Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά όποιος ήθελε την backpack που είχε πει ο driver4 στο ποστ 18166 (απο xlmoto.eu, τιμη περίπου 19 ευρώ) να ξέρει ότι υπάρχει και σημερα (ως προσφορά cyber monday). Το λέω μόνο και μόνο επειδη, από ό,τι θυμάμαι, ορισμένοι ήθελαν να την αγοράσουν αλλά δεν μπορούσαν λόγω της καρτας (Πειραιώς-κάλυψη μηνιαίου ορίου-εγώ προσωπικά αγόρασα κάτι άλλο με Paypal που έχω συνδεδεμένη της Πειραιως κάρτα πριν από λίγο, οπότε ξαναδοκιμάστε μπας και....).

 

Τα κατάφερα τελικά, μου δάνεισε φίλος την κάρτα του από Εθνική και τοποθετήθηκε η παραγγελία! Ευχαριστώ τον driver4 για την ειδοποίηση.

 

Μόλις παραλάβω θα γράψω τις εντυπώσεις μου.

 

Σε ευχαριστώ πάντως θερμά για το ενδιαφέρον!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Νομιζω ο χωρος των ρουχων εκανε τις καλυτερες προσφορες φετος. Σειρα εχει το Yoox με -25% σε ολο το site και δωρεαν μεταφορικα!

 

Έως 28/11 11:30πμ

 

www.yoox.com/gr/

 

Μόνο από το application του Yoox και μόνο από φορητές συσκευές

Παίδες κάνω cashout στο yoox και δεν μου περνάει το 25%. Υπάρχει κάποιος κωδικός;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιος τελικά που να ενδιαφέρεται για μάσκα ?

Θα σου προτεινα να βαλεις την ιδια αγγελια ενδιαφεροντος και στο φορουμ του snowclub.gr λογικα τετοια εποχη θα πρεπει να εχουν βγει απο την καλοκαιρινη απραξια και μετρανε μερες για κοτλε χιονακι

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλαβα mail, δεν ξέρω αν ισχύει για όλους. Αγορά από ΑΒ eshop με κωδικό click2shop225 και σου δίνει 200 πόντους, δηλ. μια 6€ δωροεπιταγή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρήγγειλε κανείς απο hawkers τις τελευταίες 2 μερες? Ακομα tracking email δεν εχουν στείλει. Βεβαια ίσως λόγο BlackFriday και CyberMonday να γίνεται χαμός όποτε σιγουρα θέλει υπομονή απλα ρώταω αν περιμένει και καποιος άλλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρήγγειλε κανείς απο hawkers τις τελευταίες 2 μερες? Ακομα tracking email δεν εχουν στείλει. Βεβαια ίσως λόγο BlackFriday και CyberMonday να γίνεται χαμός όποτε σιγουρα θέλει υπομονή απλα ρώταω αν περιμένει και καποιος άλλος.

Καλημέρα, μου έστειλαν με καθυστέρηση..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρήγγειλε κανείς απο hawkers τις τελευταίες 2 μερες? Ακομα tracking email δεν εχουν στείλει. Βεβαια ίσως λόγο BlackFriday και CyberMonday να γίνεται χαμός όποτε σιγουρα θέλει υπομονή απλα ρώταω αν περιμένει και καποιος άλλος.

 

αγορα και εγω χθες μονο το confirmation εχει ερθει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το DHL EXPRESS 40******* από MANGO είναι προγραμματισμένο για παράδοση Νοε 29 2017, με την επιφύλαξη του εκτελωνισμού, εφόσον εφαρμόζεται. Απαιτείται υπογραφή. Διαχειριστείτε την παράδοση στο https://delivery.dhl.com/GR

 

Δν το χα κοιτάξει αυτό. Από πού έρχεται η Mango??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το DHL EXPRESS 40******* από MANGO είναι προγραμματισμένο για παράδοση Νοε 29 2017, με την επιφύλαξη του εκτελωνισμού, εφόσον εφαρμόζεται. Απαιτείται υπογραφή. Διαχειριστείτε την παράδοση στο https://delivery.dhl.com/GR

 

Δν το χα κοιτάξει αυτό. Από πού έρχεται η Mango??

 

Αν βάλεις το 40********** στο https://delivery.dhl.com/GR δε γράφει από που ξεκινάει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλαβα mail, δεν ξέρω αν ισχύει για όλους. Αγορά από ΑΒ eshop με κωδικό click2shop225 και σου δίνει 200 πόντους, δηλ. μια 6€ δωροεπιταγή

Ισχύει για όλους. Το έχουν αναρτήσει στο https://www.ab.gr/click2shop.

Μήπως ξέρει κανείς να μου διευκρινίσει αν στα αναψυκτικά που λέει ότι δίνει μία 6ευρη με αγορές 20€ αυτό σημαίνει μία ανά 20€ ή μία μόνο ανεξαρτήτως ποσού άνω των 20€;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...