Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδια, μου ηρθε μνμ απο what's up της cosmote πως μου βαλαν δωρο 5 ευρω. Και οντως πηρα τηλ στο 1314 και ειχα ~6,9ευρω. Εντωμεταξυ το τελευταιο χρονο βαζω μια 5αρα το 4μηνο γιατι δε με συμφερει πια και το κραταω απλα επειδη πολλοι ξερουν αυτο το νουμερο. 

Το μνμ εγραφε: "Ειμαστε πολλά χρονια μαζί & το γιορταζουμε! Το what's up σου κάνει δώρο 5 ευρω. Το ποσό έχει ήδη πιστωθεί στο υπολοιπό σου. Στον κόσμο του what's up όλα είναι δυνατά."

 

Απλα το γραφω σαν ενημερωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για αυτόν ακριβώς τον λόγο θα παραμείνουν τελευταία μου επιλογή σε προσφορές με κουπόνια.

Πρώτη επιλογή προσφοράς + κουπόνια  είναι ο ΑΒ και ο Σκλαβενίτης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ή μπορεις να το σκεφτεις και αναποδα, να είναι η πρωτη σου επιλογή για προσφορες μονο (οσες "κάθονται"), και ότι είναι σε κανονικες τιμες (όλα τα τρεχοντα αναγκαια ψωνια) από τους αλλους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και είναι και ανούσιο αυτό που κάνουν αφού την έκπτωση από το κουπόνι δεν την χάνουν αλλά τα παίρνουν τα λεφτά τους από τις εταιρείες... Οπότε είτε τρέχει παράλληλη προσφορά είτε όχι δεν αλλάζει κάτι για αυτούς. Για εμάς απλά είναι μεγαλύτερη η έκπτωση...Αυτοί τα ίδια θα πάρουν...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πριν λιγο γυρισα απο Μαρινοπουλο δεν δεχονται αυτο το σεναριο....

η θα παρεις την προσφορα 1+1 η αλλιως παιρνεις ενα σκετο και το κουπονι.

Αλλα προσφορα 1+1 και κουπονι γιοκ!

 

Μασουτη κ Γαλαξια τα δεχονται κανονικοτατα...

Εχω παρει στο παρελθον aim1+1 και κουπονι απο μασουτη και dove1+1 και κουπονι απο Γαλαξια...

Με κατι τετοιες π@π@ριες και με την ταλαιπωρια να πας στην υποδοχη να σου δωσουν τα λεφτα πισω απο την εκπτωση κτλ., ουτε με σφαιρες με κουπονι στο μαρινοπουλο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ανάποδα το λες. Στο ταμείο περνάνε το κουπόνι στην αρχική τιμή (ούτως ώστε να φαίνεται και στα συστήματα πως έχει χρησιμοποιηθεί το κουπόνι για να το εισπράξουν από την P&G) και μετά στην υποδοχή σου δίνουν μετρητά την αξία της έκπτωσης (εννοείται και πάλι το ποσό που αντιστοιχεί στο ποσοστό της έκπτωσης επί της αρχικής τιμής).

Επί της ουσίας επομένως είναι η ίδια διαδικασία για τον πελάτη, αλλά πρέπει να γίνει με τη σωστή σειρά για να μπορούν να το δεχθούν.

 

Επιβεβαιώνω την παραπάνω διαδικασία.

Αγόρασα  από Carrefour Express (τελικές τιμές) τα:

  • Dove αφρόλουτρο (750ml)  - 2,18€  
  • Aim Οδοντόκρεμα+Οδοντόβουρτσα(συνδυαστικό κουπόνι) - 1,16€  
  • Dove αποσμητικό spray 150ml - 1,00€  
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγα πηρα την aim expert protection με αρχικη τιμη 2.98 ευρω. Συνεβη ακριβως οτι εγραψε ο nikosdet παραπανω.

Η ταμειας πρωτα αφαιρεσε το κουπονι μετα μου ζητησε και πληρωσα επι της αρχικης τιμης της οδοντοκρεμας τη διαφορα του κουπονιου (-0.80) και στο τελος μου επεστρεψε την αρχικη εκπτωση του 50%. Η διαδικασια εγινε χειρογραφα και μου ζητηθηκαν τα στοιχεια μου (οχι ταυτοτητα). Ολα αυτα σε εταιρικο καταστημα. Σε franchise τυπου πρωην αρβανιτιδη δεν ισχυει η διαδικασια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πριν λιγο γυρισα απο Μαρινοπουλο δεν δεχονται αυτο το σεναριο....

η θα παρεις την προσφορα 1+1 η αλλιως παιρνεις ενα σκετο και το κουπονι.

Αλλα προσφορα 1+1 και κουπονι γιοκ!

 

Φαινεται οτι αποφασισαν να βαλουν καποιο φραγμο στο πως λειτουργουν οι συνδιασμοι των προσφορων....

Εγώ αντίθετα σήμερα πήρα από Carrefour 1+1οδοντόκρεμες (αρχική 2.98ευρώ) με -0.80ευρώ κουπόνι και επιστροφή της έκπτωσης 1.49ευρώ στο χέρι (δηλαδή τελικό κόστος περίπου 0.70ευρώ και για τις δυο).

Επίσης πήρα συνδυαστικό Οδοντόβουρτσα+Οδοντόκρεμα (όπου η οδοντόκρεμα ήταν συσκευασία 1+1) με κουπόνι -2ευρώ και επιστροφή μετρητών 1.65+1.49 δηλαδή επιστροφή το 50% της αξίας των 2 προϊόντων (τελικό κόστος 1.10ευρώ περίπου).

Τέλος φίλος πήρε το παραπάνω Dove 750ml με 1+1 και τελικό κόστος 2.15ευρώ (από άλλο carrefour)...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μπορω να εχω το λινκ με τα προιοντα προσφορας που βγαζει για 3ημερα του βασιλοπουλου, δλδ οχι το εντυπο γιατι στο site δεν το βρισκω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μπορω να εχω το λινκ με τα προιοντα προσφορας που βγαζει για 3ημερα του βασιλοπουλου, δλδ οχι το εντυπο γιατι στο site δεν το βρισκω

Αυτό λες;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...