Προς το περιεχόμενο

7" Ainol Novo 7 Fire / Flame (Dual Core, IPS) ~126€


IcemanGr71

Προτεινόμενες αναρτήσεις

λοιπον επανερχομαι με νεοτερα για την παραγγελεια μου απο dinodirect απο 5/9/ ειχα πληρωσει και ακομα περιμενα στο live sat του dinodirect που μιλησα μου ελεγε τα γνωστα σορυ κ.λπ ειπα να μου κανουν refund τα λεφτα στο pay pal μου λεει σε 7 εργασιμες κ.λ.π λεω σε1 μερα η κανω dispund και δεν απαντησε εκανα dispund λοιπον και περιμενω !!!μακρυα απο dinodirect παιδια δεν εχει μπεσα θα περιμενεις παραγγελεια αφου εχεις πληρωσει πανω απο μηνα και αν ερθει!!! μακρυα λοιπον μολις βαλουνε τα λεφτα μεσα θα παραγγειλω απο το iPadAlternative.com. με Singapore Post, με tracking ID +6 ευρω σε 8-10 μερες θα ειναι σπιτι ..καλυτερα λιγα ευρω παραπανω παρα dinodirect ψεματα -σημερα-αυριο κ.λ.π

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 478
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

λοιπον επανερχομαι με νεοτερα για την παραγγελεια μου απο dinodirect απο 5/9/ ειχα πληρωσει και ακομα περιμενα στο live sat του dinodirect που μιλησα μου ελεγε τα γνωστα σορυ κ.λπ ειπα να μου κανουν refund τα λεφτα στο pay pal μου λεει σε 7 εργασιμες κ.λ.π λεω σε1 μερα η κανω dispund και δεν απαντησε εκανα dispund λοιπον και περιμενω !!!μακρυα απο dinodirect παιδια δεν εχει μπεσα θα περιμενεις παραγγελεια αφου εχεις πληρωσει πανω απο μηνα και αν ερθει!!! μακρυα λοιπον μολις βαλουνε τα λεφτα μεσα θα παραγγειλω απο το iPadAlternative.com. με Singapore Post, με tracking ID +6 ευρω σε 8-10 μερες θα ειναι σπιτι ..καλυτερα λιγα ευρω παραπανω παρα dinodirect ψεματα -σημερα-αυριο κ.λ.π

 

και εγω σημερα ζητησα τα χρηματα μου πισω. ΜΟυ ειπε σε 2-3 ημερες. Το δεχτηκα. Χρειαζεται να κανω κατι αλλο;

Παντως στο dinodirect ειναι απαραδεκτοι και ψευτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.focalpric...CQ#.UGiEiJjMjk8 αξιζει για τα 63€ ή να περιμενω μεχρι τα Χριστουγεννα μηπως πεσουν κι αλλο;

δεν ειναι το fire αυτο .. αλλα μεχρι τα χριστουγεννα σιγουρα θα εχουν βγει καλυτερα μοντελα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειναι το fire αυτο .. αλλα μεχρι τα χριστουγεννα σιγουρα θα εχουν βγει καλυτερα μοντελα

 

Το ξερω οτι δεν ειναι. Και ειναι κατωτερο του.. Δηλαδη υπομονη μιας και δε το βιαζομαι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...