Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

@PETROS13

Ναι αλλά αυτά δεν δίνουν πόντους!! Μόνον τα τούττι φρούτι.. :-D  :-D

μάλλον αρκετός κόσμος μπερδεύτηκε, Δεν είναι όλα μόνο τα ΦΡΟΥΤΙ,

 

σε Αμφιθέας (Π. Φάληρο),  Ασύρματο και πλατεία νέας Σμύρνης δεν έχει τίποτα.

 

εγώ πρόλαβα μόνο 2 χθες στο κατάστημα της αμφιθέας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Λοιπόν Soupline βρήκα και σε αρκετές γεύσεις :P  σε ένα μικρό σχετικά Βασιλόπουλο που έτυχε να περνάω από εκεί και μπήκα.

Επισυνάπτω φώτο κατα τις 11:00.

και είχε και άλλα πέρα της φωτο.

Όλα ήταν στον πρώτο όροφο.

 

 

Όπως σου ειπαν και οι αλλοι, επιβεβαιωνω, ότι κανενα από αυτά της φωτο δεν εχει ποντους. Ποντους εχουν μονο τα 2 αρωματα FRUITΥ (εκει που λεει "ΑROMA" στις φωτο σου η θεση του "FRUITΥ") sensations.

 

Κατά τις 11.30 πηγα και εγω στον πρωτο Βασιλοπουλο. Τα πραγματα ηταν όπως στη φωτο σου. "Όλα" εκει, αλλα τιποτα από τον τυπο που θελαμε. Ειχα και ψωνια να κανω σημερα, ένα καροτσι.  Πηγα στο δευτερο μαγαζι, πηγα και στο τριτο μαγαζι, ιδια εικονα παντου! Οποιος από αυτους ειχε τα σουπλιν θα επαιρνε και τα 105 ευρω μου. Αλλα τελικα πηγα και τα εδωσα διπλα στον καρφουρο. Φανταστείτε!! λολ

 

Πρεπει να καταλαβουν ότι ο Ελληνας (δεν βαζω χαρακτηρισμο) που ηξεραν είναι υπο εξαφανιση. Οι περισσοτεροι που πανε για έναν κραχτη και δεν τον βρισκουν, νομιζω ότι δεν καθονται εκει να κανουν τα ψωνια τους.

 

Αντι να υπαρξει ανταγωνισμος προς τα πανω, νομιζω ότι υπαρχει ανταγωνισμος προς τα κατω. Ηταν καλυτερα τα πραγματα σε προσφορες του Βασ. πριν λιγους μηνες νομιζω, εκτος αν ειχε τυχει σε μενα να τα βρισκω ευκολοτερα, 2η μερα και τοτε ηταν. Αλλα βλεπω ότι ελάχιστοι βρηκαν από εδώ μεσα σημερα, ενώ παλια δεν θυμαμαι να είχαμε τοσες "αποτυχιες". Ηταν λιγοτερες.

Kριμα.

 

Και μετα τα ψωνια των 105 ευρω στον καρφουρο, περασα από 4ο Βασιλοπουλο, οπου επισης δεν υπηρχε τιποτα από τα fruit.  :wacko:

 

(μου εκανε εντυπωση ο λιγος κοσμος σημερα για Σαββατο και στα 5 σουπερ που πηγα!! Διακοπες είναι ακομα ή τιμούν αλλα μαγαζια; :) )

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O AB στη Λυκόβρυση είχε 8 μικρά και 6 μεγάλα Soupline. Πήρα τα 8 και τα 2 από τα μεγάλα, άφησα 4 για κανένα άλλον.

Κατά τις 18:00 θα πάω με το ποδήλατο και σε άλλους δύο. Θα σας ενημερώσω σχετικά..

Edit: Εκεί στον Περισσό συνήθως βάζουν στην είσοδο πολλές παλέτες με τις ημερήσιες προσφορές. Όποιος πάει ή πήγε ας ενημερώσει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πυρετός με τα suppline απότι βλέπω. Fruity δε βρήκα κανένα σε επαρχιακή πόλη, αλλά βρήκα μια ξεχασμένη συσκευασία 1+1 1,5Λιτρα 2,55(και τα 2) και τσίμπησα αυτά!  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πυρετός με τα suppline απότι βλέπω. Fruity δε βρήκα κανένα σε επαρχιακή πόλη, αλλά βρήκα μια ξεχασμένη συσκευασία 1+1 1,5Λιτρα 2,55(και τα 2) και τσίμπησα αυτά!  

 

...δηλ. σου έδωσαν και 150 πόντους; Δεν το νομίζω..(δεν ήταν φρουίτυ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O AB στη Λυκόβρυση είχε 8 μικρά και 6 μεγάλα Soupline. Πήρα τα 8 και τα 2 από τα μεγάλα, άφησα 4 για κανένα άλλον.

Κατά τις 18:00 θα πάω με το ποδήλατο και σε άλλους δύο. Θα σας ενημερώσω σχετικά..

Edit: Εκεί στον Περισσό συνήθως βάζουν στην είσοδο πολλές παλέτες με τις ημερήσιες προσφορές. Όποιος πάει ή πήγε ας ενημερώσει..

σε ολα τα καταστηματα εχουν τεραστια αποθεματα fruity...δεν τα βγαζουν για προφανεις λογους...αν ζητησετε διακριτικα και ευγενικα

απο καποιον υπαλληλο(μεχρι 8 μπουκαλακια),θα παει μεσα και θα σας φερει...φυσικα απο δευτερα πρωι θα εχει στα

ραφια αλλα δεν θα ισχυει το -50%...τοσο απλα :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...δηλ. σου έδωσαν και 150 πόντους; Δεν το νομίζω..(δεν ήταν φρουίτυ)

Όχι φυσικά. Σας είπα fruity δε βρήκα κανένα 8μιση το βράδυ χθες..Αλλά δε με χάλασε το 1,5L 1,30 βγήκε λόγω τους 1+1.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(μου εκανε εντυπωση ο λιγος κοσμος σημερα για Σαββατο και στα 5 σουπερ που πηγα!! Διακοπες είναι ακομα ή τιμούν αλλα μαγαζια; :) )

 

4 super market και καθόλου μαλακτικό? Μήπως έβγαλε ορισμένα τεμάχια και απλά μας ταλαιπωρούν με το να πηγαίνουμε από μαγαζί σε μαγαζί? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 super market και καθόλου μαλακτικό? Μήπως έβγαλε ορισμένα τεμάχια και απλά μας ταλαιπωρούν με το να πηγαίνουμε από μαγαζί σε μαγαζί? 

σε ολα τα καταστηματα εχουν τεραστια αποθεματα fruity... ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΚΩΔΙΚΟΣ...δεν τα βγαζουν για προφανεις λογους...αν ζητησετε διακριτικα και ευγενικα

απο καποιον υπαλληλο(μεχρι 8 μπουκαλακια),θα παει μεσα και θα σας φερει...φυσικα απο δευτερα πρωι θα εχει στα

ραφια αλλα δεν θα ισχυει το -50%...τοσο απλα :-)

 

ΘΕΛΕΙ ΤΡΟΠΟ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε ολα τα καταστηματα εχουν τεραστια αποθεματα fruity... ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΚΩΔΙΚΟΣ...δεν τα βγαζουν για προφανεις λογους...αν ζητησετε διακριτικα και ευγενικα

απο καποιον υπαλληλο(μεχρι 8 μπουκαλακια),θα παει μεσα και θα σας φερει...φυσικα απο δευτερα πρωι θα εχει στα

ραφια αλλα δεν θα ισχυει το -50%...τοσο απλα :-)

 

ΘΕΛΕΙ ΤΡΟΠΟ

 

Εντάξει, δεν θα παρακαλάμε κιόλας για να ψωνίσουμε. Από Δευτέρα να τα πάρουν μόνοι τους....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει, δεν θα παρακαλάμε κιόλας για να ψωνίσουμε. Από Δευτέρα να τα πάρουν μόνοι τους....

ΔΕΝ ψωνιζεις...τζαμπα τα δινουνε(0,05).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΔΕΝ ψωνιζεις...τζαμπα τα δινουνε(0,05).

 

Αν το έχουν κρυμμένο όπως λες δεν το δίνουνε :)

Κι εγώ που δεν το βρήκα πήγα και έκανα ΟΛΑ τα υπόλοιπα ψώνια της εβδομάδας στον Σκλαβενίτη. Όπως κι ο matrixx κι όπως και πολλοί άλλοι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Δεν χρειάζεται να ενισχύουμε τέτοιες τακτικές απο τα σουπερ κάνοντας τους "ζητιάνους" στο ταμείο.

 

Τι σημαίνει είναι τσάμπα.. Αν τα κρύβουν και δεν τα βγάζουν προς πώληση υποτιμούν την νοημοσύνη μας.

 

Δηλαδή θα πάω εγώ "παρακαλετά" να ζητήσω κάτι που θα έπρεπε να υπάρχει στα ράφια.. 

Προσωπικά το βλέπω ως εξευτελιστικό χωρίς να θέλω να θίξω κανένα. 

 

Ας τα φάνε μόνοι τους τα μαλλακτικά απο Δευτέρα. Να μαλακώσει και το έντερο τους..

 

 

 

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O AB στη Λυκόβρυση είχε 8 μικρά και 6 μεγάλα Soupline. Πήρα τα 8 και τα 2 από τα μεγάλα, άφησα 4 για κανένα άλλον.

Κατά τις 18:00 θα πάω με το ποδήλατο και σε άλλους δύο. Θα σας ενημερώσω σχετικά..

Edit: Εκεί στον Περισσό συνήθως βάζουν στην είσοδο πολλές παλέτες με τις ημερήσιες προσφορές. Όποιος πάει ή πήγε ας ενημερώσει..

 

Ήλθα τώρα στο σπίτι γεμάτος με φρούτα μικρά και μεγάλα (όσα άντεξε η σχάρα του ποδηλάτου). Βρήκα τελικά στον ΑΒ στο κέντρο της Κηφισιάς (Κασσαβέτη), γεμάτα τα ράφια. Στη άνω Πεύκη (Ειρήνης) στον μεγάλο ΑΒ τίποτε απολύτως και ένα ΑΒ City ήταν γεμάτο με άλλα αρώματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...