Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γενικά τα αναψυκτικά τύπου Coca cola,

είναι απο τα πιό άχριστα / επιβλαβή για τον ανθρώπινο οργανισμο.

Απορώ, πως οργανισμοί υγείας, δεν κάνουνε κάτι, λογικά θα έπρεπε να επιβάλουνε μηνύματα, όπως στα τσιγάρα.

Μάλλον το καρτέλ της cola, είναι πιο ισχυρό απο αυτό των καπνοβιομηχανιών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

και τα γαλακτομικά προϊόντα ΓΑΛΠΟ (ελληνικά) που φέρνουν τα Lidl δεν είναι άσχημα και σε καλές τιμές...

 

...και πολύ περιέργως οι χοιρινές μπριζόλες που είχε τη περασμένη βδομάδα (Γαλλίας) ήταν οι καλύτερες που έχω πάρει από σουπερμαρκετ εν γένει...καλύτερες μόνο στη δημοτική αγορά των Χανίων έχω βρει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Πάλι τις προάλλες τα ίδια γραφόταν, πόσο κακό κάνουν τα αναψυκτικά κτλ. Πάλι off-topic και πάλι σώνει και ντε να πείσουμε τους άλλους. Γούστο τους καπέλο τους, και να μην το ήξεραν το έμαθαν, σε κάθε σελίδα θα έχουμε κι από ένα τέτοιο ποστ;

 

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει περίπτωση να ξέρουμε μέχρι πότε ισχύουν; (τα αντηλιακά με ενδιαφέρουν)

Δυστυχώς δεν ξέρουμε, ρώτησα 2 υπαλλήλους και ούτε αυτοί ήξεραν.

Μου είπαν πως κανονικά όταν είχαν φυλλάδιο, κρατάγανε 2 εβδομάδες

My Market (ότι θυμάμαι)

 

Σερβιέτες Always -50% (συγκεκριμένα πακέτα)

Μπουγάτσα χρυσή ζύμη -25%

χοιρινό μπούτι χωρίς κόκαλο 3,99€/κιλό

Αντηλιακά Nivea -50%, και -40% μια άλλη μάρκα που δεν θυμάμαι.

Γάλα Nounou 10 ημερών 1L (νομίζω ήταν το Family Εκλεκτό) 0,99€ 0,98€ από 1,61€

 

Αυτά θυμάμαι, αν περάσει κάποιος άλλος και έχω κάνει κάπου λάθος ας με διορθώσει ή/και να προσθέσει.

Τελικά έκανα λάθος και το γάλα ήταν Νουνού Εκλεκτό στα 0.98€ και αν το συνδυάσετε με κουπόνι από Pocke πάει στα 0.83€ (-0,15€)

 

Επίσης να προσθέσω πως είδα προσφορά στις βαφές μαλλιών koleston 1+1 δώρο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι την Κυριακή στα ΑΒ

 

-20% σε αναψυκτικά και χυμούς φρούτων

-Με συνολικές αγορές 15€ σε σαμπουάν - βαφές μαλλιών - προϊόντα styling, δώρο μια επιταγή 6€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

100% γεύση

Ισχύει.

Καλό είναι να κάνει κανείς μια λίστα με Απόλυτες τιμές σε αυτά που ψωνιζει συχνά και να την ενημερώνει τακτικά.

Τότε μόνο ελέγχει πότε συμφέρει ή κάθε προσφορά.

Πάντως στο κέντρο βρίσκεις εξειδικευμένα μαγαζιά, που εχουν πιο φθηνές τιμές και ίσως καλύτερη ποιότητα και άρωμα σε αυτά που αναφερεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλέον θα επιτρέπεται μόνο μια 5€/6€ δωροεπιταγή από το Πρώτο Θέμα ανά κάρτα και ανά εβδομάδα, αντί για τρεις (αν δεν κάνω λάθος) που ήταν μέχρι τώρα. Προσοχή, λοιπόν, μην πάρει κανείς από συνήθεια 2-3 εφημερίδες αύριο, εκτός κι αν έχει πάνω από μια κάρτες.

 

http://www.protothema.gr/greece/article/491029/mi-hasete-to-thema-me-5-monadikes-prosfores/

 

 

βγάλε δυο/τρεις κάρτες

 

Αλλά είναι δυνατόν να δίνεις 4.5€ για να πάρεις 6€. Για την πρώτη, το καταλαβαίνω έχει και άλλες "πρόσφορες", η δεύτερη και η τρίτη γιατί;

 

 

Δεν ίσχυε πάντως ποτέ αυτό με το 3 κουπόνια ανά κάρτα, έχω περάσει και περισσότερα...

Δοκίμασε κανένας αν περνάνε παραπάνω κουπόνια με την ίδια κάρτα; Μέχρι πρότινος στα Carrefour υπήρχε τυπικός περιορισμός 3 κουπόνια την εβδομάδα, χωρίς να ισχύει, απλά δεν μπορούσες να περάσεις από το ίδιο ταμείο την ίδια στιγμή πάνω από τρία. Τώρα η δωροεπιταγή εξαργυρώνεται μόνο με κάρτα club και είναι και αριθμημένη, οπότε ίσως ο περιορισμός να υφίσταται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Άλλος ένας λόγος που στηρίζουμε Σκλαβενίτη...van της εταιρείας ήταν σε μέτωπο της πυρκαγιάς και μοίραζε εμφιαλωμένο νερό στον κόσμο.Από σχόλια στο fb μαθαίνω ότι στον Καρέα ήταν και van του Βασιλόπουλου για τον ίδιο λόγο.

1512861_10152869443862191_39600971095995

 

 

 

Μασούτης  18/7 - 19/7

 

-Ελληνικά ροδάκινα Βελβεντού Velvita  0,89€/κιλό

-30% σε όλα τα χύμα και συσκευασμένα αλλαντικά ΒΙΚΗ  (με τη mas card)

-Τυροπιτάκια Alfa  800γρ  2,39€ (με τη mas card)

-40% σε όλες τις ταμπλέτες  Finish (με τη mas card)

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισχύει.

Καλό είναι να κάνει κανείς μια λίστα με Απόλυτες τιμές σε αυτά που ψωνιζει συχνά και να την ενημερώνει τακτικά.

Τότε μόνο ελέγχει πότε συμφέρει ή κάθε προσφορά.

Πάντως στο κέντρο βρίσκεις εξειδικευμένα μαγαζιά, που εχουν πιο φθηνές τιμές και ίσως καλύτερη ποιότητα και άρωμα σε αυτά που αναφερεις.

Εγώ ψωνίζω αρμοδίου
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισχύει.

Καλό είναι να κάνει κανείς μια λίστα με Απόλυτες τιμές σε αυτά που ψωνιζει συχνά και να την ενημερώνει τακτικά.

Τότε μόνο ελέγχει πότε συμφέρει ή κάθε προσφορά.

Πάντως στο κέντρο βρίσκεις εξειδικευμένα μαγαζιά, που εχουν πιο φθηνές τιμές και ίσως καλύτερη ποιότητα και άρωμα σε αυτά που αναφερεις.

Εγώ ψωνίζω αρμοδίου

Εαν η ποιότητα είναι καλή (βάζω μέσα και συνθήκες υγιεινής και διατηρήσης του προϊόντος) γιατί όχι?

Μιλάω για τους ξηρούς καρπούς που αναφέρθηκε στην κεντρικη αγορα στην οδο Αθηνας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσέξτε μην την πάθετε, τα κουπόνια του Θέματος για το Carrefour δεν ισχύουν για αύριο αλλά από Δευτέρα, με το νέο φπα, το πιάσατε το υπονοούμενο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...