Προς το περιεχόμενο

7" Ainol Novo 7 Fire / Flame (Dual Core, IPS) ~126€


IcemanGr71

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μπορεις να πεις ποιες ωρες ειναι ανοιχτο σε ωρα ελλαδος φιλε??? γιατι θελω και εγω να ακυρωσω την παραγγελεια απο 5/9/ περιμενω το fire απο dino direct ....

 

εγω εκανα refound στο PayPal και η ακυρωση εγινε σε λιγες ωρεσ και περιμενω να βαλουν πισω τα χρηματα στην καρτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 478
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εμένα το έστειλαν στις 11:30 από Χονγκ Κονγκ :wub:

 

Βέβαια είναι με DHL και με προβληματίζει πολύ ο εκτελωνισμός :unsure:

 

Πόσες φορές το έχουμε πει ΟΧΙ DHL..... αν ήθελες γρήγορα μόνο EMS.....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω εκανα refound στο PayPal και η ακυρωση εγινε σε λιγες ωρεσ και περιμενω να βαλουν πισω τα χρηματα στην καρτα.

πως κανεις refound στο pay pal ?? η dispud οπως νομιζω λεει γιατι δεν ξερω και δεν μου εχει ξανατυχει .. και τι εναι καλυτερο να κανω ??αυτο η απο το sait του dino direct Cansel την παραγγελεια οπως λεει ενα παιδι πιο πισω και σου βαζουν πισω τα λεφτα μεσα στο pay pal αυτοι στο dinodirect σε μια μερα.....
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσες φορές το έχουμε πει ΟΧΙ DHL..... αν ήθελες γρήγορα μόνο EMS.....

 

Και του Γιάννη -πιο πάνω- με DHL του ήρθε. 4 μερούλες. Εμένα την Κυριακή το παράγγειλα, χθες ξημερώματα έφυγε από το σταθμό στο Χονγκ Κονγκ. DHL Express για την ακρίβεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά αν είναι 50 είναι καλά. Δεδομένου πως από το Ainol store έρχεται στα 200 ευρώ -χωρίς τα πιθανά έξοδα εκτελωνισμού- είμαστε και παλι εντός προϋπολογισμού. 150 που το πήρα, 50 εκτελωνισμός, να το το 200άρι. :P

 

[για την ιστορία, είναι στην Γερμανία το καλό μου. :') ]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά αν είναι 50 είναι καλά. Δεδομένου πως από το Ainol store έρχεται στα 200 ευρώ -χωρίς τα πιθανά έξοδα εκτελωνισμού- είμαστε και παλι εντός προϋπολογισμού. 150 που το πήρα, 50 εκτελωνισμός, να το το 200άρι. :P

 

Από ainol-store με το ακριβότερο shipping και με europe plug έρχετε στα 191.88 usd---περίπου 149 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

-_- Φτήνυνε πάλι; Μέσα καλοκαιριού είχε 180 και κάτι ψιλά με τα μεταφορικά.

 

Μέσα καλοκαιριού δεν είχε κυκλοφορήσει ακόμα :P Πάντως είναι καλή φάση το γεγονός οτι είναι Γερμανία τώρα.. Ίσως στο τελωνείο να φανεί ότι είναι πακέτο από EU..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως είναι καλή φάση το γεγονός οτι είναι Γερμανία τώρα.. Ίσως στο τελωνείο να φανεί ότι είναι πακέτο από EU..

 

δυστυχώς δε δουλεύει έτσι φίλε μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως κανεις refound στο pay pal ?? η dispud οπως νομιζω λεει γιατι δεν ξερω και δεν μου εχει ξανατυχει .. και τι εναι καλυτερο να κανω ??αυτο η απο το sait του dino direct Cansel την παραγγελεια οπως λεει ενα παιδι πιο πισω και σου βαζουν πισω τα λεφτα μεσα στο pay pal αυτοι στο dinodirect σε μια μερα.....

 

Καλυτερα απο PayPal.Απλωσ ανοιγεις θεμα στο resolution center

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To pay pal σου δίνει την δυνατότητα να καταγγείλεις την συναλλαγή μέσα σε διάστημα 45 ημερών από την ημερομηνία της συναλλαγής.

Καλύτερα να μην εξαντλήσεις τα περιθώρια γιατί δεν βγάζεις άκρη μαζί τους. Κάνε dispute στο paypal, ζητώντας πίσω τα χρήματά σου.

Αν μετά από επικοινωνία μαζί τους σου κάνουν τους κινέζους :P προχώρα κατευθείαν σε dispute στο paypal.

Πριν κάνα μήνα πήρα πίσω τα λεφτά μου από αυτούς για ένα προβληματικό τάμπλετ που μου έστειλαν (και τους το επέστρεψα πληρώνοντας και 20€)

Πήρα τουλάχιστον πίσω τα 140€ που είχα δώσει στο dinodirect. Τους είχα πει να μου στείλουν ένα καινούριο, αλλά όχι ίδια μάρκα γιατί το φοβήθηκα (Andtai ήταν) και μάλιστα τους είχα πληρώσει και την διαφορά για ένα Teclast. Όμως πέρασαν 2 εβδομάδες και δεν μου το έστελναν. Τελικά ζήτησα τα λεφτά μου πίσω.

Η δε επικοινωνία μαζί τους ηταν εμπειρία! Ένα email την μέρα έστελναν και αυτό όλο dear customer και dear customer ήταν μέσα... και ουσία καμία. Τους απαντούσες στο καπάκι, κια σου ξανα-απαντούσαν την άαααλλη μέρα.... με το πάσο τους.

Κρίμα... κι είναι μεγάλο ιντερνετικό μαγαζί. Εγώ πάντως από κει ξανά.... δεν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μέσα καλοκαιριού δεν είχε κυκλοφορήσει ακόμα :P Πάντως είναι καλή φάση το γεγονός οτι είναι Γερμανία τώρα.. Ίσως στο τελωνείο να φανεί ότι είναι πακέτο από EU..

 

Προπαραγγελίες ρε. :rolleyes:

 

:D

 

 

update:

 

απεργία οι τελωνειακοί μέχρι την Παρασκευή. Από Δευτέρα πάλι. Θα περάσει πιθανότατα από οπτικό έλεγχο όπως μου είπε η κοπέλα της DHL. ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΟΠΤΙΚΟΣ ΕΛΕΓΧΟΣ.

Επεξ/σία από x_vagos_x
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή τη ψάχνεται όλοι τη δουλειά με τα tablets εδώ να και μερικές προσφορές που μπορεί να ενδιαφέρουν κάποιους http://promotion.wsd...=WS_120920_HSBN

 

To Aurora II μάλλον το άδειασαν ήδη μιας και το Link δε πάει κάπου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή τη ψάχνεται όλοι τη δουλειά με τα tablets εδώ να και μερικές προσφορές που μπορεί να ενδιαφέρουν κάποιους http://promotion.wsd...=WS_120920_HSBN

 

To Aurora II μάλλον το άδειασαν ήδη μιας και το Link δε πάει κάπου.

 

Νομίζω οι τιμές αυτές είναι σε περιπτώση που αγοράσεις more than 1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...