Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

 

Μια απο τα ιδια παιδια.Τα κουπονια περνανε.Πηρα 4 skip στα 16 Ευρω.

Εκανα εγγραφη στο ονομα της γυναικας - παιδι-μανα κλπ.

Δεν ξερω ομως αν γινεται να ξαναπαρω απο αλλο καταστημα (μαρινοπουλος παλι) με το ιδιο κουπονι,αφου κατα την εκτυπωση πατησα 2 φορες να βγει το ιδιο.Παντως το bar code ειναι το ιδιο

 

Αποστολή από το ZP820 με τη χρήση Insomnia App

ταυτοτητα δεν ζητησαν?
Οχι φιλε.Δεν ειμαι σιγουρος σε αυτο που θα πω αλλα (περνανε τα χρονια) η κοπελα στο ταμειο περνουσε ενα ενα skip με το ιδιο (το πρωτο )κουπονι.....Και παλι λεω δεν ειμαι σιγουρος....Αποστολή από το ZP820 με τη χρήση Insomnia App
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19.3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

HAPPY HOUR* στα καταστήματα Carrefour, Carrefour Μαρινόπουλος και Carrefour Express!

Ελάτε σήμερα Παρασκευή 26.09, από τις 15:00 έως και το κλείσιμο των καταστημάτων και επωφεληθείτε της έκπτωσης:

-30% στα κρασιά
-25% στα καλλυντικά
-25% στα προϊόντα περιποίησης μαλλιών, προσώπου & σώματος
-25% στα αντηλιακά

*Εξαιρούνται τα καταστήματα σε Σαντορίνη, Σκιάθο, Σκόπελο, Σύρο, Σκάλα Λακωνίας, Καστέλι Χανίων
*Ισχύει για τους κατόχους της κάρτας Club
*Ισχύει στα εταιρικά καταστήματα της Μαρινόπουλος Α.Ε.

 

Μπορεί να είναι και από το φυλλάδιο αλλά εχει φιλέτο Παγκασιους 1+1 (ΒΙΕΤΝΑΜ) 2,70/κιλό (με η χωρίς επίπαγο?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα μου ζήτησαν, κανένα πρόβλημα στην έκπτωση

το ρωτησα, γιατι αν σκασει μυτη καποιος με 4-5 κουπονια ισως του ζητησουν και τις αντιστοιχες ταυτοτητες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ηθελα και εγω να επισημανω την γελοιοτητα των ανθρωπων του Carrefour που νομιζουν οτι με εικονικες προσφορες θα προσελκυσουν κοσμο ,απο την Δευτερα και καθε ημερα παω σε διαφορετικες ωρες στο καταστημα της Πετρου Ραλλη για να παρω μια συγκεκριμενη γατοτροφη την SHEBA με τονο που την εχει στο φυλλαδιο 100αρι 1+1 δωρο και βεβαια ποτε δεν υπαρχει ,αντιθετως ολες η αλλες γευσεις ειναι διαθεσιμες .Σε ερωτηση μου σημερα στην υποδοχη μου απαντησαν οτι ναι υπαρχει στο φυλαδιο αλλα υπαρχει ελειψη απο τον προμηθευτη τους στην συγκεκριμενη που ειναι η προσφορα(γιατι τοτε δεν βαζουν καποια αλλη γευση σε αντικατασταση) Τα συμπερασματα δικα σας........Υπαρχουν αλλα super market που σεβονται τους πελατες του, για εμενα δεν υπαρχει πλεον αυτη η αλυσιδα  αφου νομιζει οτι απεθυνεται σε υποαναπτυκτους που θα τρεχουν με την καθε ψευτικη προσφορα τους

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ερωτηση μου σημερα στην υποδοχη μου απαντησαν οτι ναι υπαρχει στο φυλαδιο αλλα υπαρχει ελειψη απο τον προμηθευτη τους στην συγκεκριμενη που ειναι η προσφορα

Εδώ κάνεις καταγγελία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ κάνεις καταγγελία

που να την κανω? σιγα να μην χανω τον χρονο μου με τους γελοιους με τις ψευτικες προσφορες τους αρκετο χρονο εχασα πηγαινοντας 5 ημερες συνεχεια γιατι οντως σαν προσφορα ηταν καλη για εμας που εχουμε γατες και τρωνε την συγκεκριμενη τροφη Οπως ειπα υπαρχουν αλλες αλυσιδες super market  που σεβονται τους πελατες τους και η προσφορες που κανουν ειναι πραγματικες και οχι εικονικες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στη ΓΓ Καταναλωτή για παραπλανητική προσφορά.

 

και σιγα να μην χανω τον χρονο μου με τους γελοιους με τις ψευτικες προσφορες τους ...

Αυτό θέλουν και αυτοί.

Το ίδιο είπε & ο προηγούμενος & έχασες εσύ το χρόνο σου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηγα για το skip στα carrefour και ειχε προσφορα πανες babylino...

 

Οποιος ενδιαφερεται (και εχει ακομα) πηρα 

Babylino no 4 - 50 τεμαχια 15,59 ευρω + 1 δωρο.

Δηλαδη 0,15 η πανα που ειναι τιμη χωμα...!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ηθελα και εγω να επισημανω την γελοιοτητα των ανθρωπων του Carrefour που νομιζουν οτι με εικονικες προσφορες θα προσελκυσουν κοσμο ,απο την Δευτερα και καθε ημερα παω σε διαφορετικες ωρες στο καταστημα της Πετρου Ραλλη για να παρω μια συγκεκριμενη γατοτροφη την SHEBA με τονο που την εχει στο φυλλαδιο 100αρι 1+1 δωρο και βεβαια ποτε δεν υπαρχει ,αντιθετως ολες η αλλες γευσεις ειναι διαθεσιμες .Σε ερωτηση μου σημερα στην υποδοχη μου απαντησαν οτι ναι υπαρχει στο φυλαδιο αλλα υπαρχει ελειψη απο τον προμηθευτη τους στην συγκεκριμενη που ειναι η προσφορα(γιατι τοτε δεν βαζουν καποια αλλη γευση σε αντικατασταση) Τα συμπερασματα δικα σας........Υπαρχουν αλλα super market που σεβονται τους πελατες του, για εμενα δεν υπαρχει πλεον αυτη η αλυσιδα  αφου νομιζει οτι απεθυνεται σε υποαναπτυκτους που θα τρεχουν με την καθε ψευτικη προσφορα τους

 

Ο Μαρινόπουλος κάνει συνεχώς το ίδιο πράγμα εδώ και πολλά χρόνια. Δήθεν προσφορές, που πας 9 το πρωί στο κατάστημα και σου λένε όρμηξαν και σε μια ώρα τα πήραν όλα. Και όταν τους ρωτάς για απόθεμα, λενε για έλλειψη...

 

Συμπέρασμα... Κλασσική περίπτωση βλάβης που έλεγε και ο φίλτατος Τσάκωνας.

 

Μαύρο για να μάθουν. από μένα το έχουν φάει εδώ και πολύ καιρό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τι προσφορές λέτε ρε παιδιά ...μόνο στους καφέδες που πήγαινα συνέχεια ( όποτε μπορούσα δλδ!) έχω παρατήρησή ότι :

 

το 30% έγινε 20% και μετά 15% και δεν έφτανε αυτό από μόνο του , μιας και στο τέλος έτρεχες για να γλυτώσεις πενταροδεκάρες! τις τελευταίες φορές πριν κάτι μήνες πήγα μια μέρα πρωί και βλέπω μόνο καφέδες careffour και 2-3 διαφορετικές συσκευασίες από άλλες μάρκες οι οποίες όμως δεν φεύγουν με τίποτα στην κανονική τιμή ....όλα τα άλλα δια μαγεία είχαν εξαντληθεί! και είχα πάει στο άνοιγμα  ( xaxaxa :) τι να λέμε τώρα , τραγικοί.   Από τότε έχω να πάω εγώ ...πρέπει να είμαι 6-7 μήνες καθαρός από δαύτους .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως εγω 55 μεζουρες SKIP περιμενα να δω πιο μεγαλο κουτι....εχει παραγινει το κακο να μειωνουν συνεχεια τα γραμμαρια στις δοσεις. Ναι μεν ειναι πιο δυνατα πλεον τα απορρυπαντικα (και δεν ειμαι και σιγουρη για αυτο) αλλα πλεον τα 5κιλα πλυντηρια τεινουν να εξαφανιστουν. Απο 7κιλα και πανω εχουν ολοι πλεον


και οι πανες που εχει ειναι οντως τιμη χωμα,,,,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκεφτομαι να ανοιξω 1 τοπικ στην κατηγορια μπλα μπλα (οχι στις προσφορες) οπου θα γραφουμε καταγγελιες, εξαπατησεις, αισχροκερδεια, παραπονα για τα σουπερμαρκετ και τα προιοντα τους.

Εκτος αν υπαρχει ηδη τετοιο τοπικ (στην αναζητηση δεν βρηκα κατι).

Απο μενα θα ανεβαινουν και φωτο αν ανακαλυπτω χοντραδες οπως με το μελι. Περυσι κατα τυχη ανακαλυψα πειραγμενη ζυγαρια σε μαναβικο του μασουτη κριμα που δεν ειχα φωτογρ. μαζι μου.

Τι λετε αξιζει σαν ιδεα;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

και οι πανες που εχει ειναι οντως τιμη χωμα,,,,

 

εδω και ενα εξαμηνο δεν εχω ξαναδει τετοια τιμη,

πηρα δυο και αν ηξερα οτι δεν θα πανε στραφι, θα επαιρνα αλλα δυο...  :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη βλεπω οτι υπαρχει ενδιαφερον στις πανες (ποτε θα σταματησετε να φορατε βρε παιδια; :P), επεσα σε αυτο https://www.welovesupermarket.gr/promotion/term/pampers_tv_sept_14 που εχει καποιες προσφορες. Δεν ξερω τις τιμες στα σουπερ, οποτε κρινετε εσεις αν συμφερει η αγορα τους.

 

Επισης, απ'οτι βλεπω απο την αρχικη σελιδα, εχει -n% σε διαφορα προιοντα οπως cif,skip,melissa-stella καθαριστικα μπισκοτα κλπ κλπ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...