα έχει γκόμενα παρόλα αυτά πηδιέται με κάποιον (γνωστό) ένα βράδυ επειδή είχε "ορέξεις". Άμα δεν είχε γίνει εκείνο το βράδυ όμως, και το επόμενο ο γνωστός αυτός της το πρότεινε δεν θα γινόταν με τίποτα. Συνεπώς υπάρχει μια "εκμετάλλευση" να το πω (?) που οι άντρες την "ανεχόμαστε".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...