Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

https://www.maroudas.com.gr/el/%CE%BDew-arrivals-12

 

Έκπτωση -30% στις νέες παραλαβές μέχρι 7/12. Για να σας προλάβω, ακριβές μάρκες , ακριβά προϊόντα , μεγαλύτερη η έκπτωση σε ευρώ όμως.

 

https://pethonest.gr/

 

-15% για προιόντα σκύλου και γάτας μέχρι 7/12 με το κουπόνι epet15

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25/11 εκανα παραγγελια απο mango outlet και ακομα being prepared είναι. Λογικά ξεμειναν απο στοκ. Δεν πειράζει ομως αξιζει η αναμονη για τις τιμες που τα πήραμε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω δεν έχει αναφερθεί πως εκτός από τον Μασούτη και ο Σκλαβενίτης έχει όλα τα παιχνιδια -30% μέχρι και αύριο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25/11 εκανα παραγγελια απο mango outlet και ακομα being prepared είναι. Λογικά ξεμειναν απο στοκ. Δεν πειράζει ομως αξιζει η αναμονη για τις τιμες που τα πήραμε.

 

Δυστυχως εμενα τα μισα μου εκατσαν πολυ μεγαλα, αν και ακολουθησα τον οδηγο μεγεθων του site τους κατα την παραγγελια...

 

[ Τα άλλα μισά, που μου έκατσαν, αν και επισης λιγο μεγαλουτσικα σε σχεση με τον οδηγο μεγεθων τους, είναι απίστευτα ωραία ρούχα. ]

 

Η επιστροφή κοστίζει περισσότερο απ' όσο τα πήρα, οπότε αποκλείεται. Αν τα βάλω αγγελίες, παίζει να πουληθουν?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω δεν έχει αναφερθεί πως εκτός από τον Μασούτη και ο Σκλαβενίτης έχει όλα τα παιχνιδια -30% μέχρι και αύριο.

Ισχύει για όλα τα καταστήματα του? Αναφέρομαι στου Σκλαβενίτη! Χθες που ήμουν δεν είχε προσφορά στα παιχνίδια, τουλάχιστον στο κατάστημα της νέας Ιωνίας.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισχύει για όλα τα καταστήματα του? Αναφέρομαι στου Σκλαβενίτη! Χθες που ήμουν δεν είχε προσφορά στα παιχνίδια, τουλάχιστον στο κατάστημα της νέας Ιωνίας.

Ξέρει κάποιον αν,α)ισχύει για όλα τα καταστήματα και β) αν έχει lego ninjago;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...