Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Vogue

Κάνε ένα δώρο στον εαυτό σου & σ'αυτούς που αγαπάς!

1o BHMA

Απόκτησε τον κωδικό σου επιλέγοντας το πεδίο «Αποκτησέ το» για να συνδεθείς on line με το Nova my Account.

Εναλλακτικά, στείλε SMS στο 54045 με λεκτικό "NP VOGUE"

Η χρέωση ανά SMS είναι (0,31€ Συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ & Tέλος Συνδρομητών Κινητής Τηλεφωνίας.)

2o ΒΗΜΑ

Αμέσως θα λάβεις έναν μοναδικό κωδικό με email και SMS

 

Για αγορές μπείτε

 

https://www.vogue-watch.com/nova

& πληκτρολόγησε τον κωδικό σου.

Παράλληλα μπορείς να επικοινωνήσεις & τηλεφωνικά στο 2103212293 για παραγγελίες.

Με κάθε αγορά παρέχονται δωρεάν μεταφορικά καθώς & συσκευασία δώρου!

 

Καλές γιορτές!

Αυτά...

Σωστός. Δεν το είχα δει αυτό με το sms. Άρα μπορεί ο καθένας
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μπορουμε να παραγγειλουμε και τηλεφωνικα ρολοι με 45€ η μονο με sms εμεις που δεν ειμαστε συνδρομητες?

 

Καλημέρα, δεν είμαι συνδρομητής, έστειλα SMS στο 54045 με λεκτικό "NP VOGUE" , πήρα κωδικό και παράγγειλα.

Τηλεφωνικά ίσως να ζητήσουν κωδικό συνδρομητή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγοράζουμε ρολόγια Vogue που δεν είναι η γνωστή Vogue αλλά κάτι σαν απομίμηση και έχει αρχικές τιμές επιπέδου μεγάλων κατασκευαστών και έχω την απορία, αν δεν μπέρδευε το όνομα και ήταν εντελώς άγνωστη εταιρεία(που αυτό είναι στην πραγματικότητα) πόσοι θα τα αγόραζαν;

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είμαι συνδρομητής NOVA, έστειλα μήνυμα χθες και έλαβα την εξής απάντηση: "Nova ΠPONOMIA: TO AITHMA ΣAΣ ΔEN EINAI AΠOΔEKTO. ΠAPAKAΛΩ EΠIKOINΩNHΣTE ME TO 13831 ΓIA ΠEPIΣΣOTEPEΣ ΔIEYKPINHΣEIΣ. EYXAPIΣTOYME"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχω στειλει μυνημα για κωδικο αλλα ακομα δεν εχει ερθει.θα αργησει;

Τον κωδικο το βαζω σα χρηση κουπονιου στο καλαθι;

 

Το NP VOGUE στο μηνυμα ενιαιο ή με κενό οπως διπλα?

 

ΠΑντως κατι μου λεει οτι σταματησε η προσφορα για τους μη συνδρομητες.

 

Τον κωδικό που παίρνουμε από το SMS τον βάζουμε στην παραγγελία. 

Ισχύει μόνο για μια παραγγελία.

Το sms μου ήλθε αμέσως.

Το NP VOGUE στο μήνυμα  με κενό.

 

Στη δεύτερη εικόνα έχει και την διεύθυνση της εταιρίας για όποιον θέλει να τα δει από κοντά (αν είναι κατάστημα)

post-159683-0-72313300-1512370768_thumb.jpg

post-159683-0-68930100-1512371638_thumb.jpg

Επεξ/σία από DEREK4A
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα ανοίγεις μεγάλη κουβέντα. Υπάρχουν victorinox και seiko των 400ων ευρώ τα οποία είναι quartz (τεχνολογία των 5 ευρώ). Εκείνα αξίζουν?

.

 

Τα περισσότερα από αυτά έχουν καλής ποιότητας μπρασελέ, sapphire crystal glass και διάφορα άλλα καλούδια.

 

Φυσικά 400€ και πάλι δεν αξίζουν, αλλά 150-200€ ναι.

 

Τώρα το ότι τρέχουν τόσα άτομα του forum να αγοράσουν ρολόι vogue, που δεν είναι καν vogue, με ξεπερνάει.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγοράζουμε ρολόγια Vogue που δεν είναι η γνωστή Vogue αλλά κάτι σαν απομίμηση και έχει αρχικές τιμές επιπέδου μεγάλων κατασκευαστών και έχω την απορία, αν δεν μπέρδευε το όνομα και ήταν εντελώς άγνωστη εταιρεία(που αυτό είναι στην πραγματικότητα) πόσοι θα τα αγόραζαν;

Σαν τα Versace 1969 του Μένιου, που δεν είναι Versace και υποτίθεται ότι έχουν τεράστια αρχική τιμή, αλλά τα παίρνεις σχεδόν τζάμπα.

Είναι σαν ο κόσμος να θέλει να τον κοροϊδεύουν...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δερμάτινο λουράκι σε συνδυασμό με το μηχανισμό του ρολογιού, plus την εγγύηση, δεν αξίζουν στα 45 ευρώ?

Βρείτε μου καλύτερο και ακυρώνω την παραγγελία. Δεν έχω κάποιο προσωπικό κόλλημα με το αν θα λέει πάνω vogue ή nautica..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...