Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

λοιπον ερωτηση:

τοστιερα για το εξοχικο, στο lidl 12 ευρω στο καρφουρ 14, εχει παρει κανεις καμια απ τις δυο; αξιζει καμια απ τις δυο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Να σας πω και εγώ οτι βρήκα παγωτά cartedor διάφορες γεύσεις 1,8lit-1κιλο με Στικερ -3€ και τελική τιμή 3€ το μπωλ.

να υπενθυμισω οτι και σήμερα έως και Κυριακή έχει τα παγωτά -35% και τα cartedor με το Στικερ βγαίνουν τελική 3,45€ τα στρατσιατελα και κάπου 3,20€ τα ανάμικτα. 1,8lit ταπερ
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον ερωτηση:

τοστιερα για το εξοχικο, στο lidl 12 ευρω στο καρφουρ 14, εχει παρει κανεις καμια απ τις δυο; αξιζει καμια απ τις δυο;

αν έχει τη εγγύηση τριων ετων τότε lidl.
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

My Market (ότι θυμάμαι)

 

Σερβιέτες Always -50% (συγκεκριμένα πακέτα)

Μπουγάτσα χρυσή ζύμη -25%

χοιρινό μπούτι χωρίς κόκαλο 3,99€/κιλό

Αντηλιακά Nivea -50%, και -40% μια άλλη μάρκα που δεν θυμάμαι.

Γάλα Nounou 10 ημερών 1L (νομίζω ήταν το Family) 0,99€ από 1,61€

 

Αυτά θυμάμαμι, αν περάσει κάποιος άλλος και έχω κάνει κάπου λάθος ας με διορθώσει ή/και να προσθέσει.

Υπάρχει περίπτωση να ξέρουμε μέχρι πότε ισχύουν; (τα αντηλιακά με ενδιαφέρουν)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ξηρούς καρπούς παίζει πουθενά προσφορά αυτές τις μέρες?

Κανε μια βολτα στην κεντρικη αγορα στην οδο Αθηνας εχει οτι επιθυμεις και απο τιμες -20% και βαλε απο την καθε προσφορα σουπερ μαρκετ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί κανείς να μας πει αν έχει ήδη αυξηθεί ο ΦΠΑ σε καφέ, συσκευασμένα κλπ;

 

EDIT: Από Δευτέρα τελικά

http://www.naftemporiki.gr/finance/story/979431/ypoik-apo-ti-deutera-to-neo-kathestos-fpa

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

λοιπον ερωτηση:

τοστιερα για το εξοχικο, στο lidl 12 ευρω στο καρφουρ 14, εχει παρει κανεις καμια απ τις δυο; αξιζει καμια απ τις δυο;

αν έχει τη εγγύηση τριων ετων τότε lidl.
Ακόμα και 50 χρόνια να έχει δεν ψωνιζουμε από τα lidl. Είναι γερμανικά. Που υπάρχει λοιπόν ο προβληματισμος;Αποστολή από το JY-G4S με τη χρήση Insomnia App
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά τη λογική αυτή του Boycot German δεν την καταλαβαίνω...

 

... με την ίδια λογική ας μποϋκοταρουμε και τους Γερμανούς τουρίστες... δεν τους θέλουμς... ας πάνε αλλού...

  • Like 13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1 για τα Lidl, ακόμα και μάπα να βγει απλά την πας πίσω εντός 7 ημερών και σου επιστρέφουν τα χρήματα. Πάντως ό,τι έχω πάρει από ηλεκτρικές συσκευές έχει βγει καλό.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1 για τα Lidl, ακόμα και μάπα να βγει απλά την πας πίσω εντός 7 ημερών και σου επιστρέφουν τα χρήματα. Πάντως ό,τι έχω πάρει από ηλεκτρικές συσκευές έχει βγει καλό.

και από μένα +1.

Πριν 2 χρόνια είχε πάρει η μάνα μου ένα μπλέντερ. Πριν κανένα μήνα έσπασε το κομμάτι που στηρίζει τα μαχαίρια. Της λέω πάρε τηλ και βλέπουμε.

Πηρε τηλ, εξήγησε τι έσπασε, και αφού έστειλε απόδειξη με φαξ, της έστειλαν με κουριερ νέο μπολ.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αγοράζω απο το lidl κομμένες σαλάτες για να έχω στην δουλειά. Στα 99 λεπτά όταν στα άλλα supermarket έχουν πάνω απο 2 ευρώ. Και είναι από την Ελλάδα.

 

Καταναλωτική συνείδηση χρειάζεται και στοχευμένο μποϊκοτάζ, όχι γενικότητες.
 
Εν γένει προσπαθώ να αγοράζω ελληνικά προϊόντα. έκοψα την coca cola γιατί έρχεται από την Σερβία. Και δεν το λέει πουθενά.
  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...