Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19.3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γελοίο προμοσιον αλλά το βάζω μήπως ενδιαφέρει κάποιον. Δεν ξέρω εάν είναι μόνο για καφέ ή γενικά.

 

 

"Τις Τετάρτες σου αξίζει ένα πατ-πατ παραπάνω. Βάλε τον κωδικό:

coffeetreat3 στην επόμενη παραγγελία σου και κέρδισε 2€ έκπτωση!

 

Καλό υπόλοιπο εβδομάδας λοιπόν από εμάς εδώ στο efood. Και να θυμάσαι:

 

"Η μέρα ξεκινάει μόλις τελειώσεις τον πρώτο σου καφέ". - efood 2017"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δοκίμασα και μου λέει μη έγκυρος τρόπος πληρωμής.

 

 

Γελοίο προμοσιον αλλά το βάζω μήπως ενδιαφέρει κάποιον. Δεν ξέρω εάν είναι μόνο για καφέ ή γενικά.


"Τις Τετάρτες σου αξίζει ένα πατ-πατ παραπάνω. Βάλε τον κωδικό:
coffeetreat3 στην επόμενη παραγγελία σου και κέρδισε 2€ έκπτωση!

Καλό υπόλοιπο εβδομάδας λοιπόν από εμάς εδώ στο efood. Και να θυμάσαι:

"Η μέρα ξεκινάει μόλις τελειώσεις τον πρώτο σου καφέ". - efood 2017"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα review για τα γυαλιά που αναφέρθηκαν στις προηγούμενες σελίδες. Αγόρασα 2, το ένα από την Hawkers και το άλλο από Wolfnoir, πάντα όμως από την ίδια ενιαία ιστοσελίδα.

 

Τα μεν πρώτα Hawkers είναι τελείως ψεύτικα, στην αρχή με προβλημάτισε το πόσο άνετα ανοιγοκλείνουν τα άγκιστρα των αυτιών. Στην πορεία κατάλαβα ότι δεν υπήρχαν καν βίδες και συγκρατούνται με το πλαστικό και την υποδοχή του στα άγκιστρα.

 

Τα δεύτερα Wolfnoir έχουν πολύ καλύτερη κατασκευή που παραπέμπει σε ακριβότερα γυαλιά.

Και τα δυο όμως ιστορούν στα οπτικά. Τα σύγκρινα με κάτι ray ban και διαπίστωσα ότι όταν κοιτάς οθόνες είναι σαν να έχεις 3d γυαλιά καθώς αλλάζει τελείως τα χρώματα απο αυτό που βλέπεις κάτι το οποίο δεν γίνονταν με τα ray ban.

 

Επειδή δεν έχω γνώσης από οπτικά και γυαλιά, αν κάποιος ξέρει ας μας πει εάν είναι φυσιολογικό ή αν η ποιότητα του γυαλιού δεν είναι καλή. Προσωπικά σε φάσης παραλίας που δεν χαλάς τα καλά σου γυαλιά είναι ότι πρέπει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το παθαίνεις λόγω των Polarized φακών (όποιας κατηγορίας τιμής και αν είναι τα γυαλιά). Δεν είναι πρόβλημα είναι feature...χαχαχ (και εμένα μου τι δίνει αφάνταστα μια που το παθαίνεις σε κάθε είδους οθόνη..)

Ένα review για τα γυαλιά που αναφέρθηκαν στις προηγούμενες σελίδες. Αγόρασα 2, το ένα από την Hawkers και το άλλο από Wolfnoir, πάντα όμως από την ίδια ενιαία ιστοσελίδα.

Τα μεν πρώτα Hawkers είναι τελείως ψεύτικα, στην αρχή με προβλημάτισε το πόσο άνετα ανοιγοκλείνουν τα άγκιστρα των αυτιών. Στην πορεία κατάλαβα ότι δεν υπήρχαν καν βίδες και συγκρατούνται με το πλαστικό και την υποδοχή του στα άγκιστρα.

Τα δεύτερα Wolfnoir έχουν πολύ καλύτερη κατασκευή που παραπέμπει σε ακριβότερα γυαλιά.
Και τα δυο όμως ιστορούν στα οπτικά. Τα σύγκρινα με κάτι ray ban και διαπίστωσα ότι όταν κοιτάς οθόνες είναι σαν να έχεις 3d γυαλιά καθώς αλλάζει τελείως τα χρώματα απο αυτό που βλέπεις κάτι το οποίο δεν γίνονταν με τα ray ban.

Επειδή δεν έχω γνώσης από οπτικά και γυαλιά, αν κάποιος ξέρει ας μας πει εάν είναι φυσιολογικό ή αν η ποιότητα του γυαλιού δεν είναι καλή. Προσωπικά σε φάσης παραλίας που δεν χαλάς τα καλά σου γυαλιά είναι ότι πρέπει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα review για τα γυαλιά που αναφέρθηκαν στις προηγούμενες σελίδες. Αγόρασα 2, το ένα από την Hawkers και το άλλο από Wolfnoir, πάντα όμως από την ίδια ενιαία ιστοσελίδα.

 

Τα μεν πρώτα Hawkers είναι τελείως ψεύτικα, στην αρχή με προβλημάτισε το πόσο άνετα ανοιγοκλείνουν τα άγκιστρα των αυτιών. Στην πορεία κατάλαβα ότι δεν υπήρχαν καν βίδες και συγκρατούνται με το πλαστικό και την υποδοχή του στα άγκιστρα.

 

Τα δεύτερα Wolfnoir έχουν πολύ καλύτερη κατασκευή που παραπέμπει σε ακριβότερα γυαλιά.

Και τα δυο όμως ιστορούν στα οπτικά. Τα σύγκρινα με κάτι ray ban και διαπίστωσα ότι όταν κοιτάς οθόνες είναι σαν να έχεις 3d γυαλιά καθώς αλλάζει τελείως τα χρώματα απο αυτό που βλέπεις κάτι το οποίο δεν γίνονταν με τα ray ban.

 

Επειδή δεν έχω γνώσης από οπτικά και γυαλιά, αν κάποιος ξέρει ας μας πει εάν είναι φυσιολογικό ή αν η ποιότητα του γυαλιού δεν είναι καλή. Προσωπικά σε φάσης παραλίας που δεν χαλάς τα καλά σου γυαλιά είναι ότι πρέπει.

τα hawkers που αναφερεις που δεν εχουν βιδες ειναι η φθηνη σειρα τους να το πω ετσι. εγω που εχω και ενα ζευγαρι πρινιουμ εχει βιδακια κανονικα. αυτο που αναφερεις σα να εχεις 3d ειναι λογω του οτι ο φακος ειναι πολαραιζ.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταργήσανε το polarization σε όλα τα μοντέλα τους; Από πότε; Είσαι σίγουρος;

Σίγουρα πριν το καλοκαίρι, μπορει και μήνες πριν. Σε κανενα μοντέλο hawkers πλεον δεν υπάρχει στα χαρακτηριστικά τους η λέξη πολωμένο ή polarized. Ειχανε βγαλει και ανακοίνωση οτι αλλάξανε τους φακούς με άλλου τύπου.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αθήνα προς Ηράκλειο μ' επιστροφή 17,99€ για Τρίτη-Τετάρτη-Πέμπτη του Μάιου & Ιούνιου 2018 και την Μύκονο μόνο για τον Ιούνιο με την Volotea..

 

http://www.volotea.com/el/flight-offers/

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως 3 μέρες μετά την παραγγελία απο HAWKERS mail για αποστολή(DHL) δεν έχει έρθει.
Μόλις του έστειλα ενα ερώτημα και περιμένω απάντηση.

Τα λεφτά απο πρόβλεψη έχουν χρεώθεί κανονικά στην κάρτα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ΕΛΟΜΑΣ       30/11 - 2/12

 

 

-Ποντίκι βόειου κρέατος(προέλευση ανάλογα με τη διαθεσιμότητα)    6,49€/κιλό

-Στραγγιστό γιαούρτι  Δωδώνη 8% ή 2% λιπαρά, 1 κιλού   2,29€

-Γραβιέρα Κρήτης 7,99€

-Απορρυπαντικό πλυντηρίου ρούχων  Neomat  σκόνη 45μεζ ή υγρό gel 42μεζ      4,44€

-Συμπυκνωμένα μαλακτικά  Neomat   750ml     1+1 δώρο

 

 

 

Μασούτης        30/11 - 2/12

 

-Μπανάνες  Chiquita    1,19€/κιλό

-40% σε όλα τα χύμα και συσκευασμένα αλλαντικά  Έδεσμα

-35% σε όλα τα προϊόντα  Pizza Greca

-30% σε όλα τα προϊόντα  Rio Mare

-40% σε όλες τις συσκευασίες ελληνικού καφέ  Bravo

-25% στις επιλεγμένες συσκευασμένες σαλάτες   Μπάρμπα Στάθης

-30% σε όλα τα παχινίδια

-30% στα υγρά πιάτων  Fairy   650/900/1500ml

-Προϊόντα πλυντηρίου πιάτων  Fairy  1+1 δώρο (ισχύει για όμοιες συσκευασίες)(εξαιρούνται Fairy caps  24-28 τεμάχια)

-Κάψουλες πλυντηρίου ρούχων  Ariel  15-32 τεμάχια   1+1 δώρο (ισχύει για όμοιες συσκευασίες)

-Aπορρυπαντικό πλυντηρίου ρούχων  Neomat   σκόνη 70μεζ ή υγρό 64μεζ      5,90€

-50% στα προϊόντα στοματικής υγιεινής Oral B (εξαιρούνται τα ανταλλακτικά ηλεκτρικής οδοντόβουρτσας)

-30% σε όλα τα προϊόντα  Viakal

 

 

My Market        30/11 - 2/12

 

-30% σε όλες τις συσκευασίες νωπό κοτόπουλο ή μέρη κοτόπουλου  Μιμίκος

-35% στα ζυμαρικά  Barilla (εξαιρούνται οι προωθητικές πολυσυσκευασίες)

-50% στα σαμπουάν  Head&Shoulders

-50% στις σερβιέτες  Always

-Aπορρυπαντικό πλυντηρίου ρούχων  Dixan  σκόνη 50μεζ ή υγρό 48/45μεζ     6,90€

 

 

 

AB      30/11 - 2/12

 

-25% σε όλους τους ξηρούς καρπούς(με την κάρτα ΑΒplus)

-20% σε όλες τις σοκολάτες και τα σοκολατάκια(με την κάρτα ΑΒplus)

-Ελληνικό αρνάκι γάλακτος       5,99€/κιλό

-Φέτα Π.Ο.Π. Τριπόλεως, δοχείο     5,59€/κιλό

-40% στα κατεψυγμένα προϊόντα  Alfa(εξαιρούνται οι προωθητικοί κωδικοί)

-50% στα υγρά πιάτων  Palmolive

-50% στα  Ajax Ultra, Max Power, gel και sprays

-45% στις οικονομικές συσκευασίες και mega pack  Babylino

-60% σε παπλώματα και κουβέρτες

-50% στα ηλεκτρικά επιστρώματα

Επεξ/σία από efkola
  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αθήνα προς Ηράκλειο μ' επιστροφή 17,99€ για Τρίτη-Τετάρτη-Πέμπτη του Μάιου & Ιούνιου 2018 και την Μύκονο μόνο για τον Ιούνιο με την Volotea..

 

http://www.volotea.com/el/flight-offers/

 

Μου μυρίζει Κοκλώνης η δουλειά και θα κλαίμε τα λεφτά μας...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου μυρίζει Κοκλώνης η δουλειά και θα κλαίμε τα λεφτά μας...

Τι σχεση εχει ο Κοκλωνης με την ισπανικη εταιρεια;περσυ μια χαρα πηγαμε σαντορινη 10 ευρω πηγαινε ελα
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου μυρίζει Κοκλώνης η δουλειά και θα κλαίμε τα λεφτά μας...

 

Η ίδια η εταιρεία, η Volotea κάνει την προσφορά, όχι κάποιος μεσάζοντας.

H Volotea είναι πολύ γνωστή low cost carrier και τις συνηθίζει τέτοιες προσφορές.

 

 

Τι σχεση εχει ο Κοκλωνης με την ισπανικη εταιρεια;περσυ μια χαρα πηγαμε σαντορινη 10 ευρω πηγαινε ελα

 

Ακριβώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...