Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

βασιλοπουλος= -50% το σουπλιν και η προσφορα του μικρου με τα φρουτα (2 = 100 ποντοι)

1,55*4=6,20€ δινει δωρο επιταγη 6€, αρα 0,20€ στην τελικη αναλυση

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασιλοπουλος= -50% το σουπλιν και η προσφορα του μικρου με τα φρουτα (2 = 100 ποντοι)

1,55*4=6,20€ δινει δωρο επιταγη 6€, αρα 0,20€ στην τελικη αναλυση

ειναι σιγουρο αυτο; οτι εχει ξανα τα 2 μαζι, 100 ποντους;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά για την προσφορά του ΑΒ με -50% στα soupline...

Στο καινούριο φυλλάδιο του έχει Soupline ultra fruity sensations 750ml σε 2 αρώματα 3,10€/τεμάχιο και με 2 τεμάχια 100 πόντους στην κάρτα.

Σκέφτομαι ότι άν έχουν όλα τα soupline -50% σήμερα και αύριο, τότε θα πρέπει να πηγαίνει από 3,10 στα 1,55 το τεμμάχιο

και σε αυτά τα 2 με τους πόντους: 1,55€+1,55€+100 πόντους στην κάρτα (3,00€ δηλαδή) τότε έχω την εντύπωση πως αν γίνεται αυτό τότε θα μας βγει το κάθε ένα μπουκάλι στα 0,05€....

Αν έχει χρόνο κάποιος και μπορεί να πάει να το τσεκάρει ας μας ενημερώσει.

Εγώ θα μπορέσω να πάω αύριο. και τότε θα σας πω αν ήταν σωστή η σκέψη μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mary1,γουστα ειναι αυτα,σε αλλους αρεσει το αρωμα του κοκκινου (δινη  ευτυχιας) ,σε αλλους το πρασινο (εκρηξη ενεργειας)-το οποιο πηρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πήρα σήμερα αφρολουτρα palmolive μεγαλα 1+1 με 2,20€ απο mymarket βέβαια, το κακό ηταν οτι τα είχε μονο με μια μυρωδια 1+1, είχε αρκετά τεμάχια. Επίσης έχει στο φυλλάδιο και τα babylino sensitive πάνες οικονομικές συσκευασίες -40%, κάτι λιγοτερο απο 9€ τελική. Με κουπονακι -4€ απο την ΜΕΓΑ κάτω απο 5€ οι 50 πανες

Καλησπερα... τα κουπονάκια από την MΕΓΑ πως τα βρισκεις??

Eyxaristw!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασιλοπουλος= -50% το σουπλιν και η προσφορα του μικρου με τα φρουτα (2 = 100 ποντοι)

1,55*4=6,20€ δινει δωρο επιταγη 6€, αρα 0,20€ στην τελικη αναλυση

Επιβεβαιώνω , πετάχτηκα και χτύπησα 12τεμ :P

Ωραία αρώματα και τα 2 , πήρα 8 από αυτά τις φωτογραφίας και 4 από την άλλη έκδοση  

Απλά δεν μπορούσαν λόγω προβλήματος στο σύστημα να βγάλει τη δωροεπιταγή , οι πόντοι είναι μέσα στη κάρτα :)

Ευχαριστώ 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το ελεγες 2-3 μερες νωριτερα; Την Τριτη νομιζω τα πεταξα, οταν καθαριζα το γραφειο μου. Κριμα :-(

Το τί μαζωχτρας έχω γίνει δε λέγεται... Δεν πεταω τίποτα πια , μήπως και πετάξω κανένα μαγικό χαρτάκι του ...Χουντινι.

Έιναι κουραστικό το θέαμα πλεον στο σ\μ μόλις φτάσεις στο ταμείο να απλωνεις τα χαρτιά σου λες και είσαι σε γραφείο συμβοολαιογραφου.

Και η ουρά να μεγαλώνει όσο μαζί με την ταμία φτιάχνω τα ...Δικαιολογητικα !

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα... τα κουπονάκια από την MΕΓΑ πως τα βρισκεις??

Eyxaristw!!!

γράψου στην σελιδα τους babylino.gr και γραψτους να σου στείλουν κουπόνια, παρ τους και τηλέφωνο και ζητα, τα στέλνουν ταχυδρομικά, θέλει λίγο υπομονή και επιμονη
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...