Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μου έχει τύχει σε κατάστημα κωτσόβολος να κοιτάνε τιμή skroutz και να μου κάνουν την ίδια προσφορά.


Καλησπέρα. Δε ξέρω αν έχει αναφερθεί αλλά έχει η nova μια προσφορά για τους συνδρομητές της. Παρά πολλά ρολόγια Vogue με 45 ευρώ ενώ στο skroutz ξεκινάν από τουλάχιστον 100 ευρώ και φτάνουν μέχρι 200. Όποιος ενδιαφέρεται ας μπει στο my account για κωδικό. Τα ρολόγια είναι αυτά
https://www.vogue-watch.com/nova
Εγώ πήρα ένα pirate για μένα και ένα tattoo για τη γυναίκα.

 

Πως μπορώ να δω ποια ρολόγια έχουν αυτή την προσφορά; Είναι μόνο για συνδρομητές nova?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μου έχει τύχει σε κατάστημα κωτσόβολος να κοιτάνε τιμή skroutz και να μου κάνουν την ίδια προσφορά.

 

 

Πως μπορώ να δω ποια ρολόγια έχουν αυτή την προσφορά; Είναι μόνο για συνδρομητές nova?

Όλα τα ρολόγια στο link είναι στα 45 ευρώ. Δυστυχώς το κουπόνι που αφαιρεί την τιμή είναι μόνο για συνδρομητές nova. Ίσως κάποιος που δεν θέλει το κουπόνι να στο δώσει για να το χρησιμοποιήσεις.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα τα ρολόγια στο link είναι στα 45 ευρώ. Δυστυχώς το κουπόνι που αφαιρεί την τιμή είναι μόνο για συνδρομητές nova. Ίσως κάποιος που δεν θέλει το κουπόνι να στο δώσει για να το χρησιμοποιήσεις.

 

Ναι αν υπάρχει κάποιος που δεν θα χρησιμοποιήσει το κωδικό του, ας μου στείλει ένα inbox.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Δε ξέρω αν έχει αναφερθεί αλλά έχει η nova μια προσφορά για τους συνδρομητές της. Παρά πολλά ρολόγια Vogue με 45 ευρώ ενώ στο skroutz ξεκινάν από τουλάχιστον 100 ευρώ και φτάνουν μέχρι 200. Όποιος ενδιαφέρεται ας μπει στο my account για κωδικό. Τα ρολόγια είναι αυτά

https://www.vogue-watch.com/nova

Εγώ πήρα ένα pirate για μένα και ένα tattoo για τη γυναίκα.

Σε ευχαριστω παρα πολυ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου έχει τύχει σε κατάστημα κωτσόβολος να κοιτάνε τιμή skroutz και να μου κάνουν την ίδια προσφορά.

Πολυ καλο αν ισχυει και για σκρουτζομαγαζα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ρολόγια σίγουρα είναι της γνωστής vogue; Γιατί στο google που κοίταξα για ένα μοντέλο μου το βγάζει μόνο σε ελληνικά site και σε μία σελίδα όλη κι όλη σε ολόκληρο το google. Επίσης άλλο site της vogue με ρολόγια δεν βλέπω πουθενά πέρα από αυτό το ελληνικό του link.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ρολόγια σίγουρα είναι της γνωστής vogue; Γιατί στο google που κοίταξα για ένα μοντέλο μου το βγάζει μόνο σε ελληνικά site και σε μία σελίδα όλη κι όλη σε ολόκληρο το google. Επίσης άλλο site της vogue με ρολόγια δεν βλέπω πουθενά πέρα από αυτό το ελληνικό του link.

Νομίζω δεν είναι η ίδια που βγάζει τα γυαλιά. Πρέπει να είναι ελληνικά τα ρολόγια. Πάντως τα έχω δει σε αρκετά καταστήματα από κοντά και φαίνονται τίμια, όχι όμως για 150-200 ευρώ
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για την απάντηση..μιας και τα έχεις δει από κοντά πιστεύεις ότι για 45 ευρώ είναι ευκαιρία ή ότι τόσο αξίζουν;

Για 45 ευρώ σίγουρα αξίζουν
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για 10€ καλά είναι, όπως και όλα σχεδόν τα fashion watches.

 

Για 10€ καλά είναι, όπως και όλα σχεδόν τα fashion watches.

Τώρα ανοίγεις μεγάλη κουβέντα. Υπάρχουν victorinox και seiko των 400ων ευρώ τα οποία είναι quartz (τεχνολογία των 5 ευρώ). Εκείνα αξίζουν?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα τα ρολόγια στο link είναι στα 45 ευρώ. Δυστυχώς το κουπόνι που αφαιρεί την τιμή είναι μόνο για συνδρομητές nova. Ίσως κάποιος που δεν θέλει το κουπόνι να στο δώσει για να το χρησιμοποιήσεις.

 

Vogue

Κάνε ένα δώρο στον εαυτό σου & σ'αυτούς που αγαπάς!

1o BHMA 

Απόκτησε τον κωδικό σου επιλέγοντας  το πεδίο «Αποκτησέ το» για να συνδεθείς on line με το Nova my Account.

Εναλλακτικά, στείλε SMS στο 54045 με λεκτικό "NP VOGUE"

Η χρέωση ανά SMS είναι (0,31€ Συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ & Tέλος Συνδρομητών Κινητής Τηλεφωνίας.)

2o ΒΗΜΑ 

Αμέσως θα λάβεις έναν μοναδικό κωδικό με email και SMS

 

Για αγορές μπείτε 

 

 https://www.vogue-watch.com/nova

& πληκτρολόγησε τον κωδικό σου.

Παράλληλα  μπορείς να επικοινωνήσεις &  τηλεφωνικά στο 2103212293 για παραγγελίες.

Με κάθε αγορά  παρέχονται δωρεάν μεταφορικά καθώς &  συσκευασία δώρου!

 

Καλές γιορτές!

Αυτά...

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...