Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε ορισμένους αβ έχει προσφορά -2€ το αφρολουτρο bioten με μέλι 750μλ και μαζί έκπτωση 30%..τελικη τιμή 1,34€ τα 750μλ

 

Πήγα σήμερα και το βρήκα, αλλά δεν είναι έτσι. Η έκπτωση είναι 25% κι όχι 30%, ενώ (προφανώς) πρώτα αφαιρείται το -2ε και μετά μπαίνει η έκπτωση, δεν είναι σαν κουπόνι για να πηγαίνει ανάποδα. Άρα είναι 4,45ε-2ε=2,45ε και μετά -25%, άρα 1,84ε. Καλή τιμή και πάλι, αλλά τελευταία βρίσκουμε αρκετά τέτοια με τα 1+1 των προμηθευτών και τις εκπτώσεις των σ/μ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Είδα σε διαφήμιση στην τηλεόραση ότι αύριο τo Carrefour θα έχει -20% στα ποτά.
Λογικά κρασιά, μπύρες, σαμπάνιες θα εξαιρούνται.
Ήταν στο 15% η έκπτωση χθες και σήμερα αλλά μάλλον λόγω Κυριακής είπαν να δώσουν ένα παραπάνω κίνητρο στους πότες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Carrefour Μόνο Κυριακή 14 Δεκεμβρίου

 

10372513_838366596186576_534840619562463

1661294_838365829519986_6706015786133377

522098_838366846186551_64333791763167604

 


Βερόπουλος από αύριο Κυριακή 14/12 έως Σάββατο 20/12

 

 


ΕΛΟΜΑΣ έως και αύριο 14/12

 

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Είδα σε διαφήμιση στην τηλεόραση ότι αύριο τo Carrefour θα έχει -20% στα ποτά.

Λογικά κρασιά, μπύρες, σαμπάνιες θα εξαιρούνται.

Ήταν στο 15% η έκπτωση χθες και σήμερα αλλά μάλλον λόγω Κυριακής είπαν να δώσουν ένα παραπάνω κίνητρο στους πότες...

Η ανακοινωση την Παρασκευη των προσφορων τριημερου περιειχε τα ποτα με 15% από Παρασκευη μεχρι και Κυριακη. Δεν εχω ξαναδει αλλαγη προσφορας στο "μεταξυ". Πρωτη φορα αναξιοπιστια σε κατι τετοιο στις προσφορες των σουπερ μαρκετ. :confused:

 

Οποιος πηρε χθες απο εκει ποτα... =   :cry:  :mad:  :devil:

 

:lol:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά και στο κεντρικό ΑΒ στο Ηράκλειο Κρήτης που πήγαμε χθες να πάρουμε κάποιο φριζάντε (αφρώδη οίνο) από την καλή Ιταλική σειρά που έχει και δεν θυμάμαι τώρα όνομα και ήταν εξαφανισμένα.
Προσοχή, όχι τελειωμένα-αγορασμένα, αλλά δεν υπήρχαν ούτε τα καρτελάκια τους.

Ούτε υπήρχε κενό στα ράφια.

Σα να μην τα είχαν ποτέ σαν κωδικούς.

Αντί γι'αυτό πήραμε να δοκιμάσουμε ένα άλλο φτηνό (6€) που ήταν γεμάτο το ράφι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα "σωστά" (οργανωμένα) σ/μ αυτό κάνουν - όταν τελειώνει ένα προϊόν και δεν έχουν άλλα στην αποθήκη του καταστήματος φροντίζουν να το αναπληρώσουν με άλλα για να μην υπάρχουν άδεια ράφια. Μου έχει τύχει πάμπολλες φορές, ειδικά σε έναν ΑΒ που πηγαίνω κατά διαστήματα, και μπορεί τελικά να ξαναδώ γεμάτο το ράφι και πάλι μέσα στο διάστημα της προσφοράς ώστε να με κάνει να μη γίνω καχύποπτος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε παλικαρια σημερα τα σουπερ μαρκετ ως τι ωρα ειναι ανοικτα; οπου και να εψαξα λενε μεχρι τις 6

 

εξαρτάται με το κατάστημα και μάλλον και την περιοχή.

 

Είδα Βερόπουλο που έκλεισε στις 16:00 ενώ το καρφουρ στους Αμπελόκηπους κλείνει 20:00

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια τους βαζουν να δουλευουν 9 ωρες για να τους δωσουν μονο το +75% γιατι το κανονικο μεροκαματο το περνανε σαν χρωστουμενο ρεπο που θα το παρουν οταν παρει ο γιος μου που ειναι σχεδον 5 το πρωτο του ρεπο.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρισκάροντας το μπαν μου...: Να εισηγηθούμε στην διαχείρηση την απαγόρευση ανάρτησης Κυριακάτικων προσφορών για λόγους κοινωνικής συνοχής;

  • Like 14
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Προσωπικα δεν καταλαβα αν είναι "σοβαρο" το παραπανω ποστ ή ειρωνικο (προς τον Λευτερη), μιας και το πρωτο κομματι είναι χιουμορ προφανως στα ορια του ανεκδοτου, κατι που μπερδευει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί να τον ειρωνευτώ τον άνθρωπο; Αξιοπρεπέστατος και δίχως να δίνει δικαιώματα.

Λευτέρη, ζητώ ειλικρινή συγνώμη αν το μήνυμά μου μπορεί να διατυπωθεί ως προσβλητικό προς εσένα, δεν είχα την παραμικρή πρόθεση!

 

Για το μπαν, καλύτερα έπρεπε να βάλω μια φατσούλα ώστε να δείχνει λίγο το χιουμοριστικό ύφος που ένοιωθα γράφοντάς το. Το έγραψα σκεπτόμενος το κατά κάποιο τρόπο «σαμποταριστικό»/«αντιστασιακό» ως προς το θέμα του νήματος :D

Το υπόλοιπο το είπα σοβαρά.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ωραια. Επομένως να πω ότι αν είναι να μπαναρουν εσενα :P , να μπαναρουν και μενα μαζι :P μιας και συμφωνω με το σκεπτικο και είμαι και εγω αντιθετος. Εχω κανει αρκετες φορες στο παρον τοπικ σχετικα ποστς σχολιαζοντας το θεμα της Κυριακης.

Από εκει και περα όμως απαγορευση δεν μπορει να γινει. Οπως εχω γραψει απο περισυ και σε άλλο «σαμποταριστικό»/«αντιστασιακό» θεμα μου, η συμμετοχη στην οποια κινηση είναι εθελοντικη.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...