Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δες λίγο το Giga box active fit. Βγαίνει στα 20 λεπτά ή μια (το 3 μέγεθος) . Α και να χαίρεσαι το μωρό φυσικά!

χμμ εχω περασει στο 4 πλεον αλλιως ναι θα το επαιρνα.

Ευχαριστω και αντευχομαι :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μασούτης Δε-Τετ (22-24/9/14)

 

 

 

14-09-22a.jpg


μπριζόλα χοιρινή ελληνική μ/ο

μόνο 4,77€ το κιλό
 


14-09-22b.jpg


όλα τα ελληνικά μήλα
20% φθηνότερα με τη mas card

 


14-09-22c.jpg


όλα τα δημητριακά FITNESS

35% φθηνότερα με τη mas card
 


14-09-22d.jpg


όλα τα χαρτικά KLEENEX

40% φθηνότερα με τη mas card
 


14-09-22e.jpg


όλες οι σερβιέτες & όλα τα σερβιετάκια LIBRESSE

50% φθηνότερα με τη mas card


14-09-22f.jpg


όλα τα σαμπουάν HEAD&SHOULDERS & όλες οι οδοντόκρεμες CREST

1+1 ΔΩΡΟ
(ισχύει για όμοιες συσκευασίες)



 

Οι προσφορές ισχύουν από 22/9 έως 24/9/2014 σε όλα τα καταστήματα λιανικής Μασούτης μέχρι εξαντλήσεως των αποθεμάτων και έως 3τμχ ανά Α.Φ.Μ.
 


Στα καταστήματα είναι αναρτημένοι δείκτες ραφιού με την αρχική και την τελική τιμή που προκύπτει μετά την αφαίρεση της προσφοράς. Επίσης, το ποσό της προσφοράς αφαιρείται στο ταμείο και αναγράφεται αυτομάτως στην απόδειξη.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κατέβασε τώρα τη mobile εφαρμογή Carrefour Greece για android και ios κινητά τηλέφωνα, αναζήτησε καθημερινά τον κωδικό συμμετοχής στο διαγωνισμό, στην ενότητα Προσφορές της ημέρας και γίνε εσύ ο τυχερός της ημέρας, που θα κερδίσει δωροεπιταγές συνολικής αξίας 100€!

 

Μέσα στις προσφορές βρίσκουμε εναν κωδικό της μορφής CRFXXX  και πάμε στο www.100ari.gr και βάζουμε τον κωδικό.

Μαζεύουμε λέει συμμετοχές για την κλήρωση της ημέρας.

Το έκανα και λέει αν βάλεις και τον κωδικό της κάρτας σου club +10 συμμετοχές και το email σου άλλες 10.

 

και αυτό το βρίκα στους όρους του διαγωνισμού.

  1. Θα πραγματοποιηθούν συνολικά 37 κληρώσεις, μία για κάθε ημέρα της εβδομάδας, εκτός Κυριακής και εκτός επίσημων αργιών, και θα κληρωθούνσυνολικά 37 βασικοί νικητές, ένας για κάθε ημερήσια κλήρωση. Το δώρο που κερδίζει καθένας από τους νικητές είναι δωροεπιταγές συνολικής αξίας 100€ για αγορές από τα καταστήματα του ομίλου της Μαρινοπουλος Α.Ε.
Επεξ/σία από matrixxx
Italics
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

"Τι εννοει ο ποιητης" όταν λεει "συνολικης αξιας 100€"; Γιατι θα μπορουσε να είναι και 100 δωροεπιταγες του 1€, με δυνατοτητα χρησης μιας δωροεπιταγης ανα συναλλαγή. Μια πληροφορηση πανω σε αυτό είναι ουσιαστικη (από οποιον την εχει).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Τι εννοει ο ποιητης" όταν λεει "συνολικης αξιας 100€"; Γιατι θα μπορουσε να είναι και 100 δωροεπιταγες του 1€, με δυνατοτητα χρησης μιας δωροεπιταγης ανα συναλλαγή. Μια πληροφορηση πανω σε αυτό είναι ουσιαστικη (από οποιον την εχει).

Για αυτό τον λόγο το έγραψα και εγώ γιατί μου φένεται περίεργο έτσι όπως το γράφουν.

Φαντάζομαι βεβαια να μην είναι επιταγές του 1€. λέει 37 νικητές στη διάρκεια του διαγωνισμού.Άρα 37*100€=3700€ τι ψυχή έχουν για έναν διαγωνισμό super market?

επίσης, πού στο @@ είναι ο κωδικός; κοιτάω, κοιτάω, και κωδικό δε βλέπω...

Εγώ τον βρίκα στις μπανάνες.

κάτω εκει που γράφει την προσφορά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς να ξέρω, πιθανολογώ ότι θα δώσουν πχ 20 ευρω για καθαριστικά, 30 για αναψυκτικά και μπιρες και 50 για τρόφιμα πχ. Όπως λέει και ο skrutz, 3700 και μάλιστα σε είδος για ένα διαγωνισμό που κρατάει τόσες μέρες δεν είναι τίποτα φοβερό. Τώρα αν δώσουν 100 μονοευρες (και υπό προϋποθέσεις) θα είναι καραγκιοζιλίκι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Χωρίς να ξέρω, πιθανολογώ ότι θα δώσουν πχ 20 ευρω για καθαριστικά, 30 για αναψυκτικά και μπιρες και 50 για τρόφιμα πχ. Όπως λέει και ο skrutz, 3700 και μάλιστα σε είδος για ένα διαγωνισμό που κρατάει τόσες μέρες δεν είναι τίποτα φοβερό. Τώρα αν δώσουν 100 μονοευρες (και υπό προϋποθέσεις) θα είναι καραγκιοζιλίκι

Όταν γινεται αναρτηση μιας προσφορας ή εστω παιχνιδιού θα πρεπει οι οροι να είναι αναρτημενοι σαφεις και καθαροι. Αυτό τονισα. (δεν μιλω φυσικα για τον σκρουτζ, αλλα για τον εμπνευστη του παιχνιδιού)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...