Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να διευκρινίσω ότι εννοούσα ότι το έψαξα στο ίντερνετ και δεν πήγα να δω σε κατάστημα τι γράφουν στα ράφια.

 

 

Ξέχασες να αφαιρέσεις και το 50% της έκπτωσης:

 

http://www.killdeal.gr/soupline/soupline-malaktika/detailsPage.aspx?id=95385

 

Για την ιστορια, δεν ξεχασα απλα στο δικο μας ab ειχε κατεξαιρεση την τιμη ολοκληρη στο συγκεκριμενο αρωμα σε αντιθεση με τα αλλα -50% (αναγραφομενες τιμες). Αλλα αν ταπαιρνα στο ταμειο....απο οτι φαινεται θα ταπαιρνα και αυτα τσαμπα οπως πηρα τα 1.5λιτρα και δεν με χαλασε καθολου! Ευχαριστω το φιλο που μας τα σφυριξε, ολες οι μπουγαδες στην υγεια του!Χι χι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19.3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ δεν βρήκα δείγμα από τα 750άρια σε αυτά τα αρώματα. Βολεύτηκα με 10 1,5 με τελική τιμή 0,55 το ένα. Not that bad! Ευχαριστώ για την ενημέρωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thx & γω. Αύριο έφυγα για μαλακτικά.

Αν & θυμάμαι πως δε με είχε ξετρελάνει η μυρωδιά τους & η γυναίκα που είχε δοκιμάσει λέει δε μαλακώνει όσο το lenor.

Κρίμα που έχω ήδη στοκάρει & εγώ με lenor για κάνα χρόνο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, σορρυ για το off-topic.. <br><br>

Έχουμε καμιά προσφορά στα προϊόντα nivea στα καταστήματα Αττικής?? <br>

(my market, AB, carrefour, γαλαξίας κλπ) <br>

Ευχαριστώ!

Γενικά από αρχές Σεπτεμβρίου έπαιξε προωθητικη ενέργεια με πολλά προϊόντα 1+1 δώρο είχα βρει στον ΑΝ και στα hondos center, ίσως από αύριο λόγω Αθήνα μήνα να μην ισχύει πλέον αλλά δε χάνεις τίποτα με μια γρήγορη ματιά

 

Αποστολή από το GT-I9100 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου σου εδωσαν τη δωροεπιταγη πληρωσες κατευθειαν με αυτη; Δηλαδη την εξαργυρωσες αμεσως ή δεν το δεχτηκαν αυτο;

 

Σου δίνουν την δωροεπιταγή αφού πληρώσεις και εκδοθεί η απόδειξη, συνεπώς αυτό που ρωτάς δεν γίνεται.

 

Αν θες να αγοράσεις κάποια ποσότητα την σπας σε δόσεις που να σου εκδίδεται δωροεπιταγή και μπαίνεις και ξαναγοράζεις μέχρι να πάρεις όσα θες, πάντα αν δεν βαριέσαι να ξαναπερνάς από τα ταμεία. Αλλιώς την αφήνεις για την επόμενη φορά που θα ψωνίσεις, εγώ αυτές που πήρα σήμερα λήγουν Δεκέμβριο του 2015.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από μέιλ που μου ήρθε:

 

headernew.jpg

Πρόσκληση για το Henkel Bazaar Φροντίδας & Ομορφιάς, 2-5 Οκτωβρίου 2014

 

Μοναδικές εκπτώσεις έως και -70% σε Καλλυντικά Ευρείας, Κομμωτηριακά προϊόντα, Απορρυπαντικά, Συγκολλητικά της Henkel! Σας περιμένουμε στις εγκαταστάσεις μας Κύπρου 23, στο Μοσχάτο (Πρόσβαση από ΗΣΑΠ Σταθμός Καλλιθέας)

 

Ωράριο:

Πέμπτη 02/10  - 13:00-19:00

Παρασκευή 3/10 έως Κυριακή 05/10 - 10:00-19:00

 

και το λινκ από το σάιτ της εταιρίας:

 

http://www.henkel.gr/2014-6407_bazaar-9407_GRG_HTML.htm

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

makro 2 Οκτωβρίου

 

2.jpg

 


Στον ΑΒ με το -50% στα DOVE πήρα αποσμιτικά τα οποία ήταν πακέτα 1+1δώρο από την εταιρια με τιμή 3,60€  -50% του ΑΒ πάει στα 1,80 και με κουπόνι -1€ από livesmart πήγαν και τα 2 μαζι στα 0,80€. δλαδή 0,40€ το ένα. ΤΣΑΜΠΑ.

και τα αφρόλουτρα Dove με κουπόνι -1€ από livesmart και το -50% πάει περίπου 2€ το μεγάλο με 750ml.

Μόνο σε τέτοιες περιπτώσεις αξίζουν τα κουπόνια. -50% στο super market και βάζεις και το κουπόνι και βγαίνει τσάμπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Να σε ρωτήσω επειδή το έψαχνα πριν από λίγο αυτό που έγραψες, δεν βρίσκω την προσφορά με τους 150 πόντους για τις συσκευασίες του 1.5 λίτρου αλλά 100 πόντους για τις συσκευασίες των 750 ml.

 

...

 

Αν έχω κάνει καλά τις πράξεις γιατί είναι και βράδυ πιο καλά συμφέρουν οι μικρές συσκευασίες που τις αγοράζεις 3.1 € και παίρνεις 100 πόντους.

 

Πιο πολύ ρωτάω για την περίπτωση να μην βρω τις μικρές ή να μην έχω καταλάβει κάτι καλά μιας και δεν πολυψωνίζω από ΑΒ.

Να ευχαριστησω και εγω με τη σειρα μου τον φαντα που μας εδωσε την αρχικη πληροφορια για τα μεγαλα, και τον SV1EOD για την πραπαπανω δημοσιευση του που "ανακαλυψε" την ακομα καλυτερη προσφορα των 750ml και με "εψησε" να παω να παρω τελικα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πραγματικα που πατε και τα βρισκεται????...εδω δεν το ξερουν καλα καλα οι υπευθυνοι.

 

Πραγματικη διαφημηση:

"Μπαίνω και παιρνω 2 μικρα τροπικα souplin (τελευταια) και 4 μεγαλα (ειχε και άλλα). Παω στην υπευθυνη και την ρωταω, εαν εχουν ποντους τα συγκεκριμενα. Μου απαντα μονο τα μικρα δυστηχώς. Ωχ σκεφτομαι, την κλεισανε την τρυπα. Αλλα αποφασισα να παω ταμειο με αυτα, γιατι βαριομουνα να τα παω πισω.

 

Παω ταμειο και οταν αρχισε να τα περναει η ταμειας, της γουρλωσαν τα ματια. Ποντοι πεταγωνταν απο παντου. ΚΑΙ στα μικρα ΚΑΙ στα μεγαλα. Πληρωνω, παιρνω τις επιταγες και λεω στην ταμεια κρατα σακουλες. (ηταν καλή μου τις κρατησε).

 

Ξαναμπαινω στο μαρκετ και εριξα στο καλαθι αλλα 10 μεγαλα. Τα ξαναπαω μου τα ξαναπερναει. Και πεφταν οι ποντοι σαν το χαλαζι.Και να φανταστεις οτι η υπευθυνη μου ειπε οτι δεν ειχαν ποντους τα μεγαλα, της λέω. Κουνουσε το κεφαλι.Σε παρακαλω, μου λεει, μην ξαναπας μεσα μπορει να βρω τον μπελα μου. Συμφωνησα, ετσι και αλλιως την γεμισα την νταμιτζανα για τον χειμωνα.

 

Αποτελεσμα καμια 20αρια λιτρα souplin τροπικανα με 0.88 λεπτα το 1.5 λίτρο...πιο φτηνο και απο νερό....αντε να πουλησω μουρη και στην πεθερα γιατι πολυ μας την λεει τωρα τελευταια....."

 

ΤΗΑΝΚΣ !!!

 

ΥΓ. αν βρειτε τα 750 ml (τα μικρα) παρτε αυτα...εννοειται

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

makro 2 Οκτωβρίου

 

2.jpg

 

Στον ΑΒ με το -50% στα DOVE πήρα αποσμιτικά τα οποία ήταν πακέτα 1+1δώρο από την εταιρια με τιμή 3,60€  -50% του ΑΒ πάει στα 1,80 και με κουπόνι -1€ από livesmart πήγαν και τα 2 μαζι στα 0,80€. δλαδή 0,40€ το ένα. ΤΣΑΜΠΑ.

και τα αφρόλουτρα Dove με κουπόνι -1€ από livesmart και το -50% πάει περίπου 2€ το μεγάλο με 750ml.

Μόνο σε τέτοιες περιπτώσεις αξίζουν τα κουπόνια. -50% στο super market και βάζεις και το κουπόνι και βγαίνει τσάμπα.

Και εγω πηγα στον AB με σκοπο αυτον που ειπες

ΔΕΝ υπηρχε ΟΥΤΕ 1+1 dove τη στιγμη που μασουτης και carrefour ειναι γεματα . Φυσικα δεν πηρα τιποτα απολυτως

Επιπλεον,οπως ειχα ξαναπει, δεν ειχε ουτε το 10-15% της extra εκπτωσης (περα του 5.99) στη φετα Ηπειρος.

Φαινεται πως δε κραταει την ιδια πολιτικη στα καταστηματα του και για αυτο εχει ηδη μπει στη μαυρη λιστα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περίεργο μου φένεται γιατί πήγα επίτηδες σε 3 (Βριλήσια Λ.Πεντέλης, Χαλάνδρι Λ.Πεντέλης και Βριλήσια πίσω από το Μετρό Δ.Πλακεντίας) και είχαν όλα μόνο το ανδρικό αποσμιτικό 1+1 και την φέτα ήπειρος 5,39€ το κιλό.

είπες για Μασούτη. στη Β.Ελλάδα είσαι? μήπως έχει εκει κάποια franchise καταστήματα και δεν τηρούν κάποια πράγματα?

Πήγες σε κάποιο άλλο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...