Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν μιλησα για dove, ουτε είναι dove αυτό που ανεφερα χωρις να το ονοματίσω. Palmolive είναι.

Εκ παραδρομής το ανέφερα, για κάποιο λόγο μου δόθηκε αυτή η εντύπωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19.3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το MyMarket έχει παγωτό Best Price 2lt (1kg) σε διάφορες γεύσεις στα €1,99.

 

Επίσης Καρφούρ 29-30/05 όλα τα παγωτά εκτός από τις μάρκες Καρφούρ -35%.

Tο mymarket που το ειδες; Δεν υπαρχει προσφορα ουτε στο φυλλαδιο ,ουτε στην προσφορα τριημερου.

H τιμη γι αυτο που λες οταν δεν εχει προσφορα ειναι 2.99. Θα πηγαινα αυριο ετσι κι αλλιως και θα δουμε αν εχεις δικιο.

Παντως σιγουρα εχει σε αυτη την τιμη 1.99 διλιτρο παγωτο απο την επομενη δευτερα μεχρι σαββατο το lidl αυτο με τις 3 γευσεις το τριχρωμο βανιλια σοκολατα φραουλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Όλα αυτά τα τρίχρωμα παγωτά έχουν την ίδια γεύση λες και τα παράγει το ίδιο εργοστάσιο. Άσε που η φράουλα δεν είναι καν φράουλα αλλά χρωστική και γεύση (τεχνητό άρωμα) φράουλας..

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο carrefour πολυ καλες τιμες σημερα σε ολα τα κρεατα (εκτος αμνοεριφια).

Καπου 2.9ε το κιλο η χοιρινη σπαλα και οι μπριζολες, 5.8 το κιλο η μοσχαρισια σπαλα

Απλα αν κρινω απο εδω εξοπλιστειτε με υπομονη εγω περιμενα περιπου 20 λεπτα να εξυπηρετηθω

 

Εχει και -35% στα παγωτα αλλα να σας πω την αληθεια το -35% μου φανηκε οτι εμπαινε πανω σε τσιμπημενες τιμες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσες φορες εχω φαει κρεας απο τον Καρφουρο νομιζα οτι ειμαι ο Σεραφινο απο τα κομικς που ηταν φτωχος και ετρωγε σολες απο παπουτσια.

  • Like 16
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο carrefour πολυ καλες τιμες σημερα σε ολα τα κρεατα (εκτος αμνοεριφια).

Καπου 2.9ε το κιλο η χοιρινη σπαλα και οι μπριζολες, 5.8 το κιλο η μοσχαρισια σπαλα

Απλα αν κρινω απο εδω εξοπλιστειτε με υπομονη εγω περιμενα περιπου 20 λεπτα να εξυπηρετηθω

 

Εχει και -35% στα παγωτα αλλα να σας πω την αληθεια το -35% μου φανηκε οτι εμπαινε πανω σε τσιμπημενες τιμες.

Πολύ καλές τιμές -30% στα κρέατα, αλλά δυστυχώς 10:00 το πρωί είχαν τελειώσει οι μοσχαρίσιες μπριζόλες...Και σημειωτέων είχαν προς διάθεση με το άνοιγμα του καταστήματος και για όλη την ημέρα 1 δίσκο μόνο με όσες αυτός περιέχει 25-30 δηλαδή ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tο mymarket που το ειδες; Δεν υπαρχει προσφορα ουτε στο φυλλαδιο ,ουτε στην προσφορα τριημερου.

H τιμη γι αυτο που λες οταν δεν εχει προσφορα ειναι 2.99. Θα πηγαινα αυριο ετσι κι αλλιως και θα δουμε αν εχεις δικιο.

Παντως σιγουρα εχει σε αυτη την τιμη 1.99 διλιτρο παγωτο απο την επομενη δευτερα μεχρι σαββατο το lidl αυτο με τις 3 γευσεις το τριχρωμο βανιλια σοκολατα φραουλα.

Ήταν μέχρι 30/5, πρόλαβα και καβατζωσα 2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...