Προς το περιεχόμενο

Τέλος στις φήμες το iPhone 5 είναι εδώ


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολύ σοβαρά μιλάω. Άλλη η δουλειά του ενός και άλλη του άλλου. Για να στείλεις με email φωτογραφίες σε τηλεόραση πρέπει να είναι του 2012 και να κάνει αρκετά χρήματα ενώ με το bluetooth το κάνεις σε TV 4 ετών.

 

Φυσικά την apple δεν την ενδιαφέρει. Αφού έχω iPhone 4 θα πρέπει να αγοράσω και ένα apple tv. Σε αυτά δεν περιμένω να αλλάξει ποτέ. Αλλά να μην βάλει NFC...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 769
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πόσες φορές θα το πούμε είναι στο τι αρέσει στον καθένα. Επιδη εμένα μου αρέσουν οι ξανθιες δε παει να πει ότι συμφωνούν όλοι. Εγω δε φεύγω απο το iOS. Ο αδερφός μου είχε ένα gs 2 και ηθελε να αλαξει σισκευη. Με το iPhone μου δε τα πήγενε τόσο καλα οπότε του πρωτινα ένα lumia 810. Τώρα μου λέει ότι βολευτικε παρα πολυ και όταν α ξανα αλαξει πάλι δε windows phone θα παει. Δεν έχουν όλα να κάνουν με τις επιδόσεις...

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Πολύ σοβαρά μιλάω. Άλλη η δουλειά του ενός και άλλη του άλλου. Για να στείλεις με email φωτογραφίες σε τηλεόραση πρέπει να είναι του 2012 και να κάνει αρκετά χρήματα ενώ με το bluetooth το κάνεις σε TV 4 ετών.

 

sorry αλλά TV με bluetooth δεν έχουν και πολλοί...

 

επίσης αν είσαι σε σπίτι κάλιστα συνδέεσαι με το router, μεταφέρεις αρχείο στο pc και τα περνάς σε usb stick για την tv...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να πούμε τώρα. Η κακια η apple θέλει το κακο μας ενω όλοι οι άλλοι το καλο μας. Πόσο αντικειμενικό μπορει να είναι αυτο;

 

Sent from my iPhone using Insomnia

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλοι τα λεφτά μας θέλουν. Το θέμα είναι να φτάνουμε στο σημείο να θεωρούμε λογικό ότι πρέπει να αλλάζουμε τηλέφωνα των 600€ κάθε χρόνο με αφορμή λίγο τυράκι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

αν η χασούρα είναι αρκετά περιορισμένη γιατί όχι? δλδ αν πουλάς το παλιό και κόβεις ένα μεγάλο μέρος του καινούριου (σε συνδιασμό με την επιδότηση)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα δεν έχω αντίρρηση σε αυτο που λες. Εγω το τέσσερα έχω και δε σκοπεύω να πάρω ούτε το πέντε. Απλα τον ίδιο ισχύει και σε Αλες συσκευές. Μέτρα πόσοι που είχαν το gs 2 πήραν το 3.

Πατά πολυ. Οπότε και η καμία η σαμυ το ίδιο είναι. Λες ας πούμε με το δυο δεν ήταν ευχαριστημένοι...

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα δεν έχω αντίρρηση σε αυτο που λες. Εγω το τέσσερα έχω και δε σκοπεύω να πάρω ούτε το πέντε. Απλα τον ίδιο ισχύει και σε Αλες συσκευές. Μέτρα πόσοι που είχαν το gs 2 πήραν το 3.

Πατά πολυ. Οπότε και η καμία η σαμυ το ίδιο είναι. Λες ας πούμε με το δυο δεν ήταν ευχαριστημένοι...

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

κανε μια βολτα απο το xda να δεις ποσοι το πηραν... εγω σου λεω ενα 30% των χρηστων να κανανε την μεταβαση εχοντας κλεισει με το κινητο ενα με εναμιση χρονο στα χερια τους και απλα δεν τους εφτανε ... και τι εννοω..στο android εχεις πολλα περιθωρια να παιξεις και να πειραξεις που στο ιος απλα δεν τα εχεις...Και παλι στο ξαναλεω..υπαρχουν απειροι οι οποιοι το φωναζουν οτι ΔΕΝ αξιζει η μεταβαση απο το s2 στο s3...σε αντιθεση με το 70% των χρηστων ιος οι οποιοι το αλλαζουν πριν τελειωσει η 24μηνη-18μηνη δεσμευση τους στον παροχεα τους...οποτε τι να πουμε για αυτους?οτι το αλλαζουν γιατι δεν τους κανει? οχι απλα λογω εμφανισης κλπ..του τεστιν πεταμενα λεφτα..γιατι απο τους ιος χρηστες ανα τον κοσμο σου λεω οτι ενα 2-3% εκμεταλευεται το κινητο του και παιρνει το 100% αυτου που του δινει..

 

 

εσενα σου κανει το 4αρι οπως εμενα το s2.γιατι δεν σε περιοριζει σε κατι ?οπως πχ οι καρτες γραφικων στους υπολογιστες...σκεφτεσαι με γνωμονα την τσεπη σου και βαζεισ τις προταιρεοτητες σου....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα τα λες αλλα επιδι ο κάθε καγκουρας έχει iPhone απλα για να έχει δε παει να πει ότι το τηλέφωνο δεν αξίζει η εγω ας πούμε δε μπορω να κάνω τη δουλεια μου με τον ποιο εύκολο τροπο. Απλα δεν έχω το χρόνο ούτε τη διάθεση να πειραματιζομαι με το τηλέφωνο μου. Ένα jailbreak και τελείωσα. Και αυτο και αν το κάνω. Ας πούμε τώρα δε το έχω κάνει.

Όταν με το καλο θα αλλάξω σισκευη πάλι μηλοφωνο θα είναι και αυτο για το λογισμικό του που εμένα τουλάχιστον με βολεύει ποιο πολυ. Δε θα είναι πάντως για να είμαι τρεντι.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έγραψα κ πιο πάνω αλλά μπορεί να μην το διατύπωσα σωστά.. Μιλάμε για μια εταιρία και συσκευή που άλλαξε την πορεία της εξέλιξης και έθεσε τα standars για ακόμα πολλές γενιές smartphones και αφού τα πράγματα είναι αδιαμφισβήτητα έτσι,όλοι στην τσέπη σας ότι συσκευή κ να έχετε (εκτός κ αν δεν είναι smart) κουβαλάτε ένα κομμάτι της..

Όσοι δε έχετε samsung κουβαλάτε και ένα αντιγραμμένο κομμάτι της. (η δικαιοσύνη απεφάνθη).Οπότε μπορείτε άνετα να κάνετε την... "αυτοκριτική" σας στο κομμάτι που σας αναλογεί.

Τώρα το ότι θα πάρουν ένα πολύ κομψό πραγματάκι με άψογη ποιότητα κατασκευής και θα αρχίσουν να φτιάχνουν οι άλλες εταιρίες κάτι πλαστικές παντόφλες Νο 45+μισό νομίζω κανείς δεν το περίμενε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έγραψα κ πιο πάνω αλλά μπορεί να μην το διατύπωσα σωστά.. Μιλάμε για μια εταιρία και συσκευή που άλλαξε την πορεία της εξέλιξης και έθεσε τα standars για ακόμα πολλές γενιές smartphones και αφού τα πράγματα είναι αδιαμφισβήτητα έτσι' date='όλοι στην τσέπη σας ότι συσκευή κ να έχετε (εκτός κ αν δεν είναι smart) κουβαλάτε ένα κομμάτι της..

Όσοι δε έχετε samsung κουβαλάτε και ένα αντιγραμμένο κομμάτι της. (η δικαιοσύνη απεφάνθη).Οπότε μπορείτε άνετα να κάνετε την... "αυτοκριτική" σας στο κομμάτι που σας αναλογεί.

Τώρα το ότι θα πάρουν ένα πολύ κομψό πραγματάκι με άψογη ποιότητα κατασκευής και θα αρχίσουν να φτιάχνουν οι άλλες εταιρίες κάτι πλαστικές παντόφλες Νο 45+μισό νομίζω κανείς δεν το περίμενε...[/quote']

Εσι, δεν αγοράζεις κινητό.. , αγοραζεις ιστορία..

Με αυτή τη λογική και ένα κούτσουρο να βγάλει αυριο, τρέχα να το πάρεις, γιατί όλα αυτά που γράφεις παραπάνω πάλι θα ισχύουν.

 

Αποστολή από SGS2 με τη χρήση Insomnia App

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσι, δεν αγοράζεις κινητό.. , αγοραζεις ιστορία..

Με αυτή τη λογική και ένα κούτσουρο να βγάλει αυριο, τρέχα να το πάρεις, γιατί όλα αυτά που γράφεις παραπάνω πάλι θα ισχύουν.

 

Αποστολή από SGS2 με τη χρήση Insomnia App

Εγώ αγοράζω το Original...

Για "αθλητικές σαγιονάρες" προτιμώ το intersport"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...