Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Δεν θα συνεχισω να ασχολουμαι μαζι τους χαλωντας τον χρονο μου για να κανουν αυτά που επρεπε να κανουν μονοι τους σωστα. Μια ωρα που χαλασα για παρτη τους μου φαινεται υπεραρκετη και υπερβολικη μπορω να πω. Το ποσο είναι μικρο για μενα, αλλα μεγαλο γι' αυτους αφου δεν είμαι ο μοναδικος από οσα διαβαζουμε.

 

Προτιμω να φαω τον χρονο γράφοντας/στέλνοντας μια καταγγελια πιθανολογοντας, αφενος ένα προστιμο ωστε να πανε λεφτα στα ταμεια της χωρας αλλα και αφετερου να αυτο-υποχρεωθουν (φανταζομαι, με το πιθανο προστιμο) να διορθωνουν αυτά τα "λαθη" μετα από την ενοχληση του πελατη για κατι αποδεδειγμενο και εμφανες, ή καλυτερα ακομα και χωρις ενοχληση του πελατη, ή το ιδανικο ακομα και να βρουν τροπο να μην γινονται "λαθη". Ετσι ώστε να μην την "πατουν" εσαει αλλοι συνάνθρωποι μας (ειτε το καταλαβαινουν ειτε όχι αφου δεν κοιταζουν ολοι τις αποδειξεις) και δεν παιρνουν αυτό που διαφημιζουν ως προιον. Αυτό το λιθαρακι για μενα εχει μεγαλυτερη αξια, από το να παρω τα ψίχουλα.

 

Αρκετα νομιζω εχουμε ανεχθει!

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πάντως το θέμα με τις "επιστροφές", τα κουπόνια , τα συνδυαστικά κλπ κλπ έχει καταντήσει κουραστικό. Ίσως πρεπει να κλείσουμε τελείως το θέμα κουπόνια γιατί πρόσωπικα αισθάνομαι οτι είμαι σε καθεστώς ομηρίας. Ίσως πρεπει να ενθαρρυνουμε τα μαγαζιά και προϊόντα που κανουν καθαρές προσφορες στο ραφι.

Είναι απαράδεκτο προϊόντα με μόνιμα υψηλή τιμή λογω brandname να έρχονται στα ΙΣΙΑ τους μονο με τα κουπόνια, και εμείς να τρεχουμε σαν τρελοί με τα χαρτάκια στο ταμείο ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Γαλαξίας από 16/04 – 2/05 έχει τα septona μωρομάνδηλα 3Χ64τεμ. -45% στα 3,21 ευρώ, τιμή ανά τεμάχιο 0,017.

Καλα ειναι αυτα;

Πολυ μωρομανδηλο αυτη τη βδομαδα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια προσφορα που δεν βλεπω να αναφερετε εδω ειναι απο τον Βεροπουλο τα  skip και τα dove που τα εχει με εκπτωση 50% σε συνδιασμο με τα κουπονια απο το livesmart  ερχονται σχεδον τσαμπα ενδεικτικα αναφερω το αποσμητικο dove αρχικη τιμη 3,85- 50% =1,93 -1 ευρω το κουπονι  τιμη αγορας 0,93  skip πανισχυρο μικρο  60 μεζουρες τιμη 7,99 μετα το 50% που εχει γινει  και - 3 ευρω το κουπονι τιμη αγορας 4,99 dove  αφρολουτρο 750 ml 6,28-50% = 3,14 - 1 ευρω το κουπονι 2,14 τελικη

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια προσφορα που δεν βλεπω να ....... 4,99 dove  αφρολουτρο 750 ml 6,28-50% = 3,14 - 1 ευρω το κουπονι 2,14 τελικη

 

Ειδικά αν πετύχετε τις δεμένες 1+1 συσκευασίες τότε είναι χάρισμα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως το θέμα με τις "επιστροφές", τα κουπόνια , τα συνδυαστικά κλπ κλπ έχει καταντήσει κουραστικό. Ίσως πρεπει να κλείσουμε τελείως το θέμα κουπόνια γιατί πρόσωπικα αισθάνομαι οτι είμαι σε καθεστώς ομηρίας. Ίσως πρεπει να ενθαρρυνουμε τα μαγαζιά και προϊόντα που κανουν καθαρές προσφορες στο ραφι.

Είναι απαράδεκτο προϊόντα με μόνιμα υψηλή τιμή λογω brandname να έρχονται στα ΙΣΙΑ τους μονο με τα κουπόνια, και εμείς να τρεχουμε σαν τρελοί με τα χαρτάκια στο ταμείο ...

 

γενικά, έχεις δίκιο ότι θα έπρεπε να είναι σε αυτές τις τιμές στο ράφι

-είναι και πάγιο αίτημα όλων των ενώσεων καταναλωτών: όχι στις προσφορές 1+1, όχι σε κουπόνια κλπ αλλά φτηνότερη τιμή μονάδας στο ράφι-

αλλά μέχρι να γίνει αυτό, εμενα προσωπικά δεν με παίρνει να μην ελέγχω καθημερινά αυτό το νήμα και να πηγαίνω να αγοράζω στα τυφλα πχ απορρυπαντικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χριστός Ανέστη,χρόνια πολλά σε όλες/όλους και στις οικογένειές σας!

 

ΕΛΟΜΑΣ 16/4 - 18/4

 

 

 

 

 

 

My market 16/4 - 18/4

 

-Χρυσελιά ελαιόλαδο κλασικό 5 λίτρων 16,95€

-Palmolive αφρόλουτρα 650ml 2,20€

-Pampers active fit και easy up οικονομική συσκευασία 8,90€

-40% σε όλα τα χαρτιά υγείας Ζewa

 

 

Μασούτης 14/4 - 18/4

 

 

 

πήρα σήμερα αφρολουτρα palmolive μεγαλα 1+1 με 2,20€ απο mymarket βέβαια, το κακό ηταν οτι τα είχε μονο με μια μυρωδια 1+1, είχε αρκετά τεμάχια. Επίσης έχει στο φυλλάδιο και τα babylino sensitive πάνες οικονομικές συσκευασίες -40%, κάτι λιγοτερο απο 9€ τελική. Με κουπονακι -4€ απο την ΜΕΓΑ κάτω απο 5€ οι 50 πανες
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδικά αν πετύχετε τις δεμένες 1+1 συσκευασίες τότε είναι χάρισμα..

....το νου σας στα "δεμένα" όμως, γιατί μπορεί αποσμητικό και αφρόλουτρο να έχουν διαφορετικό χρώμα. Έτσι την πάτησα εγώ και έτρεχα για αλλαγές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρόνια πολλά! Θα ήθελα να ρωτήσω εάν κάποιος έχει κρατήσει τα κουπόνια της ΕΚΟ για τις τσάντες Ellehammer. Το μέλος PETROS13 προσφέρθηκε και τις έστειλε, όμως φαίνεται να υπήρξε θέμα με το ταχυδρομείο και έτσι δεν έχω παραλάβει. Όποιος τα έχει ας επικοινωνήσει με πμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πήρα σήμερα αφρολουτρα palmolive μεγαλα 1+1 με 2,20€ απο mymarket βέβαια, το κακό ηταν οτι τα είχε μονο με μια μυρωδια 1+1, είχε αρκετά τεμάχια. Επίσης έχει στο φυλλάδιο και τα babylino sensitive πάνες οικονομικές συσκευασίες -40%, κάτι λιγοτερο απο 9€ τελική. Με κουπονακι -4€ απο την ΜΕΓΑ κάτω απο 5€ οι 50 πανες

Καλημερα!

Τι κουπονακι ειναι αυτο που αναφερεις?

Δωσε λεπτομεριες αν μπορεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρόνια πολλά! Θα ήθελα να ρωτήσω εάν κάποιος έχει κρατήσει τα κουπόνια της ΕΚΟ για τις τσάντες Ellehammer. Το μέλος PETROS13 προσφέρθηκε και τις έστειλε, όμως φαίνεται να υπήρξε θέμα με το ταχυδρομείο και έτσι δεν έχω παραλάβει. Όποιος τα έχει ας επικοινωνήσει με πμ.

 

Δεν το ελεγες 2-3 μερες νωριτερα; Την Τριτη νομιζω τα πεταξα, οταν καθαριζα το γραφειο μου. Κριμα :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...