Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπον σημερα εγω παρελαβα τα δικα μου.

Ειχα δωσει αυτη την παραγγελια.

 

και μου ηλθαν αυτα.

 

oi δυο τελευταιες φωτο ειναι σε αντιπαραβολη με το γνησιο κουτι της proglide.

Περιμενα proglide αλλα οχι power.Ευτυχως ειχα μηχανη και κουμπωσαν πανω κανονικοτατα.

Απο την εμπειρια μου με gilette(ξυριζομαι με τις μηχανες της πανω απο 15 χρονια) μου φαινονται γνησια.Ισως οχι ευρωπαικων προδιαγραφων (αν υπαρχουν τετοιες) αφου το κουτι ηταν στα ρωσικα και τα αραβικα.

Μολις ξυριστω(απο βδομαδα γιατι ηδη ειχα ανοιξει μια μηχανη θα σας πω με βεβαιοτητα.

 

Γιατι τα power δεν κουμπωνουν σε "απλη" proglide; Εχω την εντυπωση πως ναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19.3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έτσι δώστε feedback για την ποιότητα τους παίδες γιατί είναι 99.999% αντιγραφές αλλά αν κόβουν σωστά μήπως & γλιτώσουμε έξοδα.

Ξυριστείτε & πείτε μας.

Αν γίνεται & μια κοντινή φωτό με τα 2 ανταλλακτικά το ένα πάνω από τ'άλλο (στις λεπίδες φαίνεται το μαϊμού).

 

btw τα power μπαίνουν στην απλή μηχανή απ'ότι θυμάμαι.

Είχα πάρει κατά λάθος ένα φεγγάρι.

@tornado, @louben, @tiniakos:

Αν μπορεί κάποιος να ποστάρει φωτό με αυθεντικές vs φθηνές λεπίδες τη μια πάνω από την άλλη θα ήταν χρήσιμο. thnx

 

 

οκ θα τραβηξω καποιες με οσο μπορω κοντινο ζουμ,

σε 1-2 ωρες θα τις εχω ανεβασω εδω.

Το φωτογραφιζουμε τα κουτια τελικα δεν βοηθαει :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  dhg2hd.jpg     

 

Με τα χιλια ζορια καταφερα και εβαλα σποιλερ.

Δεξια το γνησιο αλλα απλο fusion proglide

αριστερα το αγορασθεν fusion proglide power.

H διαφορα στο χρωμα της ταινιας ειναι φυσιολογικη απο οτι θυμαμαι αυτο το χρωμα εχουν τα power.

Το power δεν κουμπωνει στο σωμα της απλης και το λεω γιατι τυγχανει να εχω και τα δυο.

Για εμενα ειναι γνησια απλα διαφορετικων προδιαγραφων.Μολις ξυριστω θα σας πω με βεβαιαοτητα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

 

 

http://oi59.tinypic.com/20zy98j.jpg

 

 
 
 
αυτες ειναι οι δικες μου φωτο.
Αλλα το ζουμι ειναι οτι αν κανω 5 ξυρισματα καλα, θα κοψω εντελως να παιρνω απο ελλαδα
γιατι τοτε συμφερει με τα χιλια.
Οποτε αν καποιοι το σκεφτονται, ας δοκιμασουν μια παρτιδα και το πολυ πολυ,
αν δεν καλυφθουν δεν ξαναπαιρνουν.
Παντως τα ξυρισματα τους θα τα κανουν....
 
 
 
edit: κατι που παρατηρησα και το βαζω σαν ερωτημα,
στην πρωτη φωτο αν δειτε φαινονται καποια γραματα - νουμερα,
το κινεζικο εχει 2 C και το ελληνικης αγορας 64 G.
Αναρωτιεμαι αν σημαινουν κατι ολα αυτα, οπως επισης τι νουμερα εχετε οι υπολοιποι...
 
 
edit 2 και ενδιαφερον...
δειτε εδω,
το πορτοκαλι fusion blades (που ειναι απο ελλαδα) εχει κτυπημενα serial numbers
το μπλε εχει και αυτο αλλα φαινονται πολυ αχνα για να τα δειτε στην φωτο,
αλλα τα βαζω οπως τα τσεκαρα με ισχυρη λαμπα πορτατιφ (και αφου μου βγηκαν τα ματια)
η μπλε λοιπον γραφει C0103 T2518
 
δειτε επισης και εδω
 
Τωρα εγω τι εχω καλες λεπιδες η οχι?  :-D
Επεξ/σία από tornado
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Παιδια επειδή βλεπω ποστ-ερωτησεις σαν το παραπανω, αν θελετε να συνεχισετε την κουβεντα περι λεπιδων ανοιξτε στο μπλα-μπλα θεμα και απλα δωστε εδώ τον συνδεσμο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και επεστρεψα πριν λιγο απο ΑΒ, ηθελα να πω για τις μπιρες (που μολις προσεθεσες), αλλα και να συμπληρωσω πως για τα Souplin Ultra με Τροπικο Αρωμα (ειναι ενα Πορτοκλαι χρωμα με λουλουδακια απο εξω), περαν της μειωμενης τιμης 50% που ισχυει για ολα, εχει επιπλεον προσφορα 150 ποντους στην καρτα ΑΒ με αγορα 2 τεμαχιων του 1.5 λιτρου.

 

Πρακτικα αυτο σημαινει πως αγοραζεις τα 2 τεμαχια με κοστος 2.69*2=5.38 ευρω και παιρνεις 4,5 ευρω σε ποντους στην καρτα.Αρα ουσιαστικα τα 2 τεμαχια σου κοστιζουν εν τελει 5.38-4.5=88 σεντς :)

 

Να σε ρωτήσω επειδή το έψαχνα πριν από λίγο αυτό που έγραψες, δεν βρίσκω την προσφορά με τους 150 πόντους για τις συσκευασίες του 1.5 λίτρου αλλά 100 πόντους για τις συσκευασίες των 750 ml:

 

http://www.killdeal.gr/soupline/soupline-paradise-750ml/detailsPage.aspx?id=94625

 

Αν έχω κάνει καλά τις πράξεις γιατί είναι και βράδυ πιο καλά συμφέρουν οι μικρές συσκευασίες που τις αγοράζεις 3.1 € και παίρνεις 100 πόντους.

 

Πιο πολύ ρωτάω για την περίπτωση να μην βρω τις μικρές ή να μην έχω καταλάβει κάτι καλά μιας και δεν πολυψωνίζω από ΑΒ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ ευχαριστώ για το feedback.

Σύμφωνα με αυτό δείχνουν αυθεντικές. Μόνο η τιμή τους μαρτυρά το αντίθετο.

Απλά ήθελα να διευκρινιστεί κατά πόσο είναι αυθεντικές για να έχει θέση εδώ στις προσφορές & αν αξίζει να αγοράσουμε.

Αν ανοίξει σχετικό νήμα ας μεταφερθεί/ουν εκει τα ποστ μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σε ρωτήσω επειδή το έψαχνα πριν από λίγο αυτό που έγραψες, δεν βρίσκω την προσφορά με τους 150 πόντους για τις συσκευασίες του 1.5 λίτρου αλλά 100 πόντους για τις συσκευασίες των 750 ml:

 

http://www.killdeal.gr/soupline/soupline-paradise-750ml/detailsPage.aspx?id=94625

 

Αν έχω κάνει καλά τις πράξεις γιατί είναι και βράδυ πιο καλά συμφέρουν οι μικρές συσκευασίες που τις αγοράζεις 3.1 € και παίρνεις 100 πόντους.

 

Πιο πολύ ρωτάω για την περίπτωση να μην βρω τις μικρές ή να μην έχω καταλάβει κάτι καλά μιας και δεν πολυψωνίζω από ΑΒ.

 

 Εσυ λες 2x3.10=6.20e. Αν αφαιρεσεις τα 3€ των 100 ποντων πας στα 3.20€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σε ρωτήσω επειδή το έψαχνα πριν από λίγο αυτό που έγραψες, δεν βρίσκω την προσφορά με τους 150 πόντους για τις συσκευασίες του 1.5 λίτρου αλλά 100 πόντους για τις συσκευασίες των 750 ml:

 

http://www.killdeal.gr/soupline/soupline-paradise-750ml/detailsPage.aspx?id=94625

 

Αν έχω κάνει καλά τις πράξεις γιατί είναι και βράδυ πιο καλά συμφέρουν οι μικρές συσκευασίες που τις αγοράζεις 3.1 € και παίρνεις 100 πόντους.

 

Πιο πολύ ρωτάω για την περίπτωση να μην βρω τις μικρές ή να μην έχω καταλάβει κάτι καλά μιας και δεν πολυψωνίζω από ΑΒ.

 

Να διευκρινίσω ότι εννοούσα ότι το έψαξα στο ίντερνετ και δεν πήγα να δω σε κατάστημα τι γράφουν στα ράφια.

 

 Εσυ λες 2x3.10=6.20e. Αν αφαιρεσεις τα 3€ των 100 ποντων πας στα 3.20€.

 

Ξέχασες να αφαιρέσεις και το 50% της έκπτωσης:

 

http://www.killdeal.gr/soupline/soupline-malaktika/detailsPage.aspx?id=95385

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και επεστρεψα πριν λιγο απο ΑΒ, ηθελα να πω για τις μπιρες (που μολις προσεθεσες), αλλα και να συμπληρωσω πως για τα Souplin Ultra με Τροπικο Αρωμα (ειναι ενα Πορτοκλαι χρωμα με λουλουδακια απο εξω), περαν της μειωμενης τιμης 50% που ισχυει για ολα, εχει επιπλεον προσφορα 150 ποντους στην καρτα ΑΒ με αγορα 2 τεμαχιων του 1.5 λιτρου.

 

Πρακτικα αυτο σημαινει πως αγοραζεις τα 2 τεμαχια με κοστος 2.69*2=5.38 ευρω και παιρνεις 4,5 ευρω σε ποντους στην καρτα.Αρα ουσιαστικα τα 2 τεμαχια σου κοστιζουν εν τελει 5.38-4.5=88 σεντς :)

Επισης δινει 10 ποντους στην καρτα για καθε συσκευασια κριτσινια ΑΒ με ηλιοσπορους

Εγω που τα αγοραζω αυτα, πηρα και 2 τετοια (αρα συνολικα πηρα 170 ποντους απο ειδη), οποτε τα σουπλιν μου ηρθαν τσαμπα :)

 

Not bad at all imho

 

Eπισης στην Φετα Ηπειρος, υπαρχει και επιπλεον εκτπωση 10% (ή 15%) που υπολογιζεται πανω στην ηδη μειωμενη τιμη προσφορας των 5.99/κιλο για ολες τις φετες

G A M I S 3 S !!!

πήρα 10 απο το "τροπικό" και το "εκρηκτική απόλαυση"(τελικά έπαιζε και αυτό)

 

edit ΟΠΑ ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΤΑ 750ML 3,10 ΤΟ ΕΝΑ ΑΡΧΙΚΗ

-50% 1,55 ΕΥΡΩ ΚΑΙ 100 ΠΟΝΤΟΥΣ ΣΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ

ΠΛΗΡΩΣΑ 15,50 KAI ΠΗΡΑ 500 ΠΟΝΤΟΥΣ =15 ΕΥΡΩ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ

ΑΡΑ 0,05 ΣΕΝΤ ΤΟ ΜΠΟΥΚΑΛΙ 750ML

HAPPY HOUR* στα καταστήματα Carrefour, Carrefour Μαρινόπουλος και Carrefour Express!

 

Ελάτε σήμερα Τρίτη 30.09, από τις 15:00 έως και το κλείσιμο των καταστημάτων και επωφεληθείτε της έκπτωσης:

 

-30% στα αλλαντικά κοπής

-25% στα δημητριακά

-20% στα μπισκότα

 

*Εξαιρούνται τα καταστήματα σε Σαντορίνη, Σκιάθο, Σκόπελο, Σύρο, Σκάλα Λακωνίας, Καστέλι Χανίων

*Ισχύει για τους κατόχους της κάρτας Club

*Ισχύει στα εταιρικά καταστήματα της Μαρινόπουλος Α.Ε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι τα μεσάνυχτα (φαντάζομαι ώρα Αγγλίας) έχει στο huggler.com τα personalised hardcover photo books 26 σελίδων στις 7£ (πριν ένα χρόνο και κατι τα ειχε δώσει με 5£) με τον κωδικό 26PPB7 στο checkout. Επίσης έχει ακόμα το free square softcover με like στο Facebook και μπορείς να το βάλεις μαζι με αλλα με τα ίδια μεταφορικα.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...