Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ αντίθετα σήμερα πήρα από Carrefour 1+1οδοντόκρεμες (αρχική 2.98ευρώ) με -0.80ευρώ κουπόνι και επιστροφή της έκπτωσης 1.49ευρώ στο χέρι (δηλαδή τελικό κόστος περίπου 0.70ευρώ και για τις δυο).

Επίσης πήρα συνδυαστικό Οδοντόβουρτσα+Οδοντόκρεμα (όπου η οδοντόκρεμα ήταν συσκευασία 1+1) με κουπόνι -2ευρώ και επιστροφή μετρητών 1.65+1.49 δηλαδή επιστροφή το 50% της αξίας των 2 προϊόντων (τελικό κόστος 1.10ευρώ περίπου).

Τέλος φίλος πήρε το παραπάνω Dove 750ml με 1+1 και τελικό κόστος 2.15ευρώ (από άλλο carrefour)...

 

νομιζω οτι μου ηρθαν φθηνοτερα....

συγκεκριμενα τα αφρολουτρα 1+1 τα ειχε 3,5 ευρω

τεσπα δεν βγαζεις ακρη με δαυτους....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά καλημέρα, Κάπου είχα δει προσφορά για κρέμα nivea, είχε σε μια συσκευασία 2 μαζί, η μια μεγάλη και η μικρή δωρεάν, αλλά δεν θυμάμαι σε ποιό super το είχα δεί. Θυμάται κανείς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλημέρα, Κάπου είχα δει προσφορά για κρέμα nivea, είχε σε μια συσκευασία 2 μαζί, η μια μεγάλη και η μικρή δωρεάν, αλλά δεν θυμάμαι σε ποιό super το είχα δεί. Θυμάται κανείς;

Απο Δευτέρα 15/12 - Κυριακή 21/12 στα lidl

post-149614-0-17793800-1418368340_thumb.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί, στο ΣΕΦ έχει μπαζάρ βιβλίου μέχρι και την Κυριακή (μάλλον είναι βιβλία από εφημερίδες που ξέμειναν) με ένα 1 ευρώ το βιβλίο και τα έσοδα πάνε για καλό σκοπό... λεπτομέρειες έχει εδώ http://news.in.gr/culture/article/?aid=1231369917.

 

Δε ξέρω αν θα μπορέσω να πάω γιατί πέφτει λίγο μακρυά αλλά για Πειραιώτες λογικά αξίζει μια βόλτα...

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εαν εχεις πιστωτικη απο Alpha Bank και εχεις ποντους τους εξαργυρωνεις αντιστοιχα για να παρεις τα προιοντα που γραφει.

 

 

Το έχεις ψάξει ή έχεις ? Γενικά αξίζει σαν διαδικασία ή το όποιο ώφελος εξανεμίζεται  από τους τόκους τις πιστωτικής ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχεις ψάξει ή έχεις ? Γενικά αξίζει σαν διαδικασία ή το όποιο ώφελος εξανεμίζεται  από τους τόκους τις πιστωτικής ?

πιστωτικη αν αποκτησει καποιος αξιζει ΜΟΝΟ αν εξοφλει το υπολοιπο του πριν μπουν τοκοι η συνδεοντας την με ενα λογαριασμο οπου θα γινεται 100% εξοφληση καθε μηνα.

εαν δεν το εχει με την τακτικη εξοφληση η δεν το θυμαται καθε μηνα ας μην το τολμησει καθολου.

 

απο εκει και περα το να εξαργυρωσεις για να παρεις μια σοκολατα ξερω γω το θεωρω ακυρο και δεν αξιζει με την καμια.

τωρα αν καποιον τον βοηθα με το να εξαργυρωνει το φπα σε καυσιμα δεν το ξερω γιατι δεν το εχω κανει ποτε.

τωρα αν μαζευεις ποντους για να τους εξαργυρωσεις σε δωρεαν αεροπορικα εισητηρια για εμενα ειναι το καλυτερο.

στανταρ-παγια εξοδα καθε μηνα και οοοταν μαζεψεις μιλια τα εξαργυρωνεις και τσιμπας κανα εισητηριο.

 

το ιδιο με της eurobank οπου εχεις επιστροφη 1-3% (και οχι 30 B) )

ξανα βαζεις καποια παγια εξοδα πχ καυσιμα και ανα δεκα δεκαπεντε φορες που βαζεις καυσιμα μπορεις να τσιμπας ενα δεκαρικο δωρεαν βενζινη. καπως ετσι παει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πιστωτικη αν αποκτησει καποιος αξιζει ΜΟΝΟ αν εξοφλει το υπολοιπο του πριν μπουν τοκοι η συνδεοντας την με ενα λογαριασμο οπου θα γινεται 100% εξοφληση καθε μηνα.

εαν δεν το εχει με την τακτικη εξοφληση η δεν το θυμαται καθε μηνα ας μην το τολμησει καθολου.

 

Συμφωνώ απόλυτα! plus1.gif

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχεις ψάξει ή έχεις ? Γενικά αξίζει σαν διαδικασία ή το όποιο ώφελος εξανεμίζεται  από τους τόκους τις πιστωτικής ?

 

¨οπως έγραψε και φίλος πιο πάνω, αξίζει μόνο εφόσον πληρώνεις εντός προθεσμίας και τα πας καλά με οικονομική διαχείριση.

 

Εγώ έχω eurobank attica visa και κάνω όλες τις αγορές μου απο εκεί. Μου επιστρεφει 2% απο όποια αγορά κάνω για αγορές σε προιόντα απο το attica. Έτσι /1000 ευρώ έχω 20 ευρώ για αγορές.

 

Έτσι όταν παίζεις αγορές πετρελαίου, σουπερ μάρκετ, βενζίνες, τίποτα πιθανά εισιτήρια αεροπλάνων /ξενοδοχεία κλπ μαζεύεται ένα εύλογο ποσό.

 

Αρκεί όπως είπα, να κάνεις κάποιες αγορές μέσα στο χρόνο, και να πληρώνεις στην ώρα σου. Κανείς δεν σου δίνει τσάμπα δώρα και εύκολα μπαινεις μεσα αν δεν το έχεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και για όσους θα χρειαστούν ταξί (ισχύει μόνο για την Αθήνα) τα Χριστούγεννα παραθέτω το παρακάτω:

 

" Το Χριστουγεννιάτικο δώρο σου από το Taxibeat έφτασε!

Το κλίμα στην πόλη είναι ήδη γιορτινό και εμείς σου έχουμε ετοιμάσει ένα δώρο για να βρεθείς με Taxibeat κοντά στους αγαπημένους σου.Από σήμερα και για περιορισμένο χρονικό διάστημα εντός του Δεκέμβρη, η πρώτη σου PayPal διαδρομή με Taxibeat είναι δώρο από εμάς (έως €10).
Πώς λειτουργεί; Είναι πιο απλό από ποτέ.

• Κάνε update το Taxibeat app.
• Θα δεις στην οθόνη σου το σχετικό μήνυμα που θα σε προσκαλεί να συνδέσεις τον PayPal λογαριασμό σου.
• Αφού ορίσεις το PayPal σου ως τρόπο πληρωμής, κάλεσε κανονικά το Taxibeat σου "

 

Περισσότερα εδώ

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να αναφέρω μια προσφορά της Nutricia που τρέχει έως 31/03/2015 και αφορά μια συσκευασία δώρο Almiron Growing Up 1+ 800γρ καθώς και όπως αναφέρεται επίσης στην προσφορά, συμμετοχή σε κληρώση για "36 συσκευασίες νηπιακού γάλακτος Almiron Growing Up 1+ 800γρ. για 3 μεγάλους τυχερούς".

 

Για την παραλαβή του δώρου πρέπει να στείλετε με sms τους κωδικούς (4 συνολικά) που θα βρείτε μέσα στα συσκευασίες Almiron 2 & 3 των 800γρ. (που θα γράφουν απ' έξω ότι συμμετέχουν στον διαγωνισμό) στο 54260 (χρέωση 0,25€ + ΦΠΑ ανά sms).

 

Πιστεύω πως είναι μια καλή προσφορά για μια συσκευασία που κοστίζει (skroutz) από 13,9 € να την πάρετε με 1,23 €. (περισσότερα στους όρους δεν διάβασα αλλά όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να το ψάξει).

 

Τέλος, επειδή ο δικός μας μπόμπιρας αλλάζει νούμερο φαγητού, έχω έναν κωδικό για αυτή τη προσφορά στην διάθεση όποιου θέλει (με pm) να του τον στείλω.  :-)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πιστωτικη αν αποκτησει καποιος αξιζει ΜΟΝΟ αν εξοφλει το υπολοιπο του πριν μπουν τοκοι η συνδεοντας την με ενα λογαριασμο οπου θα γινεται 100% εξοφληση καθε μηνα.

εαν δεν το εχει με την τακτικη εξοφληση η δεν το θυμαται καθε μηνα ας μην το τολμησει καθολου.

 

Εχεις απολυτο δικιο, ετσι πρεπει να χρησιμοποιείτε η πιστωτικη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...